Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Invelt se pyšní novým celosvětovým konceptem showroomu MINI

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Architektura je nedílnou součástí vzhledu a image skupiny BMW Group. Architektonický postoj je charakterizován principy důvěryhodnosti, vysoké kvality a citu vnímání prostoru. Pečlivá a konzistentní realizace autosalonů podporuje image značky, stejně jako její jasný rozpoznatelný rukopis, který je prezentován společností Invelt disponující největší prodejní plochou BMW, MINI a ALPINA v České republice.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Společnost Invelt se pyšní novým celosvětovým konceptem showroomu MINI ve stylu proniknutí do pulzujícího života velkoměsta. | foto: Invelt - s.r.o.

Identita značky MINI, která je součástí holdingu BMW Group, má svůj osobitý, originální postoj a vzhled, stejně jako toto malé auto, které se po uvedení na trh v roce 1959 stalo v 70. – 80. letech okamžitě bestsellerem.

MINI, které na svého předchůdce navazuje typickými rysy v podobě výrazných kulatých světlometů, dvoubarevným lakováním šlo s dobou a stalo se díky svému interiéru, výbavě a výborným jízdním vlastnostem exkluzivním malým vozem splňujícím požadavky současného moderního stylu života včetně poptávky profesionálních servisních služeb.  

Jediný dealer MINI pro Čechy společnost Invelt představuje v Jeremiášově ulici na Praze 5 nový koncept autosalonu MINI ve stylu mezinárodního konceptu showroomů s těmito základními rysy: extrovertnost, integrace a být šik.

Architektonická forma je integrována v charakteru, zatímco architektonická struktura je extrovertní a architektonické funkce šik. Celkové nastavení značky MINI sahá zpět k základům hodnoty značky: vzrušení.

MINI 1

Architektura značky MINI je výklad městského života, proniknutí do atmosféry a životního stylu velkoměsta, což byl cíl při budování autosalonu MINI společnosti Invelt. Ve velkých městských aglomeracích jsou funkce uspořádány vertikálně nad sebou. Například, viditelné konstrukce nebo vysoce reflexní povrchy, které dávají lepší dojem prostoru. Jak uvnitř, tak venku by měl být vnímán jako živá struktura.

Po všech stranách architektura symbolizuje proměnlivost způsobem, který nelze spatřit pouze jediným pohledem. MINI vytváří fascinující prostory, které slouží jako platformy pro nejnovější trendy, kde se představuje hrdina všedního dne MINI v tom nejlepším světle a ze všech možných stran.

MINI 2

Vzrušující prostředí a živá atmosféra vyjadřující pocit života ve velkoměstě byla v Jeremiášově ulici v Praze docílena prostřednictvím kombinovaného účinku osvětlení, různými materiály, inovativní volbou černé barvy a plynoucími přechody.

V této pulzující atmosféře je MINI jako rošťák do města v podobě MINI ONE, MINI COOPER jako hrdina všedního dne, MINI COOPER CABRIO pro milovníky letních dnů ve stylu "dolce vity" sladkého života, MINI CLUBMAN nebo MINI JOHN COOPER WORKS, jako představitel toho nejlepšího mezi hot-hatchy.

Jste připraveni vyrazit do velkoměsta MINI? My ano.

Kontakt

Invelt s.r.o.: autorizovaný dealer BMW, MINI a ALPINA
Jeremiášova 5, Praha 5, 150 00
www.invelt.com

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Základ péče o motor vašeho auta? Paliva s aditivy

Základ péče o motor vašeho auta? Paliva s aditivy

Udržovat motor svého vozu v pořádku by měla být povinnost každého řidiče. Tím spíše když průměrné stáří vozu v Česku...

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Najdete na iDNES.cz