Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


SONY IPELA ENGINE EX: šestá generace bezpečnostních IP kamer

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Koncem roku 2012 představila společnost SONY nové IP kamery IPELA ENGINE EX, které představují již šestou řadu IP kamer SONY na světovém trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

IP kamery SONY IPELA ENGINE EX | foto: IPsecure.cz

Šestice nových IP kamer SONY IPELA ENGINE EX™ a jedna PTZ kamera představují novou generaci bezpečnostních IP kamer se zlepšeným dynamickým rozsahem, snímkovou frekvencí a vlastnostmi při špatném osvětlení. Jsou určeny pro náročné bezpečnostní zobrazovací aplikace s vysokými nároky na kvalitu.

Všechny tyto IP kamery jsou dobře přizpůsobeny pro použití v dopravě, pro sledování provozu kasin, bank a průmyslových objektů. Vedle nastavení nových standardů parametrů IP kamer přináší architektura IPELA ENGINE EX™ nebývalou flexibilitu.

Šestice nových IP kamer SONY řady IPELA ENGINE EX™ zahrnuje pevné boxové kamery SNC-VB600 a SNC-VB630; Mini Dome kamery SNC-VM600 a SNC-VM630 a vnitřní Mini Dome kamery SNC-VM601 a SNC-VM631 odolné proti vandalizmu. Všechny tyto kamery dosahují vylepšením základních kamerových funkcí mimořádné obrazové kvality i v nejnáročnějších podmínkách.

S dále vylepšenou technologií širokého dynamického rozsahu View-DR poskytuje každý model řady IPELA ENGINE EX™ ohromující detaily i v ostrém protisvětle. Výrazně vylepšena je redukce obrazového šumu. Citlivost při nízkém osvětlení byla oproti předchozím kamerám Sony téměř zdvojnásobena.  Maximální snímková rychlost IP kamery byla zdvojnásobena ze 30 snímků za sekundu na 60 sn./s. pro HD i full HD rozlišení.

Společnost IPsecure.cz s.r.o. je již od roku 2011 certifikovaným partnerem SONY pro odborné konzultace, prodej a montáž bezpečnostních IP kamerových systémů SONY v České republice. Pro rok 2013 vám přináší jako první bezpečnostní IP kamery SONY IPELA ENGINE EX nové generace.

IP kamery SONY IPELA ENGINE EX

IPELA ENGINE EX™ je systém integrovaného zpracování signálu Sony pro dosažení nejvyšší obrazové kvality; kombinuje unikátní Sony technologii signálového zpracování s technologiemi rozpoznávání obrazu ve videu.  IP kamery s tímto způsobem řešení přináší čtyři unikátní funkce:

  1. Vysokou snímkovou rychlost 60 snímků za sekundu (fps) - umožňuje plynulý pohyb obrazu
  2. View-DR - poskytuje vysoce kontrastní obraz s dynamickým rozsahem odpovídajícím 90 dB při Full HD (1080p) a 130 dB v HD (720p) 
  3. XDNR - pokročilé dynamické omezení šumu
  4. Enhanced DEPA™ Advanced - umožňuje funkce analýzy obrazu, jako rozpoznání tváří na nejvyšší úrovni.

Vynikající vlastnosti při nízkém osvětlení u cenově dostupných kamer

Vedle těchto nejvýkonnějších modelů uvádí Sony tři úsporné IP kamery. Boxová kamera SNC‐VB600B, Mini Dome SNC‐VM600B a antivandal vnitřní Mini Dome SNC‐VM601B jsou IP kamery s HD rozlišením splňující nejpřísnější požadavky na kvalitu obrazu při snížené ceně.

Tyto modely poskytují stejné možnosti citlivosti při nízkém osvětlení a dynamického rozsahu jako modely IPELA ENGINE EX™; využívá se XDNR a View-DR s rychlostí 30 snímků za sekundu.

Venkovní sjednocené modely PTZ

Společnost Sony rovněž představila rychlou venkovní otočnou kameru SNC-ER585 ze sjednocené řady venkovních pan/tilt/zoom (PTZ) dome kamer. Nabízí výjimečnou cenu při zachování většiny high-end vlastností. Jedná se o full HD (1080p) kameru s 30x optickým zoomem, vysoce kvalitním obrazem a rozsahem provozních teplot -40°C až +60°C.

Široké zorné pole kamery je určeno úhlem volného vodorovného otáčení 360° spolu s vertikálním úhlem 210°. Osvědčený výkonný čip 1/2,8’ Exmor CMOS snímá full HD obraz při 30 fps. 

Technologie pro zvýšení dynamického rozsahu DynaView poskytuje excelentní obrazovou kvalitu i v extrémním protisvětle. Stabilizace obrazu udrží obraz ostrý i při optickém zvětšení 30x. Minimální osvětlení je 1,7 luxu.

Prohlédněte si nové IP kamery Sony IPELA ENGINE EX na vlastní oči

Nové IP kamery IPELA ENGINE EX™ jsou již k dispozici i na českém trhu. Přijďte si prohlédnout IP kamery Sony IPELA ENGINE EX do showroomu IP kamerových systémů SONY společnosti IPsecure.cz s.r.o. v Praze ulici Nuselská 211/120.

IP kamery SONY IPELA ENGINE EX

Na závěr vám doporučujeme navštívit stránky www.ipsecure.cz, kde mimo jiné naleznete kategorii „Články“ , ve které se můžete dočíst více o bezpečnostních technologií SONY, naleznete zde i testy IP kamer a užitečné články o správném postupu při výběru bezpečnostní IP kamery.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic.

Internet už dnes každý bereme jako samozřejmost. Ten nejspolehlivější a nejrychlejší funguje díky sítím optických...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Najdete na iDNES.cz