Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Internetový nákupní dům Michaelplaza.cz: váš dodavatel elektrospotřebičů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Internetový nákupní dům Michaelplaza.cz nabízí široký sortiment elektrospotřebičů a spotřební elektroniky jako jsou LCD, LED a plazmové televizory, notebooky, monitory, tiskárny, fotoaparáty, pračky či chladničky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Michael Plaza | foto: Michael Plaza

Michaelplaza.cz je internetový nákupní dům provozovaný firmou Michael, spol. s r.o., Hradec Králové. Přes dvě desítky let patří ke spolehlivým obchodníkům v oblasti elektro. Vlastní i dvě maloobchodní kamenné prodejny v Hradci Králové a jednu v Pardubicích. Firma Michael, spol. s r.o. se postupně stávala partnerem významných značek.

Také díky svému postavení na trhu je zakládajícím členem a následně i akcionářem EURONICS ČR a.s. Patří do celoevropské sítě odborných elektroprodejen EURONICS, což je jistě zárukou kvalitní nabídky zboží. V roce 2011 navíc vznikl ke kamenným prodejnám i e-shop pod názvem www.michaelplaza.cz.

Internetový nákupní dům rozdělen do tří virtuálních pater

Pokud navštívíte internetový nákupní dům www.michaelplaza.cz, zjistíte, že je rozdělen na 3 patra. Každé z nich vám nabídne určitý druh zboží.

notebook

V patře Elektro naleznete vše, co se týká elektrospotřebičů pro zábavu i pro domácnost, ať už se jedná o pračku, chladničku, LCD televizor či domácí kino. Na výběr toho internetový nákupní dům nabízí spoustu pro každého. Vybírat navíc můžete z předních světových značek.

Pro ty, kteří shánějí vybavení pro svoji zahradu, připravil internetový nákupní dům patro Zahrada. Zde naleznete spoustu užitečných pomocníků pro údržbu a pěstění svých záhonů, trávníků anebo keřů. Jen namátkou jsou to sekačky, pily, křovinořezy, osiva, hnojiva a široká škála zahradního náčiní.

vrtačka

S tímto patrem často úzce souvisí další oddělení, a to Dílna. Je určeno pro každého, kdo shání něco pro vrtání, bourání, řezání, ale také pro opracování různých materiálů a také příslušenství s tím související, opět od renomovaných značek.

Při nákupu vás provede příjemný průvodce krok za krokem; platby lze provádět mnoha způsoby a záleží jen na vás, který si vyberete. Pokud se rozhodnete pro osobní odběr, internetový nákupní dům nabízí výdejní místo na prodejně v Pardubicích nebo na Ulrichově náměstí v Hradci Králové.

Kvalitní zboží za co nejpříjemnější cenu

Ve všech těchto patrech se vám internetový nákupní dům www.michaelplaza.cz usilovně snaží nabídnout kvalitní zboží za co nejpříjemnější cenu. Internetový nákupní dům samozřejmě ctí dvacetiletou tradici firmy, ve které je vždy na prvním místě maximální spokojenost zákazníků poskytováním kvalitních služeb a výrobků.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz