Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


SONY IPELA ENGINE EX: šestá generace bezpečnostních IP kamer

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Koncem roku 2012 představila společnost SONY nové IP kamery IPELA ENGINE EX, které představují již šestou řadu IP kamer SONY na světovém trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

IP kamery SONY IPELA ENGINE EX | foto: IPsecure.cz

Šestice nových IP kamer SONY IPELA ENGINE EX™ a jedna PTZ kamera představují novou generaci bezpečnostních IP kamer se zlepšeným dynamickým rozsahem, snímkovou frekvencí a vlastnostmi při špatném osvětlení. Jsou určeny pro náročné bezpečnostní zobrazovací aplikace s vysokými nároky na kvalitu.

Všechny tyto IP kamery jsou dobře přizpůsobeny pro použití v dopravě, pro sledování provozu kasin, bank a průmyslových objektů. Vedle nastavení nových standardů parametrů IP kamer přináší architektura IPELA ENGINE EX™ nebývalou flexibilitu.

Šestice nových IP kamer SONY řady IPELA ENGINE EX™ zahrnuje pevné boxové kamery SNC-VB600 a SNC-VB630; Mini Dome kamery SNC-VM600 a SNC-VM630 a vnitřní Mini Dome kamery SNC-VM601 a SNC-VM631 odolné proti vandalizmu. Všechny tyto kamery dosahují vylepšením základních kamerových funkcí mimořádné obrazové kvality i v nejnáročnějších podmínkách.

S dále vylepšenou technologií širokého dynamického rozsahu View-DR poskytuje každý model řady IPELA ENGINE EX™ ohromující detaily i v ostrém protisvětle. Výrazně vylepšena je redukce obrazového šumu. Citlivost při nízkém osvětlení byla oproti předchozím kamerám Sony téměř zdvojnásobena.  Maximální snímková rychlost IP kamery byla zdvojnásobena ze 30 snímků za sekundu na 60 sn./s. pro HD i full HD rozlišení.

Společnost IPsecure.cz s.r.o. je již od roku 2011 certifikovaným partnerem SONY pro odborné konzultace, prodej a montáž bezpečnostních IP kamerových systémů SONY v České republice. Pro rok 2013 vám přináší jako první bezpečnostní IP kamery SONY IPELA ENGINE EX nové generace.

IP kamery SONY IPELA ENGINE EX

IPELA ENGINE EX™ je systém integrovaného zpracování signálu Sony pro dosažení nejvyšší obrazové kvality; kombinuje unikátní Sony technologii signálového zpracování s technologiemi rozpoznávání obrazu ve videu.  IP kamery s tímto způsobem řešení přináší čtyři unikátní funkce:

  1. Vysokou snímkovou rychlost 60 snímků za sekundu (fps) - umožňuje plynulý pohyb obrazu
  2. View-DR - poskytuje vysoce kontrastní obraz s dynamickým rozsahem odpovídajícím 90 dB při Full HD (1080p) a 130 dB v HD (720p) 
  3. XDNR - pokročilé dynamické omezení šumu
  4. Enhanced DEPA™ Advanced - umožňuje funkce analýzy obrazu, jako rozpoznání tváří na nejvyšší úrovni.

Vynikající vlastnosti při nízkém osvětlení u cenově dostupných kamer

Vedle těchto nejvýkonnějších modelů uvádí Sony tři úsporné IP kamery. Boxová kamera SNC‐VB600B, Mini Dome SNC‐VM600B a antivandal vnitřní Mini Dome SNC‐VM601B jsou IP kamery s HD rozlišením splňující nejpřísnější požadavky na kvalitu obrazu při snížené ceně.

Tyto modely poskytují stejné možnosti citlivosti při nízkém osvětlení a dynamického rozsahu jako modely IPELA ENGINE EX™; využívá se XDNR a View-DR s rychlostí 30 snímků za sekundu.

Venkovní sjednocené modely PTZ

Společnost Sony rovněž představila rychlou venkovní otočnou kameru SNC-ER585 ze sjednocené řady venkovních pan/tilt/zoom (PTZ) dome kamer. Nabízí výjimečnou cenu při zachování většiny high-end vlastností. Jedná se o full HD (1080p) kameru s 30x optickým zoomem, vysoce kvalitním obrazem a rozsahem provozních teplot -40°C až +60°C.

Široké zorné pole kamery je určeno úhlem volného vodorovného otáčení 360° spolu s vertikálním úhlem 210°. Osvědčený výkonný čip 1/2,8’ Exmor CMOS snímá full HD obraz při 30 fps. 

Technologie pro zvýšení dynamického rozsahu DynaView poskytuje excelentní obrazovou kvalitu i v extrémním protisvětle. Stabilizace obrazu udrží obraz ostrý i při optickém zvětšení 30x. Minimální osvětlení je 1,7 luxu.

Prohlédněte si nové IP kamery Sony IPELA ENGINE EX na vlastní oči

Nové IP kamery IPELA ENGINE EX™ jsou již k dispozici i na českém trhu. Přijďte si prohlédnout IP kamery Sony IPELA ENGINE EX do showroomu IP kamerových systémů SONY společnosti IPsecure.cz s.r.o. v Praze ulici Nuselská 211/120.

IP kamery SONY IPELA ENGINE EX

Na závěr vám doporučujeme navštívit stránky www.ipsecure.cz, kde mimo jiné naleznete kategorii „Články“ , ve které se můžete dočíst více o bezpečnostních technologií SONY, naleznete zde i testy IP kamer a užitečné články o správném postupu při výběru bezpečnostní IP kamery.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Model z letošní řady QLED boduje v recenzích díky technologii Quantum Dot a zobrazení 100% objemu barev, vysoké úrovni...

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Tepelná plynová čerpadla se obecně vyznačují velmi vysokou účinností, což je charakteristickým rysem také plynových...

Najdete na iDNES.cz