Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Informační technologie, střední škola – to je ono a víme kde

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Hledáte kvalitní střední školu zaměřenou na informační technologie a nemůžete ji najít? Nevíte, jak poznáte tu pravou? Můžeme vám pomoci. Seznámíme vás se školou, pro kterou je informační technologie doslova hlavní náplní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Informační technologie, střední škola – to je ono a víme kde! | foto: Soukromá střední škola výpočetní techniky

Soukromá střední škola výpočetní techniky je vzdělávací instituce založená v roce 1994 a již od tohoto data poskytující svým studentům středoškolské vzdělávání zaměřené především na oblasti informační technologie a komunikační technologie.

Škola, pro kterou je informační technologie hlavní náplní

Profilová část studia je tvořena odbornými předměty, které studentům umožňují získat rozsáhlé znalosti a dovednosti z klíčových oblastí výpočetní techniky a informační technologie, hardwaru i softwaru.

Seznámí se s principy fungování jednotlivých částí počítače. Naučí se spravovat i zabezpečit operační systémy, navrhovat databázové systémy. Získají nemalé dovednosti v oblasti programování. Osvojí si rozsáhlé praktické schopnosti v oboru zpracování a digitalizace videa a zvuku. Naučí se profesionálně pracovat s programy počítačové grafiky.

SSŠVT  - volný čas

Ve výuce odborných předmětů je kladen maximální důraz na její praktičnost. Je koncipována tak, aby si studenti mohli získané teoretické poznatky ihned ověřit přímo při práci s výpočetní technikou, kterou mohou vždy využívat v maximálním počtu vyučovacích hodin. SSŠVT proto klade velký důraz na materiální zabezpečení výuky.

Kromě kvalitního hardwaru je pro potřeby výuky využíván i specializovaný software, který je stejně jako hardware pravidelně obnovován a doplňován tak, aby odpovídal moderním trendům v oblasti informační technologie.

Významným faktorem zaručujícím velmi dobrou úroveň studia na SSŠVT je i kvalita učitelského sboru, a proto např. odborné předměty vyučují pedagogové s bohatými praktickými zkušenostmi.

Chcete být v oboru informační technologie jedničkou?

Kromě vysoké úrovně studia, která umožňuje drtivé většině absolventů okamžitý nástup na vysokou školu či bezproblémové uplatnění v praxi, nabízí SSŠVT svým studentům ještě mnohem víc: prospěchová stipendia, možnost bezplatně absolvovat prestižní mezinárodní kurzy Cisco Academy a Autodesk Academia, kvalitní sportovní zázemí včetně plně vybavené posilovny, řadu sportovních a kulturních akcí i možnost ubytování pro mimopražské studenty.

SSŠVT - snowboard

A nezapomeňte, že motto SSŠVT "Prostě něco navíc…" není jen prázdnou frází, ale opravdu zaručuje takovou kvalitu středoškolského vzdělání, které umožňuje bezproblémový vstup do praxe i na vysokou školu.

Soukromá střední škola výpočetní techniky

Kde školu najdete? Na Praze 9 – Proseku

Co vám tato škola nabízí? Čtyřleté maturitní studium oboru Informační technologie

Studijní specializace:
Grafické systémy a tvorba webových stránek
Správa počítačových sítí
Programování a databázové systémy

Více informací o střední škole, zaměřené přímo na informační technologie, najdete na www.sssvt.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.