Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

IVE-AGENTURA ušetří firmám čas a navíc zvýší produktivitu

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
IVE-AGENTURA nabízí společnostem personálního specialistu, který v pravidelných časových intervalech řeší veškeré procesy z hlediska řízení lidských zdrojů. Takovéto řešení ušetří čas managementu, zlepší strategii plánování a zvýší produktivitu práce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

(ilustrační snímek)

(ilustrační snímek) - porada, kolegové, jednání | foto: Profimedia.cz

Klienti IVE-agentury

si vyberou z různých úrovní spolupráce:

1. Úplný servis a poradenství v rámci řízení lidských zdrojů ve společnostech
2. Zpracování grafologických rozborů na stávající nebo nové zaměstnance
3. Organizace výběrových řízení na střední a vrcholový management v úzké spolupráci s TOP managementem

komorní personalistikaCílem těchto služeb je zvýšit efektivitu fungování lidského potenciálu.
Myšlenka IVE-agentury tkví v tom, že malé a střední firmy potřebují řídit a formovat lidské zdroje obdobně jako velké společnosti. Majitel, jednatel a ředitel malé společnosti v jedné osobě je zároveň personálním managerem.

Tato situace je z dlouhodobého hlediska neudržitelná a zákonitě není personální práce prováděna plánovitě či důsledně. Služba IVE-agentury, která je interně nazvána "komorní personalistika", směruje právě do segmentu malých a středních firem do 250 zaměstnanců.

Co zahrnuje poradenství v oblasti lidských zdrojů?

V první řadě je to plánování a stanovení cílů personální politiky společnosti. Každého zaměstnance musí IVE-AGENTURA posuzovat jako investici: kvalitu+náklady. Vytvoří charakteristiku zaměstnanců pomocí grafologie, osobnostních a odborných testů. Nastavuje hodnocení pracovních výkonů zaměstnanců a určí odpovědnost jednotlivých manažerů.

Z hlediska vnějšího formování pracovní síly hledá nové zaměstnance, provádí výběrová řízení a pohovory s uchazeči. IVE-AGENTURA se věnuje také snižování pracovních sil a jejich stabilizaci ve společnosti. V rámci spolupráce provádí vedení personální agendy při vzniku, změnách a ukončení pracovního poměru.

Z hlediska vnitřního formování pracovní síly zabezpečuje školení zaměstnanců, nastavuje plánování jejich kariéry a řídí jejich adaptační proces.

Co je to grafologie a v čem vám může pomoci?

Tam, kde se personalista rozhoduje mezi několika kandidáty, je grafologie užitečným nástrojem k rozpoznání lidské povahy. Analýza rukopisu stanoví silné stránky osobnosti a vymezí oblasti, kde přichází v úvahu úsilí o nápravu.

logoVypracováním grafologického rozboru se při výběru uchazeče o zaměstnání IVE-AGENTURA podrobně zaměřuje na požadovaná kritéria: kreativitu, míru únosné psychické zátěže, výdrž, vstřícné chování, vůdčí a organizační schopnosti, iniciativnost a ochotu k sebevzdělávání. Výstupy z grafologické analýzy pak samozřejmě spadají mezi důvěrné materiály.

K rozvoji osobnosti může docházet v každém věku, můžeme jej považovat za celoživotní proces.

Personální práce IVE-AGENTURY se zaměřuje na člověka jako na pracovní sílu. Vzhledem k tomu, že člověk je rozhodující hnací silou mechanismu organizace, na lidské práci a pracovním chování záleží a měla by jim být věnována mimořádná pozornost.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům.
Změna sídla společnosti bez stěhování? Svěřte papírování odborníkům

Máte fungující firmu, která je zapsaná do obchodního rejstříku a přejete si změnit její sídlo na novou adresu? Nebo jste si pořídili ready made společnost a...  celý článek

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.