Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Investice do zlata a stříbra je nejbezpečnější způsob uložení peněz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Investice do zlata a stříbra je velmi jednoduchým a bezpečným způsobem, jak ochránit svůj majetek v současné nejisté ekonomické situaci. Internetový obchod www. Obchodsezlatem.cz nabízí snadný způsob, jak takovou investici uskutečnit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Investice do zlata a stříbra představuje nejbezpečnější způsob uložení peněz | foto: BEROT, s.r.o.

Internetový obchod obchodsezlatem.cz byl provozován firmou Berot, která vznikla v roce 2004 jako rodinný podnik. Původní činnost stávající z projektování a realizace velkokapacitních gastronomických provozů a výpočetních systémů byla v roce 2011 rozšířena o činnost v oblasti investičních kovů.

Rozhodnutí pro zahájení projektu obchodsezlatem.cz, který se specializuje na investice do zlata a stříbra, bylo podníceno jednak stagnující situací v oblasti původní činnosti firmy a především osobní zkušeností s investicí do drahých kovů v nejistých ekonomických dobách a snahou zprostředkovat tuto velmi zajímavou investiční alternativu co nejširší klientele.

Zlaté mince

Z důvodu oddělení jednotlivých činností firmy, jehož hlavním cílem je zajištění maximální efektivity provozu, vznikla letos firma Berot IK /Berot - investiční kovy/ zabývající se výhradně obchodováním s drahými kovy.

Prioritou firmy ve všech oblastech činnosti vždy byla a je spokojenost zákazníka a individuální přístup k jeho potřebám. Klient se zájmem o investice do zlata, stříbra a dalších drahých kovů se na nás může obrátit s jistotou, že získá nejvýhodnější cenu investičních zlatých a stříbrných slitků a mincí na českém trhu.

V nabídce máme zboží renomovaných světových sléváren a mincoven, certifikované švýcarskou firmou Argor-Heraeus SA, odpovídající londýnskému standardu Good Delivery. Samozřejmostí je okamžitá fixace aktuální ceny, která je burzovně stanovována a je neustále aktualizována.

Zároveň je možné po domluvě s klientem načasovat nákup tak, aby při současné volatilitě byly v daných podmínkách splněny požadavky na cenu. Volatilita cen zlata ale i stříbra je poslední dobou poměrně vysoká.

Vývoj ceny zlata za 5 let

Vývoj ceny zlata za 5 let

Neexistuje důvod domnívat se, že investice do zlata není bezpečná

Cena zlata roste již přes 10 let. Posledních pár měsíců se pohybujeme ve významné cenové konsolidaci v jinak stabilně rostoucím zlatém trhu. Je velmi pravděpodobné, že současná konsolidace v rámci cenového regionu vytyčeného v srpnu a září minulého roku, se blíží ke konci a zlato se chystá zaútočit na svá historická maxima a velmi pravděpodobně je překonat.

Pro všechny, kteří byli zklamaní vývojem ceny zlata za poslední měsíce, bychom rádi zdůraznili, že všeobecná tendence všech trhů je pohybovat se přískoky. Období extrémně rychlého růstu je střídáno korekcemi, které se v některých případech vyvinou v dlouhodobější cenovou konsolidaci. Dolarový propad, který začal koncem února 2012 lze považovat za lokální a nemá z dlouhodobého hlediska význam. Jedná se o pohyb, který je typický pro daný typ konsolidace.

Cena otestovala významnou úroveň 1800 usd za trojskou unci a vrátila se zpět do dlouhodobého cenového regionu. Každé další testování horní hranice cenového regionu zvyšuje pravděpodobnost tzv. Breakoutu, kdy cena významnou cenovou hladinu překoná a vyrazí k historickým maximům.

Carský slitek

Fundamentální situace je stejná jako před rokem, neustálé zvyšování peněžní zásoby pomalu okrádá o úspory a kupní sílu téměř každého z nás. Fiskální a monetární politika států zůstává nezměněna, úrokové míry jsou na svých historických minimech, a tudíž neexistuje důvod, proč se domnívat, že cena zlata nebude nadále růst a že investice do zlata není bezpečná.

V poslední době se objevila řada názorů tvrdících, že trh se zlatem je pouze další bublina, která splaskává. Je potřeba si uvědomit, že největší propad, který zlato zaznamenalo od svého maxima okolo 1900 USD za trojskou unci je pouhých 20 %, kdežto akciový index S&P 500 indikující sílu amerického akciového trhu zaznamenal na přelomu roku 2008 a 2009 propad okolo 55 %. Necháme na uvážení každého, kterou situaci považuje za tzv. bublinu a kterou pouze za přirozenou korekci.

AU slitky

Aktuální situace nabízí ideální příležitost pro investice do zlata

Závěrem jsme přesvědčeni, že aktuální situace nabízí ideální příležitost pro investice do zlata, ať už se jedná o investora, který již zlato ve svém portfoliu má, tak investora, který uvažuje o nákupu zlata poprvé.

Lze velmi pravděpodobně předpokládat, že situace této dlouhodobé slevy se chýlí ke konci a podobná příležitost může být na dlouhou dobu poslední. Investice do zlata, ať už ve formě investičních slitků nebo mincí, považujeme za nejbezpečnější formu uložení volných prostředků.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Fundament kryptoměn krvácí, můžeme čekat změnu?

Fundament kryptoměn krvácí, můžeme čekat změnu?

Kurzy.cz Obchodování kryptoměn je brzdou mainstreamového přijetí blockchainové technologie. Shodli se na tom jednomyslně účastní...

Najdete na iDNES.cz