Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Interiéry Krejcar: komplexní vybavení pro váš byt, dům i kanceláře

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Potřebujete vybavit svou kancelář nebo zútulnit domov, ale chcete vše bez starostí a nejlépe od jedné firmy? Prohlédněte si nabídku společnosti Interiéry Krejcar, která nabízí vše pro váš interiér od nábytku a kuchyní, až po profesionální služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Interiéry Krejcar: Komplexní vybavení pro váš byt, dům i kanceláře | foto: INTERIÉRY KREJCAR

Studio Interiéry Krejcar má v oblasti zařizování kuchyní již více než 20 let zkušeností. V loňském roce přešlo pod vlastnictví rodinné společnosti Somax Plus spol. s r.o., která do studia vnesla nový impuls a rozšířila sortiment na kompletní vybavení soukromých i komerčních interiérů včetně nadstandardních služeb.

V sortimentu společnosti Interiéry Krejcar tak nyní najdete nejen kuchyně různých typů, ale nově i prestižní výrobce sedaček, nábytku, světel, podlah a dalších produktů pro vaše stylové bydlení. Díky široké nabídce i vlastní zakázkové výrobě si zde vybere opravdu i ten nejnáročnější klient.

Interiéry Krejcar: Komplexní vybavení pro váš byt, dům i kanceláře

Nadstandardní kvalita za standardní cenu

Profesionální bytové studio si zakládá především na produktech renomované německé značky Schüller, která je špičkou na trhu kuchyní. Filozofie značky Schüller zní: „Nadstandardní kvalita za standardní cenu“. Přesně to od ní také můžete očekávat. Za zhlédnutí rozhodně stojí nové modely kuchyní next125.

Z dalších vynikajících značek jmenujeme například italská světla od Artemide, která celosvětově patří k nejlepším a nejznámějším, italský designový nábytek Santarossa a nově zde můžete zakoupit také produkty renomované společnosti Kartell.

Interiérové studio si zakládá především na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Nabízí klientský servis, který zahrnuje kompletní zpracování projektu, až po finální realizaci interiéru.

Interiéry Krejcar: Komplexní vybavení pro váš byt, dům i kanceláře

Lepší představa výsledného interiéru pomocí 3D návrhu

Velmi důležitou částí plánování celého interiéru i jeho části, jako je například kuchyně či obývací pokoj, je bezplatná vstupní konzultace, při které si odborníci ze studia vyslechnou vaše požadavky a představy o výsledné podobě interiéru. 

Následně vám bude pro lepší představu zpracován 3D návrh. Pak už jen stačí si vybrat materiály a doladit dekor na nábytku s podlahami, látkami na sedačkách a dalšími doplňky. S výběrem optimálních materiálů z hlediska kvality i ceny vám odborníci z Interiéry Krejcar rádi pomohou.

Interiéry Krejcar: Komplexní vybavení pro váš byt, dům i kanceláře

Po odsouhlasení podoby interiéru i realizace dojde k přesnému zaměření místností a objednání prvků u dodavatelů. Na instalaci interiéru už nemusíte složitě hledat další spolehlivou firmu nebo řemeslníky, zkušení a profesionální montéři společnosti Interiéry Krejcar zajistí i menší stavební úpravy potřebné pro finální realizaci přesně podle vašeho přání.

Navštivte showroom světa kuchyní a nábytku

Interiérové studio vám po domluvě zajistí i stavební práce, montáž osvětlení, elektroinstalace, dveří, podlah, sádrokartonových příček i podhledů, obkladačské práce, malování i tapetování.

Navštívit také můžete nový showroom v Plzni v ulici Dvořákova, kde na ploše 260 m² naleznete to nejlepší, co může nabídnout dnešní svět kuchyní a nábytku. Setkáte se zde i s profesionální péčí vyškoleného personálu studia, který vám ochotně poradí.

Interiéry Krejcar: Komplexní vybavení pro váš byt, dům i kanceláře

Více informací o společnosti Interiéry Krejcar a celý její sortiment pro vaše spokojené bydlení i pracovní prostředí najdete na www.interiery-krejcar.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Zlatá Belánka: Pořiďte si nemovitost uprostřed Plzně

Zlatá Belánka: Pořiďte si nemovitost uprostřed Plzně.

Zlatá Belánka je již dlouho plánovaným projektem, který postupem času prošel s ohledem na vývoj obecné ekonomické...

Eurosoftware: vyvíjíme pokladní software budoucnosti

EUROSOFTWARE: vyvíjíme pokladní software budoucnosti

Eurosoftware se zabývá vývojem aplikací pro velké mezinárodní obchodní řetězce. Takový software umožňuje...

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Expresní systém přepravy zásilek FOFR, kterého je Lorenc Logistic součástí, zaplňuje mezeru na trhu sběrných služeb. ...

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka
"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Jak na dětskou výchovu, řeší psycholožka v rozhovoru pro eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz