Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Pustili jste se do renovace koupelny? Nebo stavíte dům a přemýšlíte, jak ho budete vytápět? Anebo potřebujete zavést plyn? Pomoci vám může firma MATEP, zkušený dodavatel kompletního sortimentu materiálů v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP | foto: MATEP

Firma MATEP vznikla v roce 1998 v areálu firmy Stavofinal v Hradci Králové. Specializuje se na dodávky manometrů, vodoměrů a další měřící techniky. Pravidelně zajišťuje komplexní dodávky pro realizaci bytových i nebytových zakázek, plynofikace obcí, výstavby a rekonstrukce kotelen, průmyslových hal a dalších objektů. Celý nabízený sortiment najdete na www.matep.cz

Je libo SAPHO?

Pokud jde o sanitární techniku, zaměřuje se firma MATEP na produkty značky SAPHO. Vybírat můžete z širokého sortimentu zdravotní keramiky, sprchových koutů a van, ale zapomenout byste neměli ani na koupelnový nábytek, zrcadla nebo osvětlení.

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Designově efektní i efektivní sprchy a sprchové kouty s panelem

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Ruční sprchy jsou každodenní součástí naší hygieny. U SAPHO naleznete spršky jak v hranatém moderním stylu, tak klasické retro i v provedení bronz nebo matný nerez pro. V době, kdy úspory energií hrají velkou roli, jistě zaujmou sprchy, které šetří vodu díky systému AIRmix, kdy se míchá vzduch s vodou.

Sprchový kout v moderní koupelně dotváří elegantní sprchový panel, jenž oproti klasické baterii nabízí výběr proudu vody nejenom z ruční sprchy, ale i z hlavové sprchy, popřípadě také z bočních spršek. V současnosti se rozšířil sortiment právě o hlavové sprchy, které jsou naprosto jedinečné tím, že mají LED osvětlení. Barva LED se mění dle teploty vody.

Příslušenství a bidetové spršky

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Samozřejmostí je u sprch a sprchových koutů potřebné příslušenství rovněž v klasickém i moderním stylu, aby byl vzhled sladěný. Posuvné tyče pro zavěšení ruční sprchy skýtají výbornou variantu pro rodinu, v níž mají její členové různou výšku. Vyústění sprch a hadice hrají roli při výběru podomítkové baterie, která se díky nenáročností a úspoře místa stává stále oblíbenější.

Bidetové spršky svou funkčností plně nahrazují klasický bidet. Využití naleznou zejména v koupelnách, kde prostor nedovoluje instalaci samotného bidetu. Sprška slouží zejména pro osobní hygienu na toaletách, ale své uplatnění má i při péči o domácí zvířata nebo při úklidu.

Další sortiment

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Instalatérské práce, vybavení koupelny i nářadí pořídíte u firmy MATEP

Vybavení koupelen však zdaleka není vše, co vám firma MATEP může díky velkoobchodu SAPHO zajistit a dodat. Nabízejí se na výběr dlažby a obklady, LED světelné zdroje – žárovky i LED pásky, v části wellness se nacházejí masážní vany, masážní bazénky, parní turecké sauny, suché finské sauny, infrasauny, ale i komponenty pro wellness. Na webu si lze prohlédnout již realizované zakázky, nebo se nechte inspirovat virtuální prohlídkou na www.matep.cz/Baterie-sanitarni-keramika-sprchove-kouty-a-vanicky.html.

Kvalitní nářadí od kvalitního dodavatele

Bez pořádného nářadí se neobejdete, to je jasné. Při výběru vám pomůže opět firma MATEP, která díky dlouholetým zkušenostem spoléhá na zboží od nejkvalitnějších výrobců a velkoskladů. Jedním z nich je PROTECO nářadí s. r. o. se zaměřením na konečné zákazníky.

Aku nářadí

nářadí

nářadí

Ruční nářadí PROTECO obsahuje velmi široký, avšak přehledný sortiment základního a mnohdy nepostradatelného nářadí, jež by mělo být nedílnou součástí vybavení každé dílny, auta, nebo domácnosti. Mezi kutily i řemeslníky se stává stále populárnější aku nářadí - zejména díky vysoké mobilitě a absenci přívodního kabelu, který prakticky neustále omezuje při práci. Nově se sortiment aku nářadí rozšířil o detektory kovů.

Elektrické i pneumatické nářadí

nářadí

nářadí

Elektrické nářadí se v dnešní době stává ideálním pomocníkem prakticky každého náruživého kutila či zahrádkáře. Elektrické nářadí PROTECO poskytuje při práci svým uživatelům nevídaný komfort nejen díky velmi kvalitnímu zpracování, zvoleným materiálům, ale zejména kvůli intuitivnímu ovládání. Kvalitu však můžete očekávat i u pneumatického nářadí, které pracuje na principu stlačeného vzduchu a vyznačuje se tak nízkou hmotností, tichým chodem a vysokým výkonem.

nářadí

nářadí

Dřevoobráběcí stroje, svářecí technika, svítilny či vybavení vaší dílny – to vše může nést název PROTECO. Veškerý sortiment od PROTECO i jiných výrobců naleznete u dodavatele MATEP na webových stránkách www.matep.cz/Naradi.html

Vy objednáte, MATEP zajistí

Nářadí PROTECO a sanitární technika SAPHO tvoří jen zlomek z bohatého sortimentu a služeb, které firma MATEP nabízí. Je dodavatelem nářadí a specialistou nejen v instalatérském oboru, ale také v oblasti plynárenství a topenářství. Významnou část zboží má firma skladem, v dalších případech garantuje vykrývání objednávek do tří pracovních dnů. Standardem je zajištění rozvozu materiálu dle přání zákazníka. Celé spektrum činnosti naleznete na www.matep.cz, jistě si vyberete, co potřebujete.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz