Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Přemýšleli jste už se svou rodinou nebo ostatními nájemníky v panelovém domě o ekologickém způsobu vytápění? Pak nastal ten pravý čas udělat změnu k lepšímu. Zatímco se rozhodujete a topíte, unikají vám další peníze kvůli vysokým nákladům za energii.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun! | foto: REVOLT s.r.o.

Tepelná čerpadla a solární systémy jsou jednou z cest, jak si do budoucna zajistit výrazné úspory při hospodaření s energií. Vše, co k tomu budete potřebovat, vám poskytne renomovaná firma Revolt, s. r. o. Její odborníci se již řadu let věnují komplexnímu řešení zakázek, to znamená od přípravy projektu přes zastupování na úřadech až po kolaudaci, následný servis a odborné poradenství. Více informací a kompletní nabídku služeb najdete na www.revolt.cz.

Bytový dům v Jablunkově se osamostatnil ve vytápění. Platit bude výrazně méně

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun!

Nájemníci 24 bytových jednotek z ulice Lipová v Jablunkově se rozhodli k odvážnému kroku, který se jim vyplatil. Letos totiž kompletně změnili nevýhodné vytápění na ekologický způsob, který funguje pomocí tepelných čerpadel. To jim umožnilo nebýt závislí na stále se zvyšujících cenách za energie od místního dodavatele.

Po celkové revitalizaci, o kterou se kompletně postarala firma Revol, s. r. o., je bytový dům zcela soběstačný a očekávané snížení roční platby za energii bude z 650 000 Kč na pouhých 240 000 Kč. Majitelům se tedy podaří ušetřit až dvě třetiny nákladů s tím, že počáteční investice se jim vrátí do 6 let. Realizaci si můžete prohlédnout na http://www.revolt.cz/reference/tepelne-cerpadlo-vzduchvoda-ul-lipova-580-a-581-jablunkov/ .

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun!

Firma Revolt nabízí svým klientům výhodné financování, kdy můžete posílat ušetřené platby za energie na splátky úvěru za tepelné čerpadlo a tudíž nezvyšujete fond oprav. Při vlastním vytápění a ohřevu vody můžete své náklady kontrolovat a máte jistotu, že se nebudou nadále zvyšovat. Topnou sezónu můžete začít kdykoliv budete chtít a spotřebováváte energii, kterou vyrobíte přímo v domě, takže nevznikají ztráty při rozvodu tepla.

Tepelné čerpadlo je neocenitelné, sníží roční náklady na vytápění až o polovinu

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun!

Pokud se rozhodnete nainstalovat ve své domácnosti či firmě tepelné čerpadlo, buďte si jistí, že brzo poznáte, jak velké výhody přináší. Patří mezi ně například životnost až 25 let bez náročné údržby, velmi tichý provoz, spolehlivost a účinnost. Tento alternativní zdroj energie je schopný každoročně ušetřit až 50 % nákladů na vytápění, a to jak u rodinných domů, tak u panelových či bytových domů.

Tepelné čerpadlo má hned několik praktických způsobů využití – slouží k vytápění, celoročnímu ohřevu vody, ohřevu bazénové vody a také může v letních měsících fungovat jako klimatizace. Na tento ekologický způsob vytápění se můžete plně spolehnout i v období zimních mrazů. Používá se jak pro podlahové a stěnové vytápění, tak pro radiátory.

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun!

Počáteční investice se vám vrátí za 5-8 let, což je poměrně krátká doba. Firma Revolt, s. r. o. pro vás vypracuje návrh řešení a cenovou kalkulaci zdarma, navíc s ní můžete konzultovat, jaká možnost financování pro vás bude optimální. Díky příznivým cenám se koupě tepelného čerpadla vyplatí i bez státní dotace. Pokud by vás zajímalo více podrobností, podívejte se na webové stránky www.revolt.cz.

Využijte také solární energii, kterou můžete mít zdarma

Přirozená síla slunce je další způsob, který vám pomůže snížit účty za energii. Proč byste platili za ohřev vody, když ho můžete mít zdarma díky solárnímu systému? Tímto způsobem ohřevu se dá ušetřit až 70 % výdajů za teplou vodu a 30 % nákladů na přitápění. V kombinaci se státní dotací pro rodinné domy je možné zkrátit návratnost investice do solárních panelů až na minimální dobu 5 let. Samotná montáž panelů trvá nejdéle 2 dny a není při ní potřeba žádných větších zásahů do stavby. Sluneční kolektory, které fungují bezúdržbově, vám prokazatelně vydrží 25-30 let. O dalších výhodách se dozvíte na www.revolt.cz.

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun!

Firma Revolt navrhla v roce 2013 solární systém pro čtyřčlennou rodinu, která denně spotřebovala 40-50 litrů teplé vody. Pro tento rodinný dům bylo potřeba pole solárních kolektorů o velikosti 4 m2 a 250litrový zásobník. Majitelé tak uspoří ročně 7 500 Kč a se státní dotací se jim investovaná částka vrátí do 5 let.

Stejným způsobem můžete se společností Revolt, s. r. o. ušetřit peníze i vy. Doporučí konkrétní domácnosti nejvhodnější řešení a vypočítá návratnost investice. Dále vám zpracuje projekt i žádost o dotaci. Nakonec zajistí dodávku solárního systému, včetně montáže a zprovoznění. Se zkušenostmi odborníků na hospodaření s energií si tak můžete zkvalitnit život.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou.

Finančním produktem, který v posledních měsících zaznamenává zvýšený zájem klientů, je investiční životní pojištění.

Nevyhazujte peníze oknem aneb několik tipů pro úsporu vody a energie

Nevyhazujte peníze oknem aneb několik tipů pro úsporu vody a energie.

Podle nezávislých studií využije čtyřčlenná domácnost denně přes 200 litrů teplé vody, na jejíž ohřev je potřeba...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.