Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pustili jste se do renovace koupelny? Nebo stavíte dům a přemýšlíte, jak ho budete vytápět? Anebo potřebujete zavést plyn? Pomoci vám může firma MATEP, zkušený dodavatel kompletního sortimentu materiálů v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP | foto: MATEP

Firma MATEP vznikla v roce 1998 v areálu firmy Stavofinal v Hradci Králové. Specializuje se na dodávky manometrů, vodoměrů a další měřící techniky. Pravidelně zajišťuje komplexní dodávky pro realizaci bytových i nebytových zakázek, plynofikace obcí, výstavby a rekonstrukce kotelen, průmyslových hal a dalších objektů. Celý nabízený sortiment najdete na www.matep.cz

Je libo SAPHO?

Pokud jde o sanitární techniku, zaměřuje se firma MATEP na produkty značky SAPHO. Vybírat můžete z širokého sortimentu zdravotní keramiky, sprchových koutů a van, ale zapomenout byste neměli ani na koupelnový nábytek, zrcadla nebo osvětlení.

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Designově efektní i efektivní sprchy a sprchové kouty s panelem

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Ruční sprchy jsou každodenní součástí naší hygieny. U SAPHO naleznete spršky jak v hranatém moderním stylu, tak klasické retro i v provedení bronz nebo matný nerez pro. V době, kdy úspory energií hrají velkou roli, jistě zaujmou sprchy, které šetří vodu díky systému AIRmix, kdy se míchá vzduch s vodou.

Sprchový kout v moderní koupelně dotváří elegantní sprchový panel, jenž oproti klasické baterii nabízí výběr proudu vody nejenom z ruční sprchy, ale i z hlavové sprchy, popřípadě také z bočních spršek. V současnosti se rozšířil sortiment právě o hlavové sprchy, které jsou naprosto jedinečné tím, že mají LED osvětlení. Barva LED se mění dle teploty vody.

Příslušenství a bidetové spršky

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Samozřejmostí je u sprch a sprchových koutů potřebné příslušenství rovněž v klasickém i moderním stylu, aby byl vzhled sladěný. Posuvné tyče pro zavěšení ruční sprchy skýtají výbornou variantu pro rodinu, v níž mají její členové různou výšku. Vyústění sprch a hadice hrají roli při výběru podomítkové baterie, která se díky nenáročností a úspoře místa stává stále oblíbenější.

Bidetové spršky svou funkčností plně nahrazují klasický bidet. Využití naleznou zejména v koupelnách, kde prostor nedovoluje instalaci samotného bidetu. Sprška slouží zejména pro osobní hygienu na toaletách, ale své uplatnění má i při péči o domácí zvířata nebo při úklidu.

Další sortiment

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Vybavení koupelen však zdaleka není vše, co vám firma MATEP může díky velkoobchodu SAPHO zajistit a dodat. Nabízejí se na výběr dlažby a obklady, LED světelné zdroje – žárovky i LED pásky, v části wellness se nacházejí masážní vany, masážní bazénky, parní turecké sauny, suché finské sauny, infrasauny, ale i komponenty pro wellness. Na webu si lze prohlédnout již realizované zakázky, nebo se nechte inspirovat virtuální prohlídkou na www.matep.cz/Baterie-sanitarni-keramika-sprchove-kouty-a-vanicky.html.

Kvalitní nářadí od kvalitního dodavatele

Bez pořádného nářadí se neobejdete, to je jasné. Při výběru vám pomůže opět firma MATEP, která díky dlouholetým zkušenostem spoléhá na zboží od nejkvalitnějších výrobců a velkoskladů. Jedním z nich je PROTECO nářadí s. r. o. se zaměřením na konečné zákazníky.

Aku nářadí

nářadí

nářadí

Ruční nářadí PROTECO obsahuje velmi široký, avšak přehledný sortiment základního a mnohdy nepostradatelného nářadí, jež by mělo být nedílnou součástí vybavení každé dílny, auta, nebo domácnosti. Mezi kutily i řemeslníky se stává stále populárnější aku nářadí - zejména díky vysoké mobilitě a absenci přívodního kabelu, který prakticky neustále omezuje při práci. Nově se sortiment aku nářadí rozšířil o detektory kovů.

Elektrické i pneumatické nářadí

nářadí

nářadí

Elektrické nářadí se v dnešní době stává ideálním pomocníkem prakticky každého náruživého kutila či zahrádkáře. Elektrické nářadí PROTECO poskytuje při práci svým uživatelům nevídaný komfort nejen díky velmi kvalitnímu zpracování, zvoleným materiálům, ale zejména kvůli intuitivnímu ovládání. Kvalitu však můžete očekávat i u pneumatického nářadí, které pracuje na principu stlačeného vzduchu a vyznačuje se tak nízkou hmotností, tichým chodem a vysokým výkonem.

nářadí

nářadí

Dřevoobráběcí stroje, svářecí technika, svítilny či vybavení vaší dílny – to vše může nést název PROTECO. Veškerý sortiment od PROTECO i jiných výrobců naleznete u dodavatele MATEP na webových stránkách www.matep.cz/Naradi.html

Vy objednáte, MATEP zajistí

Nářadí PROTECO a sanitární technika SAPHO tvoří jen zlomek z bohatého sortimentu a služeb, které firma MATEP nabízí. Je dodavatelem nářadí a specialistou nejen v instalatérském oboru, ale také v oblasti plynárenství a topenářství. Významnou část zboží má firma skladem, v dalších případech garantuje vykrývání objednávek do tří pracovních dnů. Standardem je zajištění rozvozu materiálu dle přání zákazníka. Celé spektrum činnosti naleznete na www.matep.cz, jistě si vyberete, co potřebujete.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha má pro vaše akce japonskou inspiraci

Zahrada

Toužíte po originálním venkovním prostředí, ve kterém budou vaše pracovní i soukromé akce nezapomenutelným zážitkem?...

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

Společnost BIOGEN Praha nabízí také CRISPR produkty

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete mimo jiné i CRISPR produkty od výrobce Creative Diagnostic.

Bayer posiluje svou značku

Bayer posiluje svou značku

Dynamické, otevřené, osobní...To jsou aktuální atributy inovovaného loga společnosti Bayer. Jak CEO společnosti Werner...

Najdete na iDNES.cz