Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Interspar uvedl na český trh novou prémiovou privátní značku SPAR PREMIUM

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost SPAR ČOS připravila novou prémiovou řadu těch nejchutnějších a nejkvalitnějších produktů pod značkou SPAR PREMIUM. Hypermarkety INTERSPAR a supermarkety SPAR jsou ideálním místem pro velké rodinné nákupy a zároveň místem, kde si i nejnáročnější gurmáni přijdou na své za dostupnou cenu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Interspar uvedl na český trh novou prémiovou privátní značku SPAR PREMIUM | foto: SPAR Česká obchodní společnost s.r.o.

Produkty pod značkou SPAR PREMIUM jsou v prodeji ve všech hypermarketech INTERSPAR a supermarketech SPAR od 26. října 2011.

"Zákazníci hypermarketů INTERSPAR a supermarketů SPAR se mohou spolehnout na výrobky privátních značek SPAR, u kterých garantujeme nejvyšší kvalitu na úrovni značkových produktů, při zachování příznivých cen," říká Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS.

"Značka SPAR PREMIUM je výsledkem dlouhodobé spolupráce s nejlepšími českými a zahraničními dodavateli, nabízí celou řadu delikates od čerstvých výrobků po těstoviny, cukrovinky, pečivo až po mražené výrobky a další speciality," dodává Martin Ditmar.

Delikatesy za přijatelné ceny. To Vás čeká v hypermarketech Interspar

SPAR ČOS má ve svém portfoliu spolu s novou řadou SPAR PREMIUM celkem 24 privátních značek, které zahrnují kompletní sortiment potravin, drogerie a spotřebního zboží.

Nově představená prémiová řada potravin SPAR PREMIUM, která je k nyní k dostání v obchodech INTERSPAR a SPAR, skloubila výběr nejchutnějších a nejkvalitnějších ingrediencí a surovin - značka SPAR PREMIUM tak zákazníkům dokazuje, že mohou ochutnat delikatesy za velmi příznivé ceny. Zároveň SPAR PREMIUM podporuje názor zákazníků, že i čeští dodavatelé umí vyrábět kvalitní a chutné výrobky.

SPAR PREMIUM se prezentuje jak prvotřídním sortimentem, tak i exkluzivním designovým obalem. Ten upoutá svým elegantním černo-stříbrným designem a ilustračními fotografiemi a má předpoklad vyniknout mezi ostatními výrobky.

Výběr ze sortimentu SPAR PREMIUM od českých dodavatelů:

Křehké pečivo SPAR PREMIUM zpříjemní každou chvilku. Je vyráběno ručně, a to dle domácí receptury z vybraných surovin (másla a čokolády). SPAR PREMIUM křehké pečivo neobsahuje náhražky, pouze přírodní suroviny.

Mošty SPAR PREMIUM – ovoce pro mošty pochází od zahrádkářů a velkopěstitelů z okolí Turnovska a při jeho zpracování jsou využívány bohaté zkušenosti z tradiční výroby moštů. Po vylisování ovoce je šťáva pečlivě vyčeřena, přefiltrována, pasterována a ihned stočena. Díky tomuto citlivému způsobu zpracování a konzervaci si přírodní šťáva uchovává svoji přirozenou hodnotu, chuť i výrazné aroma.

Pomazánky SPAR PREMIUM – pro zákazníky jsou připraveny čtyři druhy pomazánek: Budapešťská, Pikantní sýrová, Brusinková a Pomazánka z uzených ryb. Všechny se výborně hodí k čerstvému pečivu. Připravovány jsou z nejkvalitnějších surovin, bez konzervačních látek, z receptur vytvořených speciálně pro značku SPAR PREMIUM.

Salámy SPAR PREMIUM maďarského typu jsou vyráběny z vybraného kvalitního hovězího a vepřového masa z českých chovů. Kompaktní a pevná struktura signalizuje dokonalé prosušení. Díky vysoké trvanlivosti je salám vhodný nejen na cesty, ale také ke všem slavnostním příležitostem i jako netradiční dárek.

Mezi vybrané dodavatele patří MyCake, s. r. o., s domácí ruční výrobou lineckého pečiva dle staročeské receptury, ZŘUD – Masokombinát Písek CZ, a. s., řeznictví a uzenářství na Písecku, JELÍNEK, a. s., výrobna destilátů na Valašsku, Moštovna Lažany, výroba nápojů, s. r. o., Lahůdky CAJTHAML, s. r. o., a řada dalších.

Více na www.interspar.cz

Interspar nově na facebooku – staňte se našimi fanoušky!

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Výpomoc na mateřské: v roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Výpomoc na mateřské: V roce 2018 to není chůva, ale půjčka

Chůva, slečna na hlídaní, au pair - to už dávno nejsou synonyma pomoci mamince s péčí o dítě. Stále častěji jsou to...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Najdete na iDNES.cz