Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak jednoduše zpracovávat docházku zaměstnanců?

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každá společnost musí ze zákona evidovat pracovní dobu zaměstnanců. Tato evidence však bývá nepříjemnou činností jak pro účetní, tak pro zaměstnance. A i když je doba „papírová“ nahrazena dobou „elektronickou“, nemusí být vždy stávající docházkový systém jednoduchým a efektivním řešením. Co s tím?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Docházkový systém SYSDO (SYStém DOcházky) byl vyvinut na základě naší vlastní potřeby středně velké firmy, především kvůli zjednodušení a zefektivnění docházky. | foto: Eurosat CS

Česká společnost Eurosat CS, dodavatel zabezpečovacích a přístupových technologií s dlouholetou tradicí, přichází na trh s vlastním řešením docházky. Docházkový systém SYSDO (SYStém DOcházky) byl vyvinut na základě naší vlastní potřeby středně velké firmy, především kvůli zjednodušení a zefektivnění docházky.

Podmínkou byl bezproblémový přechod ze stávajícího systému a možnost napojit se na jakýkoliv účetní systém. Zásadní bylo také on-line propojení s našimi pobočkami a možnost použití aplikace v mobilním zařízení. Mezi další požadavky patřila velice jednoduchá instalace terminálu pro identifikaci zaměstnanců a možnost používat SYSDO i bez terminálu.

Docházkový systém SYSDO (SYStém DOcházky)

Docházkový systém SYSDO (SYStém DOcházky)

Všechny tyto podmínky se nám podařilo dodržet a vznikl velice přehledný a hlavně jednoduchý systém, který není potřeba instalovat. Je postaven na zabezpečeném cloudovém řešení. To znamená, že firma nemusí u sebe nic instalovat a nejsou potřeba nákladné servery.

Zprovoznění systému SYSDO spočívá jen ve zřízení účtu, jednoduchém nastavení a zavedení zaměstnanců. Docházku lze zaznamenávat pomocí čteček, mobilní aplikace či virtuálního terminálu. SYSDO je tedy ideálním řešením i pro home office, mobilní zaměstnance nebo práce na měnících se lokalitách.

Docházkový systém SYSDO (SYStém DOcházky)

Docházkový systém SYSDO (SYStém DOcházky)

V případě čteček lze využít v systému SYSDO několik způsobů identifikace: čip, mobil s NFC, autentizační kód, otisk prstu a náš systém si poradí i s rozpoznáváním obličeje. Otisk prstu a snímání obličeje se naší společnosti velmi osvědčily, neboť zaměstnanci se již nemusí bát zapomenutých přístupových karet či čipů.

Co na systému SYSDO dále oceňujeme?

Automatické vytváření docházky, které zohledňuje jednosměnný i vícesměnný provoz. V systému jsou přednastaveny nejběžnější pracovní směny a další je možno přidat nebo upravit. Pracovní plán je přehledně zobrazen a graficky jsou vyznačeny dny pracovního volna, dovolená, nemoc, služební cesta, mateřská dovolená a další.

Přehled přítomnosti, což je výborný nástroj vhodný nejen pro recepční nebo spojovatelku. Jediným pohledem lze zjistit, zda je zaměstnanec přítomen, kdy odešel, jakou má telefonní klapku a e-mail.

Docházkový systém SYSDO (SYStém DOcházky)

Docházkový systém SYSDO (SYStém DOcházky)

Inteligentní upozornění, které hlídá pracovní plán. Pokud uživatel událost v daný čas nezaznamenal nebo ji zaznamenal mimo plán s ohledem na nastavené tolerance, přijde jemu i nadřízené osobě upozornění na e-mail.

SYSDO je tedy moderní intuitivní docházkový systém, který náš odborný IT tým neustále zdokonaluje podle požadavků zákazníků. Díky jeho jednoduchosti, bezproblémovému nasazení do jakéhokoliv provozu a hlavně minimálním nákladům se stává velice žádaným v mnoha společnostech a institucích. Uživatelé systému SYSDO mají k dispozici technickou podporu, pro nové zákazníky pořádáme odborné prezentace a školení.

Nyní si můžete plnou verzi docházkového systému SYSDO vyzkoušet na 60 dnů zdarma bez jakýchkoliv omezení a závazků.


Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Najdete na iDNES.cz