Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Informační systém Signys podpoří rozvoj vaší firmy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vaše firma se neustále rozvíjí, a přestože máte ze svého úspěchu radost, jste zavaleni denní agendou? Pořiďte si informační systém Signys a řízení vaší společnosti bude hračkou!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Informační systém Signys podpoří rozvoj vaší firmy | foto: TRESOFT S.R.O.

Ať už máte maloobchod, velkoobchod, e-shop, nebo se především zabýváte výrobou či poskytováním účetních služeb, ekonomický software Signys se individuálně přizpůsobí na míru vašemu podnikání. Můžete mít jen ty funkce, které aktuálně potřebujete. Díky propracovanému ovládání a provázanosti systému navíc máte okamžitý přístup k potřebným informacím a můžete rychle a efektivně pracovat i v několika agendách najednou.

Oborová řešení přesně pro vaše podnikání

Výsledkem těch nejžádanějších úprav informačního systému jsou oborová řešení, která se neustále upravují podle podnětů uživatelů. Například řešení pro maloobchod, které je uzpůsobeno pro rychlé a bezproblémové hotovostní prodeje tak, aby vyhovovalo i společnostem s velkým počtem denních prodejů. Samozřejmostí jsou standardní periferie využívané na prodejnách, jako je dotykový displej, pokladní tiskárny, pokladní zásuvky a čtečky čárového kódu.

Pro velkoobchod disponuje podnikový systém Signys rozsáhlými obchodními funkcemi. Pomáhá řídit vztahy s dodavateli či odběrateli a propojuje doklady. Při prodejích a nákupech vám poskytne potřebné informace o partnerech a zboží včetně analýz, které slouží jako podklad pro strategická rozhodování a plánování. Systém naprosto respektuje potřeby oboru vašeho podnikání.

V dnešní době mnoho lidí nakupuje přes internet, a tak jsou oblíbené internetové obchody. I pro ty je určen informační systém Signys. Veškeré změny správy e-shopu, zboží, cen i objednávek přes tento ekonomický systém jsou ihned promítané na internetový obchod.

Vyberte si řešení dle svých potřeb

Dále si můžete zvolit modul Opravy a servis, který poskytuje možnost zpracovávání agendy ve společnostech, které poskytují záruční i pozáruční servisní služby. Výrobcům zase značně usnadní práci modul Výroba a TPV.

Informační systém Signys také umožňuje obchodním zástupcům práci se zákazníky a nabízeným sortimentem nebo pořizování objednávek přímo v terénu, zatímco máte u každého zákazníka k dispozici veškeré aktuální obchodní údaje.

Informační systém Signys podpoří rozvoj vaší firmy

Signys si poradí i s pobočkovým uspořádáním nebo nabídne možnost pracovat s více fyzickými subjekty najednou. Finanční doklady můžete zadávat i manuálně. Systém je tak vhodný i pro účetní a auditorské firmy.

Spolehlivý informační systém Signys se neustále vyvíjí

Software Signys se neustále vyvíjí, ovlivňují jej nové požadavky zákazníků, nové technologie i měnící se legislativa. Četnost aktualizací je zcela ve vašich rukou. Zvolit si můžete jednorázové inovace i pravidelné aktualizace. Společnost Tresoft, která software vyvinula a stále jej zdokonaluje, pro vás připravila i řadu účinných školení. Možné jsou také osobní konzultace přímo na vašem pracovišti.

Informační systém musí být stále funkční a bezpečný, abyste při jeho výpadku nepřišli o cenná data a potenciální tržby. Na software Signys se můžete spolehnout, případné potíže obratem vyřeší zkušený tým, který šetří váš čas i finanční prostředky. Méně závažné problémy a úpravy v nastavení hravě zvládnou pomocí vzdáleného přístupu.

Informační systém Signys je zde pro vás již 22 let a firma Tresoft vám jej chce nabízet na té nejvyšší možné úrovni i za deset let. Proto své podnikání staví na osvědčených hodnotách, které nikdy nezestárnou. Signys není jen produkt, který prodává, ale velké dílo, o které bude vždy oddaně pečovat stejně jako o vás, jeho uživatele.

Spokojenost zákazníků je prvořadá

O kvalitě systému Signys i péči o jeho uživatele svědčí i fakt, že 81 % zákazníků využívá tento informační systém již více než 5 let.

Informační systém Signys podpoří rozvoj vaší firmy

„Signys je mapa celé firmy. Ukazuje historii, současnost i budoucnost jednotlivých výrobků, dodavatelů i zákazníků či obchodních sezon. K tomu poskytuje datové a tiskové výstupy přesně podle našich potřeb. Signys naši práci provází téměř 20 let a nedovedu si to představit jinak. K hledání jiného řešení totiž nemám žádný důvod,“ říká spokojený uživatel Pavel Habětín.

Zaujal vás ekonomický systém Signys a přejete si jej vyzkoušet? Vyzkoušejte si jej přímo na svých firemních datech!

Více informací najdete na www.signys.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy
Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy

Manažerské pozice jsou lákavé, zajímavé se zdají zejména platové podmínky a možnost být si svým vlastním pánem. Tedy aspoň takhle to navenek vypadá. Skutečnost...  celý článek

Zeleninové hranolky
Zeleninové hranolky

Hranolky nemusí být zabijákem diety.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.