Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak nabídnout moderní firemní benefity? Řešením je Ticket Benefits Card

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zájem firem o zaměstnance po období krize opět roste. Aby získaly nebo si udržely kvalitní pracovníky, přicházejí firmy s kvalitními motivačními programy mezi které patří firemní benefity. Řešení přináší předplacená karta Ticket Benefits Card, která umožňuje flexibilní čerpání zaměstnaneckých benefitů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní firemní benefity - flexibilní karta Ticket Benefits Card | foto: Edenred CZ s.r.o.

Předplacená karta Ticket Benefits Card od společnosti Edenred slouží jako elektronická peněženka, a funguje stejně jako běžné platební karty. Stejně jako v případě známých volnočasových poukázek Ticket Benefits Multi, umožňují karty svému držiteli vybírat ze široké nabídky produktů a služeb z následujících oblastí: sport, zábava, kultura, cestování, wellness, zdravotní produkty a péče, školení a vzdělávání.

Majitel karty Ticket Benefits není nijak omezován nominální hodnotou, jako u poukázek. "Zaměstnavatel kartu nabije určitou částkou a je na zaměstnanci, jaké firemní benefity si za ni pořídí. Karta zajišťuje maximální možný uživatelský komfort," říká marketingová ředitelka společnosti Edenred Daniela Pedret.

Díky kartě má každý její majitel své firemní benefity zcela pod kontrolou a to díky osobnímu online účtu, kde jsou informace o jednotlivých transakcích a dobíjení od zaměstnavatele. Zajištěna je i možnost změnit PIN kód. Účet lze ovládat přes internet nebo prostřednictvím automatického telefonního operátora.

Kartu na firemní benefity Ticket Benefits Card nabízí společnost Edenred ve spolupráci s MasterCard Europe, obě firmy k tomuto účelu založily i společný podnik. Velkou výhodou je, že kartu na firemní benefity lze při ztrátě ihned zablokovat bez jakýchkoli poplatků či nákladů, následně se vydá karta náhradní. Pro případ odcizení je karta chráněna PIN kódem.

Firemní benefity s Ticket Benefits Card - to je úspora nákladů

Stejně jako poukázky, předplacené karty Ticket Benefits Card na firemní benefity nabízejí atraktivní daňová zvýhodnění pro zaměstnavatele i zaměstnance. Při poskytování benefitů prostřednictvím předplacené karty Ticket Benefits Card je zaměstnavatel osvobozen od platby daně z příjmu fyzických osob a odvodů na sociální a zdravotní pojištění. Zaměstnanec proto získá o 45 % více, než kdyby dostal stejnou částku v hotovosti jako přilepšení k platu.

Platit s kartou Ticket Benefits na firemní benefity lze ve vybraných partnerských provozovnách po celé České republice. Nyní jich je již zhruba 2 500 v celé České republice.

Firmy na kartě oceňují úsporu administrativy i provozních nákladů.  Příspěvky na firemní benefity mohou zaměstnancům poskytovat v libovolné výši pravidelně v průběhu celého roku, a to velmi snadno - jednoduchým převedením prostředků na účet u společnosti Edenred, která zajistí založení a správu účtů jednotlivých zaměstnanců.

"V nejbližších měsících navíc přidáme další službu. Na webových stránkách www.ticket-benefits-card.cz bude možné převést zvolenou částku z karty na poukázky Ticket Benefits, které zašleme na uvedenou adresu. Lidé tak budou moci navštěvovat i ta smluvní zařízení, která zatím nedisponují platebním terminálem. Nepřijdou ale ani o nesporné výhody karty na firemní benefity, které uplatní u dalších partnerských provozoven s možností on-line plateb," doplnila Daniela Pedret.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Inovace od Bosche zachrání diesely. Sníží jejich smogové emise na 1/10

Inovace od Bosche zachrání diesely. Sníží jejich smogové emise na 1/10

Kurzy.cz Společnost Robert Bosch oznámila, že její inženýři vyvinuli nový výfukový systém pro dieselové motory, jež sníží jejich...

Najdete na iDNES.cz