Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní době je znalost cizích jazyků nezbytná. Potřebujeme ji nejen pro práci, ale i v běžném životě. Vyzkoušeli jste už bezpočet kurzů a stále se bojíte anglicky promluvit? Neztrácejte naději. Jako kouzlem vás rozmluví intenzivní jazykové kurzy angličtiny v jazykové škole STUDYLINE.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky. | foto: STUDYLINE

Také jste studovali anglický jazyk už od školy, ale po všech těch letech základní a střední školy si z něj stále nic nepamatujete, nerozumíte, když na vás někdo tímto jazykem promluví, a největší problém máte, když musíte dát sami dohromady kloudnou větu a nahlas promluvit? 

Dnešní výuka na školách vás pro život nepřipraví. Učíte se v ní především gramatické poučky a v hodinách ve velkých skupinách studentů dostanete šanci promluvit třeba dvakrát do hodiny.

Jazyková škola STUDYLINE vyučuje jazyky jinak – moderně, zábavně a efektivně. Rozmluvíte se a ani nebudete vědět jak.

Anglicky se můžete naučit i vy!

Jazyková škola STUDYLINE se inspirovala výukou angličtiny v zahraničí. Vyvinula svou vlastní metodu a připravila vlastní výukové materiály. Díky této jedinečné kombinaci má se svými studenty skvělé výsledky. Zapomeňte na nudné šprtání slovíček, základem je mluvit, mluvit a mluvit!

Jazyková škola STUDYLINE je akreditovaná MŠMT. Kurzy angličtiny nabízí v Praze a v Brně.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny ve Studyline probíhají v moderních učebnách. Metoda výuky je inspirovaná zahraničními jazykovými kurzy s 80 % výuky zaměřené na komunikaci. Studenti jsou výkonnostně rozřazení do 5 úrovní. V malých skupinkách 4-10 stejně zdatných studentů se budete cítit jako mezi svými a nebudete mít strach mluvit.

„Jsem ráda, že jsem mohla navštěvovat kurz ve vaší jazykové škole. Kurz je veden profesionálním lektorem, který lekce vede zábavnou formou. Vyhovuje mi výuka bez učebnic, jen s tištěným materiálem k probírané látce. Díky těmto podkladům má student možnost zopakovat si probranou lekci a připravit se na příště,“ prozradila Veronika Plzáková, která intenzivní kurzy angličtiny ve STUDYLINE navštěvuje.

Jazyková škola STUDYLINE směle tvrdí: „Rozmluvíme i nemluvícího!“ Tak neváhejte, vyplňte rozřazovací test a přihlaste se do kurzu právě teď. Kurzy angličtiny probíhají jednou týdně dvě hodiny čistého času od října do ledna a pak od února do května.

Jazykové pobyty v zahraničí

Překonejte hranice a vydejte se na jazykový pobyt do zahraničí! Můžete se tak rychle zdokonalit v jazyce, získat praxi v mluveném projevu, rozšířit si slovní zásobu a nabýt spoustu zkušeností. Zároveň při pobytu poznáte vybranou zemi, kulturu, přírodu i historii. 

Agentura STUDYLINE za téměř 20 let svého působení vyslala do světa tisíce studentů. Splňte si i vy své cestovatelské sny a naučte se mluvit anglicky, německy, španělsky, francouzsky nebo jiným jazykem, který vás láká.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky

STUDYLINE zajišťuje jazykové pobyty už ve více než 15 zemích světa. Ze široké nabídky kurzů si vybere opravdu každý, od dětí až po seniory. Zajišťují také jazykové pobyty s kurzy pro manažery či učitele.

Jazykový pobyt v zahraničí si užil také Mgr. Pavel Vrbal, který říká: „Vše bylo super, výborná organizace i výuka, pobyt v rodinách i zájezd do centrální části Londýna. Vedení ve škole velmi příjemné. Děkuji za vaši pomoc. Určitě vás jako agenturu budeme doporučovat. Zvláště proto, že jste byli jako jediní schopni realizovat tento pobyt letecky i pro skupinu studentů. Jen se toho nebát. Ještě jednou osobní dík vám a snad někdy příště opět se STUDYLINE!“

Více informací najdete na www.Studyline.cz.

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky

Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Další z rubriky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky.

V dnešní době je znalost cizích jazyků nezbytná. Potřebujeme ji nejen pro práci, ale i v běžném životě. Vyzkoušeli jste...

Pro sběratele mincí: Masarykův dukát k 100. výročí Československa

Pro sběratele mincí: Masarykův dukát k 100. výročí Československa

Jestliže patříte mezi sběratele, zřejmě jste už zaslechli o Masarykově dukátu, který byl vyražen ke stému výročí vzniku...

Státní dluhopisy vs. korporátní dluhopisy. Co je výhodnější?

Efektivní investice najdete v dluhopisech

Dluhopisy. Dozajista jste se již s tímto pojmem setkali. Jedná se o efektivní možnost investování vašich úspor s...

Najdete na iDNES.cz