Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak jsem pro svou firmu vybíral internetové připojení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Při stěhování své firmy jsem se hned začal poohlížet po kvalitním internetovém připojení. V dnešní době se totiž bez internetu žádný podnikatel neobejde. Na doporučení svého obchodního partnera jsem si prohlédl internetové stránky poskytovatele AIRWAYNET a zalíbilo se mi, že hraje fér.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak jsem pro svou firmu vybíral internetové připojení | foto: AIRWAYNET, A.S.

AIRWAYNET za internetové připojení udává konečnou měsíční částku a nechce žádné peníze navíc za další služby.Objednal jsem si garantované připojení, které je vhodné pro střední, velké a dokonce i nadnárodní firmy. S tím získám možnost volby vlastní rychlosti připojení přesně dle našich potřeb a podle toho se bude odvíjet i měsíční paušál. Garantované připojení navíc utáhne naše náročné webové aplikace a síť VPN. Také budu mít mnou zvolenou rychlost vždy garantovanou.

Internetové připojení pro naši firmu od objednávky, až po rychlou instalaci

Poskytovatel ověřil dostupnost internetového připojení v nových kancelářích naší firmy a k finální nabídce přiložil formulář, který jsem vyplnil a zaslal ve formě scanu zpět. Žádné složité dojíždění na pobočku AIRWAYNET jsem podniknout nemusel.

Už za tři dny nás navštívil kvalifikovaný technik. Když jsem se před ním podivil, jak jsou rychlí, odpověděl mi, že standardní dodací lhůty po objednání jsou nejčastěji do tří nebo čtyř dnů, záleží na použité technologii. Do tří hodin měl instalaci hotovou, nejdelší čas mu zabralo vedení kabelu. Předtím to se mnou již ve fázi nabídky domluvil, musel jsem jen zařídit zpřístupnění střechy a prostorů v domě.

Jakmile technik vše nainstaloval a nastavil hardware, služba garantovaného připojení se ihned spustila. Opravdu jsem nic navíc neplatil, žádný pronájem spoje, ani provedenou instalaci.

Nastala první závada

Dlouho jsem se ale z internetu neradoval, brzy nám ve firmě přestal pracovat. Okamžitě jsem volal na technickou podporu poskytovatele AIRWAYNET a doufal jsem, že mi to takhle pozdě večer někdo zvedne. Naštěstí je ke všem tarifům od AIRWAYNET non-stop technická podpora a u garantovaného připojení navíc se speciální ohlašovací linkou a přednostním řešením až do výjezdu technika.

Už ale o mém problému věděli díky nepřetržitému monitoringu připojení, které AIRWAYNET u všech svých klientů z řad firem provádí. Ke garantovanému připojení navíc náleží technická podpora s maximální SLA a poruchy řeší již do 2 hodin od jejich nahlášení nebo zjištění prostřednictvím monitoringu.

Technik obratem přijel. Problém ale nebyl na straně poskytovatele internetového připojení, neměli jsme v pořádku svou místní síť. Přesto jsem ale za výjezd ani poskytnutou technickou podporu nic neplatil a technik mi ochotně nastavil náš místní hardware a vysvětlil, co bylo špatně a jak tomu do budoucna předejít. Navíc v prostorách naší firmy vylepšil pokrytí signálem WiFi.

Garantované připojení od AIRWAYNET rozhodně doporučím dál.

Kvalitní internetové připojení pro každou vaši firmu

AIRWAYNET a. s. je dynamicky rostoucí společnost na poli telekomunikací, která si díky své transparentní a přímé strategii v poskytování kvalitních a neomezených služeb vybudovala pevnou pozici na trhu.

Specializuje se na poskytování profesionálních služeb v oblasti vysokorychlostního internetového připojení pro malé a velké firmy, do jejího uceleného portfolia ale patří i široce dostupný internet pro běžné domácnosti a kompletní služby v oblasti síťové infrastruktury.

Více informací o společnosti AIRWAYNET a celou její nabídku tarifů najdete na www.airwaynet.cz.

AIRWAYNET a. s.
Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Model z letošní řady QLED boduje v recenzích díky technologii Quantum Dot a zobrazení 100% objemu barev, vysoké úrovni...

Firma Copy General uspořádala v NN pojišťovně tzv. digitální rallye

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Služby Copy General pro NN pojišťovnu se dočkaly významného rozšíření. Koncem roku 2017 firma spustila službu...

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Tepelná plynová čerpadla se obecně vyznačují velmi vysokou účinností, což je charakteristickým rysem také plynových...

Najdete na iDNES.cz