Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


IP kamerový systém pod kontrolou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost KOUKAAM vydala nový firmware verze 2.0. pro všechna síťová záznamová zařízení IPCorder. Toto dlouho očekávané webové rozhraní pro IP kamerový systém nabízí mnoho novinek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

IP kamerový systém pod kontrolou | foto: KOUKAAM a.s.

Co vše nový uživatelský firmware pro IP kamerový systém nabízí? Nové uživatelské prostředí, zcela intuitivní ovládání, možnost libovolného přizpůsobení plochy pro potřebný počet IP kamer, češtinu, podporu více monitorů nebo možnost sledovat zároveň živý obraz i záznam.

Nový firmware 2.0.0 je k dispozici zcela zdarma nejen těm, kdo si IPCorder teprve zakoupí, ale i těm, kteří si IPCorder již pořídili dříve.

Nový firmware pro váš IP kamerový systém zaujme hlavně intuitivním ovládáním

Nový firmware 2.0.0 zaujme především maximálně intuitivním ovládáním, díky kterému budete ovládat celý IP kamerový systém. Uživatel si může jedním kliknutím přidávat sloupce a řady oken a libovolně tak přizpůsobit vzhled plochy svým potřebám.

Systém dokáže sám vyhledat všechny dostupné IP kamerové systémy či zařízení. Jednoduchým přetažením (Drag&Drop) kamery do příslušného okna se pak zobrazí její živý náhled či záznam. Novinkou je i možnost zobrazení živého obrazu i záznamu z IP kamer najednou vedle sebe.

Nové rozhraní nabízí také ovládání otočných IP kamer, režim celé obrazovky, přehledné vyhledávání záznamů například podle detekcí pohybu, výběr jazyků včetně češtiny, jednoduchý export záznamů z IP kamer do formátu AVI a mnoho dalšího. Podporuje širokou škálu IP kamer a videoserverů včetně nejznámějších značek. Samozřejmostí je pak podpora nejrozšířenějšího standardizovaného protokolu ONVIF. 

IP kamerový systém pod kontrolou1

Náročnějším uživatelům umožní rozhraní nastavit podmínky pro součinnost jednotlivých zařízení v zabezpečovacím systému. Kromě IP kamer a videoserverů je možné na IP kamerový systém připojit i další přístroje a čidla, jako jsou teploměry, vlhkoměry, senzory pohybu, osvětlení a podobně.

Jednoduchým nastavením pak lze například nechat rozsvítit světla při zachycení pohybu, zapnout nahrávání IP kamer při otevření dveří a podobně. Stav každého zařízení a hodnoty jím naměřené je navíc možné ve webovém rozhraní sledovat pomocí monitorovacího řádku.

Firmware 2.0.0 pro IP kamerový systém je k dispozici zcela zdarma

Nový firmware 2.0.0 pro IP kamerový systém je k dispozici všem současným i budoucím majitelům IPCorderů zcela zdarma. Na rozdíl od ostatních podobných zařízení, je firmware kompatibilní jak s Microsoft Windows, tak i s Linuxem nebo Apple Mac OS X.

Vzdálené sledování a ovládání IP zabezpečovacího systému domu, bytu, firmy či kanceláře, ovládání IP kamer a přehrávání záznamů je díky němu velice jednoduché a postačí k tomu pouze přístup na internet a běžný webový prohlížeč.

IPCorder

IPCorder je unikátní samostatné nahrávací zařízení (NVR) určené pro sledování a ukládání záznamů z IP kamer, jejich snadné vyhledávání, přehrávání nebo export. Zároveň IPCorder  umožňuje vzdálený přístup a ovládání IP kamer i jiných zařízení, které obsahuje IP kamerový systém.

V IP zabezpečovacím systému plně nahradí stolní počítač. První IPCorder vyvinula společnost KOUKAAM již v roce 2007 a vloni představila doposud nejmenší IPCorder KNR-090 pro 4 IP kamery. V současné době na trh přichází řada IPCorder KNR-200/ 202 / 206 ve zcela novém designu, umožňující správu až 16 IP kamer či videoserverů.

IP kamerový systém pod kontrolou

Úsporně i ekologicky

Všechny funkce IPCorderu včetně firmwaru jsou vždy součástí základního balíku. Žádné příplatky za licence pro kamery, přídavné funkce nebo aktualizace. Díky nízké spotřebě energie šetří IPCorder peněženku i přírodu.

V porovnání s běžnými síťovými nahrávacími systémy založenými na osobním počítači ušetří IPCorder až 1000 kWh energie za rok. Oproti zabezpečovacím systémům založeným na PC je provoz IPCorderu také mnohem tišší.

O společnosti KOUKAAM a.s.

Společnost KOUKAAM a.s. je certifikovaným dovozcem a distributorem pro IP kamerové zabezpečovací systémy od firem VIVOTEK, IQnVision, ACTi, Axis, Sony, Panasonic a dalších. V roce 2007 na trh poprvé uvedla vlastní unikátní samostatné nahrávací zařízení pro IP kamery – IPCorder a v roce 2009 další řadu produktů, například inteligentní ovladač napájení – Netio.

Standardem společnosti je zákaznicky orientovaný přístup a vysoká flexibilita. Partnerům společnost poskytuje odbornou technickou podporu na vysoké úrovni. Pro kamery Vivotek poskytuje záruční i pozáruční opravy v profesionálním servisním centru v Pardubicích. Je členem Asociace Gremium Alarm a držitelem prestižního ocenění VIVOTEK Top Distribution Award několikrát za sebou. IPCorder KNR-090 byl nejnověji oceněn hlavní cenou na prestižním veletrhu PFS Days 2010. 

Další zdroje informací: www.koukaam.se; www.ipcorder.com.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Firmy se připravují na Průmysl 4.0, musí myslet na budoucnost

Výrobní proces budou kontrolovat tisíce senzorů, IT infrastruktura se musí...

Továrna plná robotů a automatických senzorů, které v každém okamžiku sledují výrobek a ihned hlásí jakékoliv odchylky....

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Najdete na iDNES.cz