Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

InterSystems je lídrem magického kvadrantu společnosti Gartner

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Velká data jsou diskutovaným fenoménem poslední doby. S ohromnými objemy dat se ale také váže potřeba efektivně s nimi nakládat a analyzovat je pomocí pokročilých technologií.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

InterSystems - zdravotní péče pod kontrolou. | foto: InterSystems

Jednou z takových technologií je InterSystems Caché, databázová platforma, kterou analytická firma Gartner zařadila do svého nejnovějšího hodnocení „Gartner Magic Quadrant for Operational Database Management Systems“.

Hodnocení společnosti Gartner, tzv. magické kvadranty, slouží k přehlednému zmapování situace na trhu a nabízí tak uživatelům, dodavatelům nebo investorům přehled o tom, jak si poskytovatelé technologií vedou v souladu se stanovenou vizí. Společnost InterSystems v letošním hodnocení opět potvrdila svoji přední pozici mezi světovými poskytovateli pokročilých softwarových technologií, které pomáhají rozmanitým odvětvím, jako jsou věda, zdravotnictví, IT nebo byznys, pokročit vpřed ve vývoji.

InterSystems Caché je pokročilá databázová platforma, která podporuje veškeré typy dat – strukturovaná i nestrukturovaná data, data SQL i NoSQL, centralizovaná i distribuovaná data a zároveň automaticky pracuje s metadaty. Caché je také masivně škálovatelná jak horizontálně, tak vertikálně. Ale co je nejdůležitější: Caché dokáže nabízet analýzy v okamžiku rozhodování, přináší tak aktuální a relevantní informace a završuje datový cyklus: zaznamenávat, sdílet, rozumět a jednat.

Významný příklad toho, jak databázová platforma InterSystems Caché funguje v praxi, je její využití ke zpracování velkého objemu vědeckých dat Evropskou kosmickou agenturou (ESA) v projektu družice Gaia. Ta shomažďuje data o miliardě hvězd v naší Galaxii, z nichž pak vznikne trojrozměrná mapa vesmíru. ESA díky využití databáze InterSystems Caché získá výrazně vyšší výkon a škálovatelnost, než by získala s jinými databázovými systémy.

„Na přesyceném a chaotickém trhu s databázovými nástroji, kde se pohybují jak malí výrobci vysoce specializovaných produktů, tak i velké společnosti, platí pořád to samé: nejvíce ze všeho záleží na datech. Naši klienti i partneři vědí, že jim nabízíme databázovou platformu, která zvládá obrovské množství rozmanitých dat, s nimiž se dnes setkáváme na každém kroku,“ říká Robert Nagle, viceprezident společnosti InterSystems pro databázové platformy.

V uznání analytiků ze společnosti Gartner se odráží i to, jak pozitivně klienti vnímají snahu nabízet databázovou platformu, která v sobě sdružuje pokročilé technologie pro správu a integraci dat a jejich analýzu.

Více informací o technologiích InterSystems najdete na InterSystems.com

InterSystems

InterSystems

.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?
Poskytnutí virtuálního sídla firmy je snadné. Jak na to?

Toužíte po prestižní adrese pro svou firmu? Kvůli dobré vizitce a prestiži nemusíte celou svou společnost stěhovat. Poskytnutí virtuálního sídla firmy vám...  celý článek

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.