Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami? Zapište se do intenzivního jazykového kurzu angličtiny, které v Praze pořádá jazyková škola Studyline.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví. | foto: StudyLine

Věděli jste, že se v České republice do kategorie věčných jazykových začátečníků řadí desetitisíce lidí? Nejste v tom sami. Na vině je chybějící motivace, ale i malé sebevědomí a strach z neúspěchu. Vystupte ze začarovaného kruhu a staňte se konečně jazykově zdatnými. Angličtina dnes vládne světu. S její znalostí tak můžete získat lepší pracovní uplatnění a s ním i vyšší plat. Nebo můžete cestovat po světě. Cokoli si jen budete přát.

Jazyková škola Studyline směle tvrdí: „Rozmluvíme i nemluvícího!“ Tak neváhejte, vyplňte rozřazovací test a přihlaste se do kurzu právě teď. Jazykové kurzy angličtiny v Praze probíhají jednou týdně 2 hodiny čistého času od října do ledna 2018. Na začátku příštího roku tak bude vaše angličtina v podstatně lepší kondici. Váš úspěšný život tak může začít.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.

Přihlaste se do 15. září 2017 a získejte navíc slevu 1 000 Kč.

Začínali jsme jako vy

Na základní škole jsme se učili hlavně gramatické poučky a pak s cizím jazykem bojovali na střední i vysoké. V hodinách ve velkých skupinách studentů jsme dostali šanci promluvit třeba dvakrát do hodiny. V zahraničí znamenalo stresovou situaci si jen objednat v restauraci.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.

Nedali jsme se ale a procestovali Austrálii, Nový Zéland, Velkou Británii, Irsko, Kanadu i Spojené státy. Navštěvovali tamní jazykové kurzy a našli vlastní cestu. Na základě osobních zkušeností jsme v roce 1999 založili agenturu Studyline. Po letech zkušeností s výukou jazyků v zahraničí jsme otevřeli kurzy angličtiny v Praze, které jsou mnohem intenzivnější a zábavnější než běžně dostupná výuka. Přitom za skvělou cenu.

Efektivní metoda výuky inspirovaná zahraničím

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny ve Studyline probíhají v moderních učebnách v centru Prahy. Metoda výuky je inspirovaná zahraničními jazykovými kurzy s 80 % výuky zaměřené na komunikaci. Studenti jsou výkonnostně rozřazení do 10 úrovní. V malých skupinkách 4-10 stejně zdatných studentů se budete cítit jako mezi svými a nebudete mít strach mluvit.

Na hodinách nepotřebujete žádné učebnice a pracovní sešity. Používá se jen zdravý rozum, jednoduché a srozumitelné vysvětlování látky. Každý týden se tak budete těšit na svých intenzivních 120 minut výuky a konverzace. Semestrální kurzy probíhají vždy 15 týdnů a během nich proběhne 40 lekcí.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.

„Před cestou do Anglie jsem si potřeboval zlepšit a oživit angličtinu. I když jsem už dříve kurzy angličtiny navštěvoval, stále jsem byl na úrovni „falešného začátečníka“, což jsem se rozhodl změnit a vyzkoušel jsem jazykovou školu Studyline v Praze. Kurzy mě baví a hodina a půl vždy uteče tak rychle, že bych chtěl víc. Líbí se mi, že se neučím nesmyslné poučky a učebnicové fráze, ale angličtinu tak, jak se s ní doopravdy mluví v reálném životě. Poprvé za svůj život má chuť si po příchodu domů sednout a dělat domácí úkoly z angličtiny,“ prozradil Marketing and Project Manager Samuel Hornek, který intenzivní kurzy angličtiny ve Studyline navštěvoval.

Jak se během výuky skutečně rozmluvit anglicky?

Lektoři jazykové školy Studyline vás přesvědčí, že neexistují netalentovaní lidé na jazyky. Pomohou vám zbavit se strachu z mluveného projevu.

Zjistíte také, že výuka nemusí znamenat věčné šprtání slovíček a gramatická cvičení. „Studenti z hodiny sice odcházejí bohatší o informace o všech gramatických výjimkách, v reálném životě ale mají problém i v běžných situacích. Objednat si kávu nebo zařídit check-in v hotelu,“ popisuje nešvar výuky jazyků „po česku“ Radim Thiel z jazykové školy Studyline. „Frontální výuce se vyhýbáme. A vyhnout by se jí měli i všichni, kteří to s cizím jazykem myslí vážně.“

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.

Hodiny ve Studyline jsou přibližně z 80 % postavené na konverzaci. „Zbourali jsme zažitý model lektor-žák, studenti pracují ve dvojicích a intenzivně komunikují opravdu celou hodinu,“ vysvětluje efektivní styl výuky Radim Thiel. „Naším know-how jsou právě naše zkušenosti ze zahraničních jazykových kurzů. Učíme jazyky tak, jak je učí na nejlepších zahraničních školách.“

Jazyková škola Studyline zve do svých hodin rodilé mluvčí a studenti tak mají možnost se seznámit s různými přízvuky.

Více informací najdete na www.Studyline.cz.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

Poslat balík do zahraničí není problém. A nezruinuje vás to.
Poslat balík do zahraničí není problém. A nezruinuje vás to

V době, kdy je docela běžné, že se příslušníci jedné rodiny rozprchnou po celém světě nebo se tak vzdálí jeden kamarád od druhého, jsme se naučili bleskově...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.