Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Investice, která se určitě vyplatí? Do vzdělání dítěte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cestovní kancelář INTACT - studium v zahraničí, s.r.o. nabízí již 22. sezonu jazykové kurzy a středoškolské studium v zahraničí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

EC school 2007 SF 1 | foto: INTACT studium v zahraničí

Alfou a omegou vzdělání je bezesporu cizí jazyk. Optimálně angličtina v kombinaci s dalšími. Volba záleží jen na vás a vašem dítěti. Nejvyšší efekt studium rozhodně přináší, pokud dítě vycestuje a jazyk studuje v zemi rodilých mluvčích.

Logické, rozumné. Ale co s obavou matek, které si kladou stovky otázek a přemýšlí, jak to jejich nedospělá ratolest ve světě zvládne?

LAL Malta studentky delfin

Recept zná cestovní kancelář INTACT, která se na jazykové kurzy v zahraničí specializuje a za dobu svého působení na trhu získala nepřeberné množství praktických zkušeností, jež převedla v život. Výsledkem jsou kurzy přesně šité pro každou věkovou kategorii i typ studenta. A nesčetné reference i známých osobností, které se se společností INTACT ve světě zdokonalily v cizích jazycích.

Za mnohé mluví i fakt, že INTACT byl jako jediná česká cestovka čtyřikrát za sebou nominován v kategorii nejlepší jazyková agentura ve střední a východní Evropě v anketě LTM Star Awards. Jedná se o anketu, v níž školy dávají hlasy svým oblíbeným agenturám. Kategorii Eastern Europe zavedli před čtyřmi lety a INTACT byl vždy mezi nominovanou pěticí! 

Jazykové kurzy s českým pedagogickým doprovodem

Nejlepší referencí je fakt, že jazykové kurzy INTACT neseženete jako last minute. Bývají totiž již od dubna vyprodány. A proto s výběrem a objednávkou neotálejte.

Pokud víte, že vaše dítě není extrovert, které se lehce seznamuje, jede na první jazykovou cestu a vy chcete mít jistotu, že všechny případné problémy za něj někdo vyřeší, pak volte z nabídky letních kurzů pro děti s pedagogickým doprovodem.

Výhodou je fakt, že český pracovník, středoškolský pedagog, je po celou dobu pobytu přítomen, nevýhodou potom skutečnost, že dítě komunikuje s dalšími českými studenty.

schooll quality SF 3
Adults - Special Programmes

Kurzy angličtiny na Maltě i v Anglii

Pro letošní rok jsou v nabídce například dvou až čtyřtýdenní jazykové kurzy angličtiny s doprovodem na Maltě pro 13 až 18 leté studenty s možností ubytování v rodinách či na hotelu a s výukou ve všedních dnech a bohatým volnočasovým programem.

Nebo vaše dítě může vyrazit přímo do Anglie. Tady pro 12 až 17leté zájemce čeká pohodové městečko na Anglické riviéře, intenzivní dvoutýdenní kurz angličtiny v mezinárodně skládaných skupinách, bohatý program pro volný čas včetně celodenního výletu, zábavního parku či výletu lodí a ubytování v hostitelských rodinách. Zkrátka angličtina na každém kroku. Starší studenti si mohou dva turnusy spojit do měsíčního pobytu.

INTACT kurzy = spokojenost

EC school 2007

Ať zvolíte jakýkoliv jazykový kurz z bohaté nabídkové palety, máte jednu jistotu. Jde o kvalitní prověřenou školu. S většinou škol INTACT spolupracuje dlouhodobě, s některými již od roku 1992 a řadu z nich "testoval" ředitel CK INTACT na vlastních dětech, neteři, synovci nebo dětech zaměstnanců. Všechny školy mají náležité akreditace.

Prvotní obavu o své dítě tady můžete hodit za hlavu

A kromě jazykových pokroků, zaznamenáte další bonusy. Vaše dítě se vrátí sebevědomější, samostatnější a studium jazyka ho začne opravdu bavit. Uvidíte, že nebudete litovat.

S bohatou nabídkou jednotlivých kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny po celém světě, s podrobnostmi o místech konání, organizaci kurzů, dopravě, cenách i odpověďmi na praktické otázky se můžete seznámit na firemních stránkách CK INTACT www.intact.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz