Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak nabídnout moderní firemní benefity? Řešením je Ticket Benefits Card

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zájem firem o zaměstnance po období krize opět roste. Aby získaly nebo si udržely kvalitní pracovníky, přicházejí firmy s kvalitními motivačními programy mezi které patří firemní benefity. Řešení přináší předplacená karta Ticket Benefits Card, která umožňuje flexibilní čerpání zaměstnaneckých benefitů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní firemní benefity - flexibilní karta Ticket Benefits Card | foto: Edenred CZ s.r.o.

Předplacená karta Ticket Benefits Card od společnosti Edenred slouží jako elektronická peněženka, a funguje stejně jako běžné platební karty. Stejně jako v případě známých volnočasových poukázek Ticket Benefits Multi, umožňují karty svému držiteli vybírat ze široké nabídky produktů a služeb z následujících oblastí: sport, zábava, kultura, cestování, wellness, zdravotní produkty a péče, školení a vzdělávání.

Majitel karty Ticket Benefits není nijak omezován nominální hodnotou, jako u poukázek. "Zaměstnavatel kartu nabije určitou částkou a je na zaměstnanci, jaké firemní benefity si za ni pořídí. Karta zajišťuje maximální možný uživatelský komfort," říká marketingová ředitelka společnosti Edenred Daniela Pedret.

Díky kartě má každý její majitel své firemní benefity zcela pod kontrolou a to díky osobnímu online účtu, kde jsou informace o jednotlivých transakcích a dobíjení od zaměstnavatele. Zajištěna je i možnost změnit PIN kód. Účet lze ovládat přes internet nebo prostřednictvím automatického telefonního operátora.

Kartu na firemní benefity Ticket Benefits Card nabízí společnost Edenred ve spolupráci s MasterCard Europe, obě firmy k tomuto účelu založily i společný podnik. Velkou výhodou je, že kartu na firemní benefity lze při ztrátě ihned zablokovat bez jakýchkoli poplatků či nákladů, následně se vydá karta náhradní. Pro případ odcizení je karta chráněna PIN kódem.

Firemní benefity s Ticket Benefits Card - to je úspora nákladů

Stejně jako poukázky, předplacené karty Ticket Benefits Card na firemní benefity nabízejí atraktivní daňová zvýhodnění pro zaměstnavatele i zaměstnance. Při poskytování benefitů prostřednictvím předplacené karty Ticket Benefits Card je zaměstnavatel osvobozen od platby daně z příjmu fyzických osob a odvodů na sociální a zdravotní pojištění. Zaměstnanec proto získá o 45 % více, než kdyby dostal stejnou částku v hotovosti jako přilepšení k platu.

Platit s kartou Ticket Benefits na firemní benefity lze ve vybraných partnerských provozovnách po celé České republice. Nyní jich je již zhruba 2 500 v celé České republice.

Firmy na kartě oceňují úsporu administrativy i provozních nákladů.  Příspěvky na firemní benefity mohou zaměstnancům poskytovat v libovolné výši pravidelně v průběhu celého roku, a to velmi snadno - jednoduchým převedením prostředků na účet u společnosti Edenred, která zajistí založení a správu účtů jednotlivých zaměstnanců.

"V nejbližších měsících navíc přidáme další službu. Na webových stránkách www.ticket-benefits-card.cz bude možné převést zvolenou částku z karty na poukázky Ticket Benefits, které zašleme na uvedenou adresu. Lidé tak budou moci navštěvovat i ta smluvní zařízení, která zatím nedisponují platebním terminálem. Nepřijdou ale ani o nesporné výhody karty na firemní benefity, které uplatní u dalších partnerských provozoven s možností on-line plateb," doplnila Daniela Pedret.

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Investice do zlata a stříbra se v dnešní době vyplatí

Investice do zlata a stříbra se v dnešní době vyplatí

Přemýšlíte, kam uložit úspory? Vložit do banky, strčit pod matraci, nakoupit akcie či dluhopisy, poohlédnout se po...

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Ještě donedávna mohly nakupovat elektřinu a plyn za velkoobchodní ceny pouze firmy. Nyní mohou tuto výhodu využívat i...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Vzniká nové odvětví, investoři se mohou přetrhnout aneb marihuanové akcie

Vzniká nové odvětví, investoři se mohou přetrhnout aneb marihuanové akcie

Kurzy.cz Takzvané marihuanové akcie jsou podle mne jedním z nejzajímavějších jevů na akciovém trhu. Jde o společnosti, které dík...

Najdete na iDNES.cz