Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

InterSystems je lídrem magického kvadrantu společnosti Gartner

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Velká data jsou diskutovaným fenoménem poslední doby. S ohromnými objemy dat se ale také váže potřeba efektivně s nimi nakládat a analyzovat je pomocí pokročilých technologií.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

InterSystems - zdravotní péče pod kontrolou. | foto: InterSystems

Jednou z takových technologií je InterSystems Caché, databázová platforma, kterou analytická firma Gartner zařadila do svého nejnovějšího hodnocení „Gartner Magic Quadrant for Operational Database Management Systems“.

Hodnocení společnosti Gartner, tzv. magické kvadranty, slouží k přehlednému zmapování situace na trhu a nabízí tak uživatelům, dodavatelům nebo investorům přehled o tom, jak si poskytovatelé technologií vedou v souladu se stanovenou vizí. Společnost InterSystems v letošním hodnocení opět potvrdila svoji přední pozici mezi světovými poskytovateli pokročilých softwarových technologií, které pomáhají rozmanitým odvětvím, jako jsou věda, zdravotnictví, IT nebo byznys, pokročit vpřed ve vývoji.

InterSystems Caché je pokročilá databázová platforma, která podporuje veškeré typy dat – strukturovaná i nestrukturovaná data, data SQL i NoSQL, centralizovaná i distribuovaná data a zároveň automaticky pracuje s metadaty. Caché je také masivně škálovatelná jak horizontálně, tak vertikálně. Ale co je nejdůležitější: Caché dokáže nabízet analýzy v okamžiku rozhodování, přináší tak aktuální a relevantní informace a završuje datový cyklus: zaznamenávat, sdílet, rozumět a jednat.

Významný příklad toho, jak databázová platforma InterSystems Caché funguje v praxi, je její využití ke zpracování velkého objemu vědeckých dat Evropskou kosmickou agenturou (ESA) v projektu družice Gaia. Ta shomažďuje data o miliardě hvězd v naší Galaxii, z nichž pak vznikne trojrozměrná mapa vesmíru. ESA díky využití databáze InterSystems Caché získá výrazně vyšší výkon a škálovatelnost, než by získala s jinými databázovými systémy.

„Na přesyceném a chaotickém trhu s databázovými nástroji, kde se pohybují jak malí výrobci vysoce specializovaných produktů, tak i velké společnosti, platí pořád to samé: nejvíce ze všeho záleží na datech. Naši klienti i partneři vědí, že jim nabízíme databázovou platformu, která zvládá obrovské množství rozmanitých dat, s nimiž se dnes setkáváme na každém kroku,“ říká Robert Nagle, viceprezident společnosti InterSystems pro databázové platformy.

V uznání analytiků ze společnosti Gartner se odráží i to, jak pozitivně klienti vnímají snahu nabízet databázovou platformu, která v sobě sdružuje pokročilé technologie pro správu a integraci dat a jejich analýzu.

Více informací o technologiích InterSystems najdete na InterSystems.com

InterSystems

InterSystems

.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz