Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak jsem pro svou firmu vybíral internetové připojení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Při stěhování své firmy jsem se hned začal poohlížet po kvalitním internetovém připojení. V dnešní době se totiž bez internetu žádný podnikatel neobejde. Na doporučení svého obchodního partnera jsem si prohlédl internetové stránky poskytovatele AIRWAYNET a zalíbilo se mi, že hraje fér.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak jsem pro svou firmu vybíral internetové připojení | foto: AIRWAYNET, A.S.

AIRWAYNET za internetové připojení udává konečnou měsíční částku a nechce žádné peníze navíc za další služby.Objednal jsem si garantované připojení, které je vhodné pro střední, velké a dokonce i nadnárodní firmy. S tím získám možnost volby vlastní rychlosti připojení přesně dle našich potřeb a podle toho se bude odvíjet i měsíční paušál. Garantované připojení navíc utáhne naše náročné webové aplikace a síť VPN. Také budu mít mnou zvolenou rychlost vždy garantovanou.

Internetové připojení pro naši firmu od objednávky, až po rychlou instalaci

Poskytovatel ověřil dostupnost internetového připojení v nových kancelářích naší firmy a k finální nabídce přiložil formulář, který jsem vyplnil a zaslal ve formě scanu zpět. Žádné složité dojíždění na pobočku AIRWAYNET jsem podniknout nemusel.

Už za tři dny nás navštívil kvalifikovaný technik. Když jsem se před ním podivil, jak jsou rychlí, odpověděl mi, že standardní dodací lhůty po objednání jsou nejčastěji do tří nebo čtyř dnů, záleží na použité technologii. Do tří hodin měl instalaci hotovou, nejdelší čas mu zabralo vedení kabelu. Předtím to se mnou již ve fázi nabídky domluvil, musel jsem jen zařídit zpřístupnění střechy a prostorů v domě.

Jakmile technik vše nainstaloval a nastavil hardware, služba garantovaného připojení se ihned spustila. Opravdu jsem nic navíc neplatil, žádný pronájem spoje, ani provedenou instalaci.

Nastala první závada

Dlouho jsem se ale z internetu neradoval, brzy nám ve firmě přestal pracovat. Okamžitě jsem volal na technickou podporu poskytovatele AIRWAYNET a doufal jsem, že mi to takhle pozdě večer někdo zvedne. Naštěstí je ke všem tarifům od AIRWAYNET non-stop technická podpora a u garantovaného připojení navíc se speciální ohlašovací linkou a přednostním řešením až do výjezdu technika.

Už ale o mém problému věděli díky nepřetržitému monitoringu připojení, které AIRWAYNET u všech svých klientů z řad firem provádí. Ke garantovanému připojení navíc náleží technická podpora s maximální SLA a poruchy řeší již do 2 hodin od jejich nahlášení nebo zjištění prostřednictvím monitoringu.

Technik obratem přijel. Problém ale nebyl na straně poskytovatele internetového připojení, neměli jsme v pořádku svou místní síť. Přesto jsem ale za výjezd ani poskytnutou technickou podporu nic neplatil a technik mi ochotně nastavil náš místní hardware a vysvětlil, co bylo špatně a jak tomu do budoucna předejít. Navíc v prostorách naší firmy vylepšil pokrytí signálem WiFi.

Garantované připojení od AIRWAYNET rozhodně doporučím dál.

Kvalitní internetové připojení pro každou vaši firmu

AIRWAYNET a. s. je dynamicky rostoucí společnost na poli telekomunikací, která si díky své transparentní a přímé strategii v poskytování kvalitních a neomezených služeb vybudovala pevnou pozici na trhu.

Specializuje se na poskytování profesionálních služeb v oblasti vysokorychlostního internetového připojení pro malé a velké firmy, do jejího uceleného portfolia ale patří i široce dostupný internet pro běžné domácnosti a kompletní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Více informací o společnosti AIRWAYNET a celou její nabídku tarifů najdete na www.airwaynet.cz.

AIRWAYNET a. s.
Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic.

Internet už dnes každý bereme jako samozřejmost. Ten nejspolehlivější a nejrychlejší funguje díky sítím optických...

Najdete na iDNES.cz