Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Přemýšleli jste už se svou rodinou nebo ostatními nájemníky v panelovém domě o ekologickém způsobu vytápění? Pak nastal ten pravý čas udělat změnu k lepšímu. Zatímco se rozhodujete a topíte, unikají vám další peníze kvůli vysokým nákladům za energii.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun! | foto: REVOLT s.r.o.

Tepelná čerpadla a solární systémy jsou jednou z cest, jak si do budoucna zajistit výrazné úspory při hospodaření s energií. Vše, co k tomu budete potřebovat, vám poskytne renomovaná firma Revolt, s. r. o. Její odborníci se již řadu let věnují komplexnímu řešení zakázek, to znamená od přípravy projektu přes zastupování na úřadech až po kolaudaci, následný servis a odborné poradenství. Více informací a kompletní nabídku služeb najdete na www.revolt.cz.

Bytový dům v Jablunkově se osamostatnil ve vytápění. Platit bude výrazně méně

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun!

Nájemníci 24 bytových jednotek z ulice Lipová v Jablunkově se rozhodli k odvážnému kroku, který se jim vyplatil. Letos totiž kompletně změnili nevýhodné vytápění na ekologický způsob, který funguje pomocí tepelných čerpadel. To jim umožnilo nebýt závislí na stále se zvyšujících cenách za energie od místního dodavatele.

Po celkové revitalizaci, o kterou se kompletně postarala firma Revol, s. r. o., je bytový dům zcela soběstačný a očekávané snížení roční platby za energii bude z 650 000 Kč na pouhých 240 000 Kč. Majitelům se tedy podaří ušetřit až dvě třetiny nákladů s tím, že počáteční investice se jim vrátí do 6 let. Realizaci si můžete prohlédnout na http://www.revolt.cz/reference/tepelne-cerpadlo-vzduchvoda-ul-lipova-580-a-581-jablunkov/ .

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun!

Firma Revolt nabízí svým klientům výhodné financování, kdy můžete posílat ušetřené platby za energie na splátky úvěru za tepelné čerpadlo a tudíž nezvyšujete fond oprav. Při vlastním vytápění a ohřevu vody můžete své náklady kontrolovat a máte jistotu, že se nebudou nadále zvyšovat. Topnou sezónu můžete začít kdykoliv budete chtít a spotřebováváte energii, kterou vyrobíte přímo v domě, takže nevznikají ztráty při rozvodu tepla.

Tepelné čerpadlo je neocenitelné, sníží roční náklady na vytápění až o polovinu

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun!

Pokud se rozhodnete nainstalovat ve své domácnosti či firmě tepelné čerpadlo, buďte si jistí, že brzo poznáte, jak velké výhody přináší. Patří mezi ně například životnost až 25 let bez náročné údržby, velmi tichý provoz, spolehlivost a účinnost. Tento alternativní zdroj energie je schopný každoročně ušetřit až 50 % nákladů na vytápění, a to jak u rodinných domů, tak u panelových či bytových domů.

Tepelné čerpadlo má hned několik praktických způsobů využití – slouží k vytápění, celoročnímu ohřevu vody, ohřevu bazénové vody a také může v letních měsících fungovat jako klimatizace. Na tento ekologický způsob vytápění se můžete plně spolehnout i v období zimních mrazů. Používá se jak pro podlahové a stěnové vytápění, tak pro radiátory.

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun!

Počáteční investice se vám vrátí za 5-8 let, což je poměrně krátká doba. Firma Revolt, s. r. o. pro vás vypracuje návrh řešení a cenovou kalkulaci zdarma, navíc s ní můžete konzultovat, jaká možnost financování pro vás bude optimální. Díky příznivým cenám se koupě tepelného čerpadla vyplatí i bez státní dotace. Pokud by vás zajímalo více podrobností, podívejte se na webové stránky www.revolt.cz.

Využijte také solární energii, kterou můžete mít zdarma

Přirozená síla slunce je další způsob, který vám pomůže snížit účty za energii. Proč byste platili za ohřev vody, když ho můžete mít zdarma díky solárnímu systému? Tímto způsobem ohřevu se dá ušetřit až 70 % výdajů za teplou vodu a 30 % nákladů na přitápění. V kombinaci se státní dotací pro rodinné domy je možné zkrátit návratnost investice do solárních panelů až na minimální dobu 5 let. Samotná montáž panelů trvá nejdéle 2 dny a není při ní potřeba žádných větších zásahů do stavby. Sluneční kolektory, které fungují bezúdržbově, vám prokazatelně vydrží 25-30 let. O dalších výhodách se dozvíte na www.revolt.cz.

Investice do alternativní energie se vyplatí. Můžete ušetřit tisíce korun!

Firma Revolt navrhla v roce 2013 solární systém pro čtyřčlennou rodinu, která denně spotřebovala 40-50 litrů teplé vody. Pro tento rodinný dům bylo potřeba pole solárních kolektorů o velikosti 4 m2 a 250litrový zásobník. Majitelé tak uspoří ročně 7 500 Kč a se státní dotací se jim investovaná částka vrátí do 5 let.

Stejným způsobem můžete se společností Revolt, s. r. o. ušetřit peníze i vy. Doporučí konkrétní domácnosti nejvhodnější řešení a vypočítá návratnost investice. Dále vám zpracuje projekt i žádost o dotaci. Nakonec zajistí dodávku solárního systému, včetně montáže a zprovoznění. Se zkušenostmi odborníků na hospodaření s energií si tak můžete zkvalitnit život.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Najdete na iDNES.cz