Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Inkontinence není konečná. Žijte znovu naplno

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nemluví se o ní. Je nepříjemná a dokáže změnit život k nepoznání. Inkontinence je strašákem. Podle odborníků se s ochabnutím svalů pánevního dna, které pomáhají uzavírat močový měchýř, setká za život každá žena.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

IVE InkontinStop neobsahuje žádné hormony a díky svému složení pomáhá zpomalovat přirozené změny na močovém ústrojí ženy | foto: Simply You a.s.

Výzkumy uvádějí, že inkontinencí trpí dokonce čtvrtina žen ve věku od 40 do 65 let. Únik moči často souvisí s obdobím menopauzy. S příchodem inkontinence se většinou pomalu, ale jistě vytrácí chuť do života. A přitom vzdát se oblíbených aktivit, zážitků, sportování a třeba i sexu není vůbec nutné.

Není potřeba přestat chodit do společnosti, zapírat se před kamarády, ani být otrokyní toalet či inkontinenčních vložek. Obtížím s únikem moči by se žena neměla poddat, ale naopak s nimi začít bojovat.

Dvaapadesátiletá Lenka N. se kvůli nepříjemným intimním problémům před dvěma roky rodině i kamarádům doslova proměnila před očima. Sportovkyně každým coulem, která spolu s manželem pro partu přátel organizovala výlety na kole, výšlapy do hor a nikdy nezkazila zábavu. Tak ji všichni znali skoro dvacet let. Pak se začala sportovních aktivit stranit a s ostatními už nezašla ani na pivo.

Lenka trpěla. Strach z trapasu a veřejné ostudy byl ale větší. Nevěřila, že potíže s inkontinencí se dají řešit. Před manželem se snažila všechno tajit a její sebevědomí klesalo k nule. Pak ale zasáhla náhoda v podobě setkání s dávnou kamarádkou a Lenka zjistila, že se s inkontinencí nepotýká sama. A také, že tuto nelehkou bitvu může vyhrát.

Inkontin Stop system

Hlavní účinnou složku přípravku IVE tvoří Inkontin Stop system. Jde o unikátní směs speciálně upravených isoflavonů z natě jetele lučního a sóji, lignanů ze semen lnu setého a flavolignanů ze semen ostropestřce mariánského. IVE je výborným pomocníkem při potížích s nechtěným únikem moči. Ocení ho ženy v menopauze i postmenopauze.

Ještě ten den si v lékárně koupila přírodní přípravek IVE, který přítelkyně tolik chválila, a vrhla se na speciální gymnastiku k posílení svalstva pánevního dna. IVE InkontinStop neobsahuje žádné hormony a díky svému složení pomáhá zpomalovat přirozené změny na močovém ústrojí ženy.

O tom, že tento šetrný doplněk stravy opravdu pomáhá, se Lenka brzy přesvědčila. V krabičce navíc našla jednoduchý návod na cviky k posílení svalstva pánevního dna. Teď cvičí pořád, v tramvaji, v práci i obchodě, aniž by okolí cokoliv tušilo.

Problémy s inkontinencí postupně ustoupily. Nedávno si Lenka s manželem a kamarády zase vyjela na kole. Znovu teď zažívá báječný pocit, že funguje naplno. Říká, že účinný IVE by doporučila všem ženám, které mají problémy s inkontinencí.

Více informací o přípravku IVE InkontinStop získáte na www.ive.cz .

Autor:
Témata: práce, rodina, Pivo, Tramvaj

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Po padesátce to nekončí

Po padesátce to nekončí

Zejména muži okolo padesátky by se měli mít na pozoru. K nejčastějším komplikacím urogenitálního aparátu v tomto věku...

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem.

Užijte si s celou svou rodinou senzační prázdniny nebo se vypravte na výhodné zájezdy pro seniory. Jadran nabízí vyžití...

Vaši náladu harmonicky doladí příjemné jarní vůně

Vaši náladu harmonicky doladí příjemné jarní vůně

Už je konečně krásně, ptáci zpívají a ven chodíme jen v tričku, dámy v letních šatech. Doplňte svůj outfit o stylové...

Najdete na iDNES.cz