Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Italská palmová riviéra? Místo plné nevšedních zážitků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Listujete nabídkou cestovních kanceláří a vybíráte to nejlepší místo pro strávení vaší letošní dovolené? Hledáte odpočinek ale i poznání, aktivní a společenské vyžití? Máme pro vás tip - italská palmová riviéra je to pravé.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CK KALLA - Vaše spokojená dovolená | foto: CK KALLA s.r.o.

Italská palmová riviéra je vyhlášená a vyhledávaná oblast na východním pobřeží Itálie, někdy přezdívaná jako sluneční riviéra, ležící mezi městy Ancona a Pescona. Lze ji charakterizovat jako oblast starobylých měst se světoznámými památkami, nádhernou přírodou, azurově průzračným mořem, čerstvým alpským vánkem a několikakilometrovými písečnými plážemi.

Zábava i poznání. I taková je Italská palmová riviéra

Jedním z mnoha turistických letovisek je městečko Riccione. Leží v samém srdci Palmové riviéry asi 10 km od městského státu San Marino. V lázeňském městě s více jak stoletou tradicí si každý najde to své.

CK KALLA s.r.o. - dovolená v Itálii

Milovníkům odpočinku a poznání nabízí město historické jádro plné památek z Říše Římské, klidné uličky a malebná zákoutí. Pro návštěvníky hledající zábavu jsou připraveny známé diskotéky, bary, restaurace ale také plážová hřiště a nepřeberné množství vodní zábavy. Rodiny s dětmi jistě potěší množství dětských hřišť či možnost projížďky vláčkem. Přímo ve městě se nachází největší vodní park Itálie - Aquafan a zábavný park s Delfináriem.

V blízkém okolí naleznete park Fiabilandia, Lunapark, muzeum miniatur Italia in Miniatura či zpívající fontány v Catolice. Podél celého městečka se rozprostírá nádherná písečná pláž omývaná vlnami Jadranského moře. Pláže s jemným pískem nabízejí veškerý komfort pro své návštěvníky - plážová lehátka se slunečníky, plážové bary a dětská či plážová hřiště. Zkrátka Riccione je letovisko plné odpočinku i zábavy pro všechny.

Italská palmová riviéra s CK Kalla

Láká Vás jeho návštěva, ale kde hledat ubytování a stravování? Tak to Vám zařídí cestovní kancelář Kalla, s.r.o. a to v mezinárodním kempu Fontanelle.

CK KALLA s.r.o. - pláž

Velkou výhodou kempu je jeho poloha a to pouhých 100 metrů od písečné pláže a třpytivého moře a asi 1 km od centra města. Ubytování je zajištěno ve 4-lůžkových bungalovech a ve 4-lůžkových stanech. Stany jsou umístěných na dřevěných podlážkách, skládajících se z předsíňky a dvou oddělených ložnic.

Stravování je zajištěno formou české plné penze, kterou lze doplnit dokoupením českého piva a limonády přímo v místě pobytu. K vybavení kempu patří recepce, sociální zařízení, novinový stánek i menší supermarket.

Cestovní kancelář Kalla se vám postará o vše

Dopravíme vás luxusním klimatizovaným autobusem, ubytujeme vás a zařídíme vám plnou penzi a po celou dobu pobytu budete mít k dispozici česky mluvícího delegáta, který vám mimo jiné zařídí různé fakultativní výlety. To vše za bezkonkurenční ceny.

Navštivte stránku www.ckkalla.cz, kde naleznete nabídku všech termínů spolu s cenami a akčními nabídkami. Užijte si tak levnou a přitom velmi kvalitní dovolenou plnou zážitků a odpočinku od všedních starostí. Věřte, že Italská palmová riviéra je to pravé, co hledáte.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Jak si pojistit poklidnou dovolenou?

Před odjezdem do zahraničí je vždycky spousta věcí, co je třeba zařídit. A čím více osob vyráží na cesty, tím musí být...

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Cyklovýlet pro každého aneb série společných cyklovyjížděk

Pravděpodobně to znáte. Venku hezké počasí, ideální podmínky pro kolo, ale vaši nejbližší nemají čas či energii a vám...

Na dovolenou s obytným vozem

Na dovolenou s obytným vozem

Ať už vás láká dobrodružné toulání po Evropě nebo upřednostňujete poklidnou rodinnou dovolenou u vody, obytný vůz či...

Najdete na iDNES.cz