Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jak na poslední chvíli vyřešit povinnost elektronické evidence?

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
První vlna EET je za dveřmi a podle dostupných informací stále značná část podnikatelů a firem nedisponuje potřebným pokladním systémem, který by pro ně splnil kritéria elektronické evidence. Sankce za neevidování tržeb mohou být přitom drtivé.

Mnoho podnikatelů ještě stále není připraveno k evidenci. Firmy však nabízejí řešení, jak si ušetřit spoustu starostí před spuštěním první vlny. | foto: CINK

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Až 15 % podnikatelských subjektů, které budou od prosince podléhat povinnosti evidovat tržby, si zatím nevyzvedlo své autentizační údaje. Pokuty a sankce za porušení vládního nařízení jsou oproti pořizovacím nákladům na potřebné zařízení a software velmi vysoké. Za nevystavení účtenky nebo nezaslání datové zprávy s údaji o evidované tržbě hrozí jak fyzickým, tak právnickým osobám pokuty až do výše 500 000 Kč. Značná část podnikatelů si také neví rady s nastavením a instalací certifikátu.

Na toto alarmující zjištění již reagují někteří výrobci hardwaru a vývojáři pokladních systémů. Na českém trhu se tak v poslední době začínají objevovat last minute řešení – za poplatek je možné k vybranému hardwaru a pokladnímu systému dokoupit jeho kompletní instalaci do zařízení a nastavení certifikátu. Podnikatel tak do ruky dostane zařízení, které je schopné ihned prodávat v režimu EET.

Pokud již znáte své autorizační údaje, máte napůl vyhráno. Dodavatel pokladního systému pak stáhne váš certifikát, který spolu s pokladním systémem nainstaluje do vámi vybraného zařízení. Dle přání a možností také naimportuje veškerý váš sortiment do systému. Veškeré zařízení bude poté expresně odesláno na vaší adresu a tak můžete po rozbalení ihned prodávat.

Některé systémy jsou také kompatibilní se všemi zařízeními s operačním systémem Android. Pokud tedy již vlastníte nezbytný hardware – tablet nebo mobilní telefon propojený s tiskárnou – budete mít celý systém zprovozněný a plně k dispozici ještě dříve. Po zaregistrování a synchronizaci certifikátu vám budou elektronicky zaslány přihlašovací údaje, kterými se pouze přihlásíte do pokladního systému.

1

1

Jednou ze společností nabízejících tuto službu je CINK. Jejich pokladní systém je univerzální a reaguje na potřeby zákazníků. Hlavní vizí této firmy je maximální zjednodušení a zefektivnění chodu každého podniku. A právě jednoduchost, přímočarý přístup a rychlost doručení služby “EET na poslední chvíli” může podnikatelům výrazně usnadnit život před spuštěním první vlny.

EET na poslední chvíli - s CINKem žádný problém

Služba je nabízena ve dvou variantách:

  • Nainstalování pokladního systému, registrace, stáhnutí a nahrání certifikátu, import položek do systému, vytvoření uživatelských účtů a nastavení oprávnění:

1200 Kč (bez DPH)

  • Nainstalování pokladního systému, registrace, stáhnutí a nahrání certifikátu:

600 Kč (bez DPH)

Cenovou nabídku dalších produktů naleznete na www.CINKEET.cz
Máte zájem vyřešit EET na poslední chvíli s pokladním systémem CINK?

Jsme vám k dispozici!

cink@cinkeet.cz
+420 731 030 258

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vsaďte si na MS v Rusku v Tipsportu a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Obhájí titul Němci, nebo konečně na trůn vrátí Brazilce? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Pyrenejská řež pro Španěly? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Hned druhý den šampionátu nás čeká jeden z hitů, ve kterém tipéři favorizují Španěly. Vstupte do největší komunity...

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) chce na dopravních stavbách co nejdříve zavést do praxe využití digitálních...

Cestování v srpnu je nejrizikovější z celé letní sezony

Srpen je nejrizikovějším měsícem letní sezony

Zájem Čechů o zahraniční dovolenou v posledních dvou letech rekordně roste. ERV Evropská pojišťovna meziročně eviduje...

Další z rubriky

Volné finanční prostředky zhodnotíte v podílových fondech

Volné finanční prostředky zhodnotíte v podílových fondech

Češi přišli investování do podílových fondů na chuť. A není se čemu divit. Jde o proces, v rámci kterého nemusíte...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Vracíme se do doby, kdy uzení bývalo potěšením

Kaiser Company

Léta uniformního komunistického jídla vystřídaly porevoluční šmejdy a konečně se nám na stůl dostává něco dobrýho....

Najdete na iDNES.cz