Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Inter Star Liberec přepraví zásilku do všech koutů Evropy i tuzemska

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ideálním partnerem pro přepravu nákladů na mnohá místa celé Evropy je firma Inter Star Liberec. Společnost, která funguje od roku 2010, si v oboru vydobyla své místo a nabízí profesionalitu a spolehlivost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vaše zásilky vám spolehlivě přepraví firma Inter Star Liberec s.r.o. | foto: Inter Star Liberec s.r.o.

„V kolektivu našich řidičů jsou pracovníci s dlouholetou praxí a zkušenostmi v mezinárodní kamionové dopravě. Náš tým je stabilní a pro všechny z nás je prioritou ochotný a flexibilní přístup k zákazníkovi,“ říká Tomáš Kotek, který převzal vedení firmy od svého otce Josefa Kotka, zakladatele Inter Star Liberec.

Velký důraz společnost klade především na vozový park, který stále rozšiřuje a pravidelně pečuje o jeho technický stav. Všechna vozidla splňují emisní normy EURO 5 a vyšší a jsou vybavena GPS sledováním. Společnost disponuje kamiony s návěsy, s nimiž zajišťuje přepravu tuzemských i mezinárodních zásilek. Pro maximální zefektivnění provozu společnosti využívají dispečeři moderní software, samozřejmostí je jejich non-stop dostupnost a vysoká jazyková vybavenost.

Vaše zásilky vám spolehlivě přepraví firma Inter Star Liberec s.r.o.

„Snažíme se naše služby stále zkvalitňovat a zefektivňovat tak, aby naše motto „Spolehlivost na prvním místě“ zůstalo vždy naplněno. Zároveň chceme pokračovat v udržitelném rozvoji a rozšiřovat vozový park, portfolio nabízených služeb a v neposlední řadě skupinu stálých zákazníků,“ zdůrazňuje Tomáš Kotek.

Inter Star Liberec v současnosti nabízí nejenom dopravu celovozových zásilek, ale dále částečně i dokládky k pravidelným přepravám.

Firma působí po celé Evropě

Společnost Inter Star Liberec založil v roce 2010 Josef Kotek. Nejprve se aktivity společnosti zaměřovaly na podnikání v oblasti developerské výstavby, avšak za pár měsíců přesměrovala své působení do oblasti mezinárodní kamionové dopravy pro cizí potřeby.

Zpočátku přepravní služby zajišťovaly dvě nové návěsové soupravy, do konce roku 2010 už firma disponovala soupravami třemi. Do té doby zajišťovala liberecká společnost přepravu výhradně pro větší zahraniční logistický řetězec, který ale se spediční činností na začátku roku 2011 skončil. Nastalá situace se Vaše zásilky vám spolehlivě přepraví firma Inter Star Liberec s.r.o. stala impulsem k tomu, aby se Inter Star Liberec osamostatnila. V této době předává vedení společnosti Josef Kotek svému synovi Tomáši Kotkovi, a ten určuje další směr působení společnosti. Začne se intenzivně věnovat dispečerské činnosti a zajišťuje první koncové zákazníky pro dlouhodobější spolupráci.

Vaše zásilky vám spolehlivě přepraví firma Inter Star Liberec s.r.o.

Vaše zásilky vám spolehlivě přepraví firma Inter Star Liberec s.r.o.

I přes skromné počáteční zázemí a omezenou vozovou kapacitu, firma naváže spolupráci s prvními producenty v nejbližším okolí a díky obětavosti, houževnatosti, flexibilitě a tvrdé práci každého zaměstnance sklízí úspěchy. Firma rozšiřuje vozový park o další dvě další návěsové „mega“ soupravy s objemem 100 m3. Získává zkušenosti s přepravami od Estonska přes Norsko po Portugalsko. Dnes působí Inter Star Liberec v zemích celé Evropské unie.

Zaujaly vás služby společnosti, neváhejte kontaktovat její zástupce. Telefonní čísla i emailové spojení najdete na webových stránkách www.inter-star.cz/cz/o-nas, společnost Inter Star Liberec má své sídlo na adrese 28. října 560/41, Liberec 7, 460 07.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Kotlíkové dotace právě ve vašem kraji

Kotlíkové dotace právě ve vašem kraji.

Topíte doma starým kotlem na tuhá paliva? A víte, že od roku 2022 už jej možná nebudete smět provozovat pod hrozbou...

Rezidence Park Masarykova: exkluzivní bydlení v srdci Liberce

Projekt Rezidence Park Masarykova dokáže uspokojit i nejnáročnější požadavky na...

Mluvíme-li o bydlení v horách nebo bydlení v přírodě, většina z nás si stále ještě představí horskou chalupu, kde jsme...

Modus tvoří nové výrobky vždy s vášní pro dokonalost

Společnost Modus sází na dlouhodobě dobré vztahy se svými zaměstnanci.

Před bezmála čtvrt stoletím začali s málem a od píky. A před dvěma lety již překročily jejich roční tržby poprvé...

Najdete na iDNES.cz