Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak efektivně zajišťovat služební cesty? Přes cestovní agenturu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Služební cesty jsou neodmyslitelnou součástí obchodních aktivit firem. I přes to, že dnešní doba nabízí pokročilé telekomunikační možnosti, význam osobního setkání v obchodní sféře paradoxně roste.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak efektivně zajišťovat služební cesty? Přes cestovní agenturu | foto: FLY UNITED

Proč outsourcing?

Mezi nesporné výhody outsourcingu zajišťování služebních cest přes cestovní agentury obecně patří především zvýšení konkurenceschopnosti díky přenesení vedlejších či podpůrných činností na smluvního partnera a tím dosáhnout snížení nákladů na zajištění těchto potřeb.

Problematika zajišťování služebních cest do zahraničí spadá právě do sekce podpůrných činností a jejich přenesení na profesionální cestovní agenturu přináší především časovou úsporu a s tím přímo související snížení nákladů zejména v podobě efektivnějšího využití časového fondu zaměstnanců.

Neméně významná úspora nákladů na služební cesty pak plyne z vysoké informovanosti a zkušeností pracovníků agentury, jež jsou uplatňovány při každé realizaci služebních cest, a dokáží tak snížit cestovní náklady i o několik desítek procent.

Úkolem agentury je rovněž zajištění co nejvýhodnějších bonusů a slev přímo u dodavatelů. Příkladem mohou být speciální ceny, na které klient prostřednictvím svého objemu odebíraných služeb může dosáhnout, ale slevy na služby má i samotná agentura, a to jak u letenek, tak u ostatních služeb s cestami souvisejících, jako například u ubytování, u transferů na letiště, u pronájmu automobilů v cíli cesty apod.

Profesionální služby na trhu cestovního ruchu

Takovýmto partnerem je i cestovní agentura FLY UNITED, jejíž kvalifikovaní pracovníci zajišťují služební cesty pro velké množství významných podniků působících po celé České republice. Cestovní agentura svým klientům navíc nabízí maximální komfort vyřízení poptávky, který mimo jiné spočívá v přiřazení jediného operátora danému podniku.

Preference daného klienta jsou tak automatizovány a prioritně zohledňovány při zpracování všech požadavků. Pro maximální péči o zákazníky FLY UNITED nabízí také nonstop pohotovostní linku zdarma, která je využívána pro naléhavé změny v itineráři cestujícího, nebo pro poradenské potřeby v průběhu služební cesty.

Profesionální služby na trhu cestovního ruchu

Eliminace rizik v praxi

Nejčastějším blokátorem rozhodnutí ve prospěch outsourcingu zajišťování služebních cest jsou obavy vrcholového managementu ze ztráty kontroly nad postoupenými činnostmi.

Proto cestovní agentura FLY UNITED nabízí svým klientům unikátní systém FLY ONLINE, který umožňuje jeho uživatelům nejen kontrolovat veškeré zajišťované služby jak z hlediska finančního či účetního, tak z hlediska časového pro operativní plánování činností cestujících pracovníků.

Dlouhodobým kontrolním nástrojem jsou pak pravidelné zprávy cestovní politiky klienta, ve kterých jsou dopodrobna analyzovány veškeré cestovní výdaje za kontrolované období a zároveň slouží jako nástroj pro vyjednávání výhodnějších podmínek pro dané služební cesty u koncových dodavatelů, jako jsou například jednotlivé aerolinie.

Bezproblémové služební cesty s FLY UNITED

Ryze česká cestovní agentura FLY UNITED působí na trhu od roku 1993 a specializuje se výhradně na korporátní klientelu, čímž přináší přidanou hodnotu v podobě vysoké profesionality získané díky mnohaletým zkušenostem v oboru.

logo FLY UNITED

Jak efektivně zajišťovat služební cesty se dozvíte na www.flyunited.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.