Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Inter Star Liberec přepraví zásilku do všech koutů Evropy i tuzemska

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ideálním partnerem pro přepravu nákladů na mnohá místa celé Evropy je firma Inter Star Liberec. Společnost, která funguje od roku 2010, si v oboru vydobyla své místo a nabízí profesionalitu a spolehlivost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vaše zásilky vám spolehlivě přepraví firma Inter Star Liberec s.r.o. | foto: Inter Star Liberec s.r.o.

„V kolektivu našich řidičů jsou pracovníci s dlouholetou praxí a zkušenostmi v mezinárodní kamionové dopravě. Náš tým je stabilní a pro všechny z nás je prioritou ochotný a flexibilní přístup k zákazníkovi,“ říká Tomáš Kotek, který převzal vedení firmy od svého otce Josefa Kotka, zakladatele Inter Star Liberec.

Velký důraz společnost klade především na vozový park, který stále rozšiřuje a pravidelně pečuje o jeho technický stav. Všechna vozidla splňují emisní normy EURO 5 a vyšší a jsou vybavena GPS sledováním. Společnost disponuje kamiony s návěsy, s nimiž zajišťuje přepravu tuzemských i mezinárodních zásilek. Pro maximální zefektivnění provozu společnosti využívají dispečeři moderní software, samozřejmostí je jejich non-stop dostupnost a vysoká jazyková vybavenost.

Vaše zásilky vám spolehlivě přepraví firma Inter Star Liberec s.r.o.

„Snažíme se naše služby stále zkvalitňovat a zefektivňovat tak, aby naše motto „Spolehlivost na prvním místě“ zůstalo vždy naplněno. Zároveň chceme pokračovat v udržitelném rozvoji a rozšiřovat vozový park, portfolio nabízených služeb a v neposlední řadě skupinu stálých zákazníků,“ zdůrazňuje Tomáš Kotek.

Inter Star Liberec v současnosti nabízí nejenom dopravu celovozových zásilek, ale dále částečně i dokládky k pravidelným přepravám.

Firma působí po celé Evropě

Společnost Inter Star Liberec založil v roce 2010 Josef Kotek. Nejprve se aktivity společnosti zaměřovaly na podnikání v oblasti developerské výstavby, avšak za pár měsíců přesměrovala své působení do oblasti mezinárodní kamionové dopravy pro cizí potřeby.

Zpočátku přepravní služby zajišťovaly dvě nové návěsové soupravy, do konce roku 2010 už firma disponovala soupravami třemi. Do té doby zajišťovala liberecká společnost přepravu výhradně pro větší zahraniční logistický řetězec, který ale se spediční činností na začátku roku 2011 skončil. Nastalá situace se Vaše zásilky vám spolehlivě přepraví firma Inter Star Liberec s.r.o. stala impulsem k tomu, aby se Inter Star Liberec osamostatnila. V této době předává vedení společnosti Josef Kotek svému synovi Tomáši Kotkovi, a ten určuje další směr působení společnosti. Začne se intenzivně věnovat dispečerské činnosti a zajišťuje první koncové zákazníky pro dlouhodobější spolupráci.

Vaše zásilky vám spolehlivě přepraví firma Inter Star Liberec s.r.o.

Vaše zásilky vám spolehlivě přepraví firma Inter Star Liberec s.r.o.

I přes skromné počáteční zázemí a omezenou vozovou kapacitu, firma naváže spolupráci s prvními producenty v nejbližším okolí a díky obětavosti, houževnatosti, flexibilitě a tvrdé práci každého zaměstnance sklízí úspěchy. Firma rozšiřuje vozový park o další dvě další návěsové „mega“ soupravy s objemem 100 m3. Získává zkušenosti s přepravami od Estonska přes Norsko po Portugalsko. Dnes působí Inter Star Liberec v zemích celé Evropské unie.

Zaujaly vás služby společnosti, neváhejte kontaktovat její zástupce. Telefonní čísla i emailové spojení najdete na webových stránkách www.inter-star.cz/cz/o-nas, společnost Inter Star Liberec má své sídlo na adrese 28. října 560/41, Liberec 7, 460 07.

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Modus tvoří nové výrobky vždy s vášní pro dokonalost

Společnost Modus sází na dlouhodobě dobré vztahy se svými zaměstnanci.

Před bezmála čtvrt stoletím začali s málem a od píky. A před dvěma lety již překročily jejich roční tržby poprvé...

Rezidence Park Masarykova: exkluzivní bydlení v srdci Liberce

Projekt Rezidence Park Masarykova dokáže uspokojit i nejnáročnější požadavky na...

Mluvíme-li o bydlení v horách nebo bydlení v přírodě, většina z nás si stále ještě představí horskou chalupu, kde jsme...

Kotlíkové dotace právě ve vašem kraji

Kotlíkové dotace právě ve vašem kraji.

Topíte doma starým kotlem na tuhá paliva? A víte, že od roku 2022 už jej možná nebudete smět provozovat pod hrozbou...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.