Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


IP kamerový systém pod kontrolou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost KOUKAAM vydala nový firmware verze 2.0. pro všechna síťová záznamová zařízení IPCorder. Toto dlouho očekávané webové rozhraní pro IP kamerový systém nabízí mnoho novinek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

IP kamerový systém pod kontrolou | foto: KOUKAAM a.s.

Co vše nový uživatelský firmware pro IP kamerový systém nabízí? Nové uživatelské prostředí, zcela intuitivní ovládání, možnost libovolného přizpůsobení plochy pro potřebný počet IP kamer, češtinu, podporu více monitorů nebo možnost sledovat zároveň živý obraz i záznam.

Nový firmware 2.0.0 je k dispozici zcela zdarma nejen těm, kdo si IPCorder teprve zakoupí, ale i těm, kteří si IPCorder již pořídili dříve.

Nový firmware pro váš IP kamerový systém zaujme hlavně intuitivním ovládáním

Nový firmware 2.0.0 zaujme především maximálně intuitivním ovládáním, díky kterému budete ovládat celý IP kamerový systém. Uživatel si může jedním kliknutím přidávat sloupce a řady oken a libovolně tak přizpůsobit vzhled plochy svým potřebám.

Systém dokáže sám vyhledat všechny dostupné IP kamerové systémy či zařízení. Jednoduchým přetažením (Drag&Drop) kamery do příslušného okna se pak zobrazí její živý náhled či záznam. Novinkou je i možnost zobrazení živého obrazu i záznamu z IP kamer najednou vedle sebe.

Nové rozhraní nabízí také ovládání otočných IP kamer, režim celé obrazovky, přehledné vyhledávání záznamů například podle detekcí pohybu, výběr jazyků včetně češtiny, jednoduchý export záznamů z IP kamer do formátu AVI a mnoho dalšího. Podporuje širokou škálu IP kamer a videoserverů včetně nejznámějších značek. Samozřejmostí je pak podpora nejrozšířenějšího standardizovaného protokolu ONVIF. 

IP kamerový systém pod kontrolou1

Náročnějším uživatelům umožní rozhraní nastavit podmínky pro součinnost jednotlivých zařízení v zabezpečovacím systému. Kromě IP kamer a videoserverů je možné na IP kamerový systém připojit i další přístroje a čidla, jako jsou teploměry, vlhkoměry, senzory pohybu, osvětlení a podobně.

Jednoduchým nastavením pak lze například nechat rozsvítit světla při zachycení pohybu, zapnout nahrávání IP kamer při otevření dveří a podobně. Stav každého zařízení a hodnoty jím naměřené je navíc možné ve webovém rozhraní sledovat pomocí monitorovacího řádku.

Firmware 2.0.0 pro IP kamerový systém je k dispozici zcela zdarma

Nový firmware 2.0.0 pro IP kamerový systém je k dispozici všem současným i budoucím majitelům IPCorderů zcela zdarma. Na rozdíl od ostatních podobných zařízení, je firmware kompatibilní jak s Microsoft Windows, tak i s Linuxem nebo Apple Mac OS X.

Vzdálené sledování a ovládání IP zabezpečovacího systému domu, bytu, firmy či kanceláře, ovládání IP kamer a přehrávání záznamů je díky němu velice jednoduché a postačí k tomu pouze přístup na internet a běžný webový prohlížeč.

IPCorder

IPCorder je unikátní samostatné nahrávací zařízení (NVR) určené pro sledování a ukládání záznamů z IP kamer, jejich snadné vyhledávání, přehrávání nebo export. Zároveň IPCorder  umožňuje vzdálený přístup a ovládání IP kamer i jiných zařízení, které obsahuje IP kamerový systém.

V IP zabezpečovacím systému plně nahradí stolní počítač. První IPCorder vyvinula společnost KOUKAAM již v roce 2007 a vloni představila doposud nejmenší IPCorder KNR-090 pro 4 IP kamery. V současné době na trh přichází řada IPCorder KNR-200/ 202 / 206 ve zcela novém designu, umožňující správu až 16 IP kamer či videoserverů.

IP kamerový systém pod kontrolou

Úsporně i ekologicky

Všechny funkce IPCorderu včetně firmwaru jsou vždy součástí základního balíku. Žádné příplatky za licence pro kamery, přídavné funkce nebo aktualizace. Díky nízké spotřebě energie šetří IPCorder peněženku i přírodu.

V porovnání s běžnými síťovými nahrávacími systémy založenými na osobním počítači ušetří IPCorder až 1000 kWh energie za rok. Oproti zabezpečovacím systémům založeným na PC je provoz IPCorderu také mnohem tišší.

O společnosti KOUKAAM a.s.

Společnost KOUKAAM a.s. je certifikovaným dovozcem a distributorem pro IP kamerové zabezpečovací systémy od firem VIVOTEK, IQnVision, ACTi, Axis, Sony, Panasonic a dalších. V roce 2007 na trh poprvé uvedla vlastní unikátní samostatné nahrávací zařízení pro IP kamery – IPCorder a v roce 2009 další řadu produktů, například inteligentní ovladač napájení – Netio.

Standardem společnosti je zákaznicky orientovaný přístup a vysoká flexibilita. Partnerům společnost poskytuje odbornou technickou podporu na vysoké úrovni. Pro kamery Vivotek poskytuje záruční i pozáruční opravy v profesionálním servisním centru v Pardubicích. Je členem Asociace Gremium Alarm a držitelem prestižního ocenění VIVOTEK Top Distribution Award několikrát za sebou. IPCorder KNR-090 byl nejnověji oceněn hlavní cenou na prestižním veletrhu PFS Days 2010. 

Další zdroje informací: www.koukaam.se; www.ipcorder.com.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jsme součástí kybernetického bojiště, žádný web se útoku nevyhne

Český internet je součástí velkého kybernetického bojiště a žádný web se válce...

Představa hackerů jako mladých kluků, kteří se snaží prolomit obranu tajných vládních institucí, aby odhalili pravdu,...

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Najdete na iDNES.cz