Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jak na osobní rozvoj, vztahy a zdraví? Poradí Festival Evolution

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
O víkendu 18. až 20. března 2016 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám Festival Evolution! | foto: FELICIUS MEDIA s.r.o.

Pod hlavičkou Festivalu Evolution se zde sejde více než čtyři sta tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří představí své produkty a služby se zaměřením na Bio styl, Zdraví, Eco world, Alternativu a Osobní rozvoj.

3 dny nabité programem

V programu se představí přes 150 osobností, ze zahraničních jmenujme například Tima Wallace Murphyho, Brandon Bays nebo Svámího Gadžananda. Tim Wallace Muprhy nabídne nový pohled na křesťanství a na tajný spolek Rex Deus působící po staletí jako posvátná pokrevní linie. Brandon Bays je celosvětově uznávanou terapeutkou, lektorkou a autorkou knih, která se vyléčila z rakoviny bez léků a operace. Zkušený učitel jógy a mnich Svámí Gadžánand představí jógu z netradičního pohledu – jako techniku pro zvládání stresu.

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Pracujte na sobě!

O osobním rozvoji a našem skrytém potenciálu budou mluvit Jan Mühlfeit nebo David Kirš, další lektoři, koučové a odborníci představí různé metody, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se se zajímavými technikami, které v základu svého principu využívají pozitivní myšlení nebo techniky mapování těla. Nebudou chybět ukázky práce s tělem, vědomím, energiemi, frekvenčními úrovněmi nebo různé přístupy z oblasti psychologie.

Jak na osobní rozvoj, vztahy a zdraví? Poradí Festival Evolution

Co je skvělého na dnešní době prozradí Antonín Baudyš a s novou metodou rozvíjení vlastního osobního rozvoje vás seznámí Jakub Střítezský. Na festivalu nebude chybět povídání herečky Gabriely Filippi o její cestě duchovního hledání s ukázkami z Léčivého divadla se závěrečnou řízenou meditací, v poněkud netradiční roli se představí Jana Paulová, která bude mluvit o projektu na záchranu slepic. Známá astroložka Markéta Vostrá spojila své síly s malířkou Marií Brožovou a společně představí unikátní ilustrovanou učebnici astrologie.

V hlavní roli zdravý životní styl

Zdravé stravě se ve svých programech budou věnovat Pharm. Margit Slimáková, RNDr. Petr Fořt, MUDr. Tomáš Rychnovský, prof. Anna Strunecká a další. Své zastoupení zde budou také různé terapie a léčebné postupy, chybět nebudou energetická léčení nebo postupy vycházející z hlubinné psychologie. Na festivalu si budete moci vyzkoušet i nejrůznější terapie, dechové techniky a zdravotní cvičení. Ke zdravému životnímu stylu patří také pohyb, takže návštěvníci si bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti budou moci vyzkoušet indický tanec, dance coaching, skupinové bubnování nebo jógu či taiči.

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Má mě rád, nemá mě rád...

Asi všichni chceme fungující vztah plný lásky, porozumění a klidu. Všichni potřebujeme cítit, že nás někdo potřebuje a miluje. Jinak nám něco chybí. Ale co si s tím počít? V dnešní době řešíme otázky týkající vztahů asi všichni. Ať jste v situaci, kdy hledáte skutečný partnerský vztah, nedaří se vám najít toho pravého, nebo cítíte, že potřebujete v životě změnu, ale nevíte, kde začít. Nejlepší cestou ke kvalitnímu a smysluplnému vztahu je nalezení osobní rovnováhy a umění mít rád sám sebe.

V dnešní době existuje mnoho metod, jak na to, a s některými z nich se můžete na festivalu seznámit. Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Podíváme se na partnerství z hlediska astrologie, která nám prozradí, jak vztahy vznikají a budou se vyvíjet z pohledu horoskopů, a trochu překvapivě i z pohledu homeopatie. Speciálně pro ženy jsou určené přednášky, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost, ale nebudeme opomíjet ani muže. Podíváme se, jaké mají vize a co pro ně mohou znamenat, zamyslíme se, jak muž (ne)rodí, nebo jaké stravovací styly jsou pro ně vhodné.

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Tajemné jiné světy

Jak vypadal svět slovanských bohů, nebo staroegyptská mysteria nebo naši keltských i germánských předků? Mají nám co říct i dnes? To budou témata např. pro Miloše Matulu, Věru Várady nebo Zuzanu Řezáčovou Lukáškovou. Blízko k nim bude mít i spirituální psychologie nebo pohled na minulé životy. Do historie ne tak dávné se podíváme s Marií Holečkovou a Otomarem Dvořákem, kteří nás seznámí s léčivými a posvátnými místy jižních Čech a Pošumaví, Josef Dolejší, Jan Kroča a Marie Holečková se podívají na Tajemný život Jakuba Krčína. Historik Jan Kroča, terapeutka Hana Fedora Smejtková a stavební inženýrka Zdena Živa Matoušová Skálová se sejdou na společné besedě na téma Pražský zvěrokruh.

Máte parapsychologické schopnosti?

Během festivalu si v interaktivní poradně Paranormální výzvy můžete nezávazně vyzkoušet několik základních testů vašich schopností, jako například práci s virgulemi, schopnost přenosu myšlenek, hledání ukrytých předmětů nebo vidění bez očí. Třeba zde zjistíte, že jste to právě vy, kdo má potenciál posunout vědu zase o kus dál a ještě k tomu získat nedávno výrazně navýšenou finanční odměnu 3 333 333 Kč za důkaz paranormální schopnosti či jevu.

400 stánků s novinkami

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Na festivalu se sejdou čtyři stovky tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří na svých stáncích nabídnou nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky nebo praktické ekologické výrobky. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. Vystavovatelé pro letošek slibují nejen „žhavé“ novinky, ale také mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy.

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...
Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Osahat, vyzkoušet, přivonět si

Obě sekce, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat, nebo si přivonět. Vyzkoušíte si například různé terapeutické a léčebné postupy, které vám mohou pomoci od stresu, nemocí nebo smutku. Nenechte si ujít návod na jednoduché jógové postupy, které můžete praktikovat i v práci, hudební lázně, ve kterých se zbavíte stresu nebo třeba skupinové bubnování, díky kterému zjistíte, že se dokážete uvolnit i se zcela neznámými lidmi. Zjistěte, jak pracují koučové a lektoři osobního rozvoje.

Festival, který vám nasadí brouka do hlavy

Jak zvýšit svůj potenciál? Jak na vztahy? Jak si udržet zdraví? Poradí vám...

Festival Evolution (Bio styl, Eco World, Zdraví, Alternativa, Osobní rozvoj)

Termín: 18. – 20. 3. 2016

Místo: Výstaviště Praha Holešovice

Web: www.festivalevolution.cz

Festivalový program: www.program.festivalevolution.cz


Otevírací doba:

Pá 10.00 – 19.00

So 10.00 – 19.00

Ne 10.00 – 18.00


Vstupné:

jednodenní 200,-

třídenní 500,-

Autor:

Nejčtenější

Studium MBA: Nejefektivnější forma vzdělání při zaměstnání
Studium MBA: nejefektivnější forma vzdělání při zaměstnání

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jak zvýšit své možnosti uplatnění na trhu práce? Rádi byste se posunuli o několik stupňů výše na kariérním žebříčku? Pokud...  celý článek

Jaké zvolit krby a kamna do novostaveb?
Jaké zvolit krby a kamna do novostaveb?

Pořídili jste si novostavbu a těšíte se, jaké vám nové bydlení přinese úspory na vytápění? Běžná krbová kamna nebo teplovzdušné krby ale tyto místnosti snadno...  celý článek

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí, která...
Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí

Staropramen, to byl, je a bude pražský Smíchov. Pouto s osobitou pražskou čtvrtí, jejíž součástí je už téměř 150 let, teď Smíchovský pivovar objevuje v rámci...  celý článek

Nová energetika je zelená a chytrá.
Nová energetika je zelená a chytrá

ČEZ ESCO nabízí řešení na míru Současné trendy v energetice přinášejí celou řadu změn. Svět začíná patřit chytrým městům, chytrým domácnostem a chytrým...  celý článek

Poznejte výhody renovace podlah pomocí Bona Elastic Systém.
Poznejte výhody renovace podlah pomocí Bona Elastic System

Renovace pomocí Bona Elastic System nabízí ekonomické a ekologické výhody. Přinese vám rychlé obnovení vzhledu či změnu designu podlahové krytiny (vinyl,...  celý článek

Další z rubriky

Dobře vyspaní cestovatelé jsou základem pro spokojenou dovolenou.
Jak se vybavit na cestování s dítětem

Cestování s dítětem může být úžasným zážitkem. Koho by nebavilo ukazovat svému potomkovi svět. Aby se ale z dovolené snů nestalo čiré peklo, doporučujeme...  celý článek

Podzimní rodinný víkend v Lisabonu
Užijte si podzimní rodinný víkend v Lisabonu

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a právě teď na podzim je na jeho návštěvu ideální čas.  celý článek

Minimalismus se podepisuje především na ikonickém kousku, kterým je rozhodně...
Talent a design pod křídly jedné značky

Česká módní značka Pietro Filipi si pro tvorbu svých kolekcí vybírá experty a profesionály ze svého oboru. Stojí si za tím, že velká přidaná hodnota produktu...  celý článek

Další nabídka

Arome.cz

Když make-up a stíny používá chlap - úchylnost, nebo umění?
Když make-up a stíny používá chlap - úchylnost, nebo umění?

V poslední době víc než beauty vlogerky a blogerky jedou jejich pánské verze. Moc testosteronu z toho sice nekouká, ale ... celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.