Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak peníze pomáhají? Zeptejte se poradců společnosti ACM Money

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Život nám často staví do cesty překážky. Některé jsme schopni vyřešit samy, s některými nám musí pomoci okolí. Pokud jsou, ale jedinou možností jak situaci vyřešit peníze, kam se obrátíte, pokud jich nemáte dostatek. Přátele? Na banku?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak peníze pomáhají! | foto: ACM Money Česká republika

Jen málokterá po vás nechce potvrzení příjmu a dokonce ani poplatky předem.  Ovšem pak je tu produkt Mojepůjčka.cz. Pokud přijdete s jakýmkoliv problémem, můžete si být jisti, že půjčku od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč, vyřídí naši poradci během několika minut, hotovostní zálohu vám nabídnou v okamžiku podpisu smlouvy a osobně s vámi projdou celou smlouvu i veškeré poplatky. Jako záruka vám postačí nemovitost. Ať již vlastní nebo třeba v majetku vašeho ručitele.

Že se není čeho bát, dokazuje příběh paní Jany F. z Jindřichova Hradce. Jako malá jsem přišla o rodiče a do svých osmnácti let jsem vyrůstala v dětském domově. Tam jsem se i vyučila a po odchodu z domova jsem začala pracovat jako kadeřnice v místním malém holičství. Tam jsme se také seznámila se svým nynějším manželem Martinem. Krátce po svatbě jsem otěhotněla a začali jsme řešit bydlení. Do té doby jsme žili u Martinových rodičů v jednom pokoji. 

Naštěstí Martin zdědil po své babičce byt. Ovšem ten byl v hrozném stavu. Stěny byly vlhké a promořené plísní, chtělo to nové rozvody elektřiny a také nové topení. Koupelna připomínala kulisy z hororu a záchod si nezadal s těmi na vlakových nádražích. Byt byl léta opuštěný, babička žila v LDN, neboť se již o sebe neuměla postarat a Martinova rodina na rekonstrukci nesehnala prostředky. Ani my jsme je neměli, ale dítě bylo na cestě a bylo třeba něco podniknout.

Shodou okolností k nám do kadeřnictví chodí i jeden z poradců společnosti ACM Money. Znáte to, stříháte a povídáte, rozeberete se zákazníkem i věci, které byste nesvěřili ani nejlepší kamarádce. Já povídala, o miminku, bytu, protivných bankovních úřednících, nepochopitelných předpisech, lhostejnosti a větičkách, co jsou na smlouvách vždy dole a takřka nečitelným písmem. A on poslouchal!

Neváhejte ani vy

Ať už máte jakýkoliv problém, odborníci ACM Money Česká republika, a. s. vám nabídnou nejvýhodnější řešení.  Jsme tu totiž pro vás – více než 50 profesionálních certifikovaných poradců, kteří působí na celém území České republiky, vám dokážou, že krédo společnosti ACM Money Česká republika, a. s. - "Minimum starostí, maximum péče!" pro nás nejsou jen prázdná slova.

Když jsem skončila, rozesmál se tak, že jsem mu na vlasech udělala nůžkami parádní zub. Podal mi vizitku a řekl, ať mu zavolám, že to nějak uděláme. S manželem jsme zavolali ještě ten večer a pak už to šlo ráz na ráz. Sešli jsme se a on nám vysvětlil naše možnosti a doporučil nám produkt ACM Money Česká republika, a. s., který se jmenuje Moje půjčka.

Sepsali jsme smlouvu a on nám hned vyplatil zálohu, aby se hned dalo začít s rekonstrukcí.  Než se narodila Alžbětka, byl byt hotový a my se z porodnice vracely do nového. Byt je krásný a já mám rodinu a domov, o který jsem byla ochuzena. Já své štěstí získala díky náhodě. A proto bych chtěla poradit vše, kteří potřebují pomoc, aby se obrátili právě na společnost ACM Money Česká republika, a. s.

Společnost ACM Money, největší poskytovatel nebankovních úvěrů ručených nemovitostí v ČR.

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Lutz (ex-GM): Tesla míří do hrobu, má ještě tak rok nebo dva. Musk neví nic o ří...

Lutz (ex-GM): Tesla míří do hrobu, má ještě tak rok nebo dva. Musk neví nic o ří...

Kurzy.cz Podle bývalého místopředsedy představenstva automobilky GM Boba Lutz je Tesla automobilkou, která míří do hrobu. Šéf au...

Najdete na iDNES.cz