Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

InterSystems je lídrem magického kvadrantu společnosti Gartner

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Velká data jsou diskutovaným fenoménem poslední doby. S ohromnými objemy dat se ale také váže potřeba efektivně s nimi nakládat a analyzovat je pomocí pokročilých technologií.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

InterSystems - zdravotní péče pod kontrolou. | foto: InterSystems

Jednou z takových technologií je InterSystems Caché, databázová platforma, kterou analytická firma Gartner zařadila do svého nejnovějšího hodnocení „Gartner Magic Quadrant for Operational Database Management Systems“.

Hodnocení společnosti Gartner, tzv. magické kvadranty, slouží k přehlednému zmapování situace na trhu a nabízí tak uživatelům, dodavatelům nebo investorům přehled o tom, jak si poskytovatelé technologií vedou v souladu se stanovenou vizí. Společnost InterSystems v letošním hodnocení opět potvrdila svoji přední pozici mezi světovými poskytovateli pokročilých softwarových technologií, které pomáhají rozmanitým odvětvím, jako jsou věda, zdravotnictví, IT nebo byznys, pokročit vpřed ve vývoji.

InterSystems Caché je pokročilá databázová platforma, která podporuje veškeré typy dat – strukturovaná i nestrukturovaná data, data SQL i NoSQL, centralizovaná i distribuovaná data a zároveň automaticky pracuje s metadaty. Caché je také masivně škálovatelná jak horizontálně, tak vertikálně. Ale co je nejdůležitější: Caché dokáže nabízet analýzy v okamžiku rozhodování, přináší tak aktuální a relevantní informace a završuje datový cyklus: zaznamenávat, sdílet, rozumět a jednat.

Významný příklad toho, jak databázová platforma InterSystems Caché funguje v praxi, je její využití ke zpracování velkého objemu vědeckých dat Evropskou kosmickou agenturou (ESA) v projektu družice Gaia. Ta shomažďuje data o miliardě hvězd v naší Galaxii, z nichž pak vznikne trojrozměrná mapa vesmíru. ESA díky využití databáze InterSystems Caché získá výrazně vyšší výkon a škálovatelnost, než by získala s jinými databázovými systémy.

„Na přesyceném a chaotickém trhu s databázovými nástroji, kde se pohybují jak malí výrobci vysoce specializovaných produktů, tak i velké společnosti, platí pořád to samé: nejvíce ze všeho záleží na datech. Naši klienti i partneři vědí, že jim nabízíme databázovou platformu, která zvládá obrovské množství rozmanitých dat, s nimiž se dnes setkáváme na každém kroku,“ říká Robert Nagle, viceprezident společnosti InterSystems pro databázové platformy.

V uznání analytiků ze společnosti Gartner se odráží i to, jak pozitivně klienti vnímají snahu nabízet databázovou platformu, která v sobě sdružuje pokročilé technologie pro správu a integraci dat a jejich analýzu.

Více informací o technologiích InterSystems najdete na InterSystems.com

InterSystems

InterSystems

.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Bayer posiluje svou značku

Bayer posiluje svou značku

Dynamické, otevřené, osobní...To jsou aktuální atributy inovovaného loga společnosti Bayer. Jak CEO společnosti Werner...

Léty budovaná síť přepravních linek Gebrüder Weiss

Léty budovaná síť přepravních linek Gebrüder Weiss

Historie společnosti Gebrüder Weiss sahá více než 500 let zpět. Proto i síť přepravních linek je budována již po...

TOP HOTEL Praha nabízí vše od ubytování až po prostory pro vaše akce

TOP Kongresová hala

Na Praze 4 najdete pouhých osm kilometrů jižně od centra města, avšak s výbornou dopravní dostupností, čtyřhvězdičkový...

Najdete na iDNES.cz