Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Informační systém Signys podpoří rozvoj vaší firmy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vaše firma se neustále rozvíjí, a přestože máte ze svého úspěchu radost, jste zavaleni denní agendou? Pořiďte si informační systém Signys a řízení vaší společnosti bude hračkou!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Informační systém Signys podpoří rozvoj vaší firmy | foto: TRESOFT S.R.O.

Ať už máte maloobchod, velkoobchod, e-shop, nebo se především zabýváte výrobou či poskytováním účetních služeb, ekonomický software Signys se individuálně přizpůsobí na míru vašemu podnikání. Můžete mít jen ty funkce, které aktuálně potřebujete. Díky propracovanému ovládání a provázanosti systému navíc máte okamžitý přístup k potřebným informacím a můžete rychle a efektivně pracovat i v několika agendách najednou.

Oborová řešení přesně pro vaše podnikání

Výsledkem těch nejžádanějších úprav informačního systému jsou oborová řešení, která se neustále upravují podle podnětů uživatelů. Například řešení pro maloobchod, které je uzpůsobeno pro rychlé a bezproblémové hotovostní prodeje tak, aby vyhovovalo i společnostem s velkým počtem denních prodejů. Samozřejmostí jsou standardní periferie využívané na prodejnách, jako je dotykový displej, pokladní tiskárny, pokladní zásuvky a čtečky čárového kódu.

Pro velkoobchod disponuje podnikový systém Signys rozsáhlými obchodními funkcemi. Pomáhá řídit vztahy s dodavateli či odběrateli a propojuje doklady. Při prodejích a nákupech vám poskytne potřebné informace o partnerech a zboží včetně analýz, které slouží jako podklad pro strategická rozhodování a plánování. Systém naprosto respektuje potřeby oboru vašeho podnikání.

V dnešní době mnoho lidí nakupuje přes internet, a tak jsou oblíbené internetové obchody. I pro ty je určen informační systém Signys. Veškeré změny správy e-shopu, zboží, cen i objednávek přes tento ekonomický systém jsou ihned promítané na internetový obchod.

Vyberte si řešení dle svých potřeb

Dále si můžete zvolit modul Opravy a servis, který poskytuje možnost zpracovávání agendy ve společnostech, které poskytují záruční i pozáruční servisní služby. Výrobcům zase značně usnadní práci modul Výroba a TPV.

Informační systém Signys také umožňuje obchodním zástupcům práci se zákazníky a nabízeným sortimentem nebo pořizování objednávek přímo v terénu, zatímco máte u každého zákazníka k dispozici veškeré aktuální obchodní údaje.

Informační systém Signys podpoří rozvoj vaší firmy

Signys si poradí i s pobočkovým uspořádáním nebo nabídne možnost pracovat s více fyzickými subjekty najednou. Finanční doklady můžete zadávat i manuálně. Systém je tak vhodný i pro účetní a auditorské firmy.

Spolehlivý informační systém Signys se neustále vyvíjí

Software Signys se neustále vyvíjí, ovlivňují jej nové požadavky zákazníků, nové technologie i měnící se legislativa. Četnost aktualizací je zcela ve vašich rukou. Zvolit si můžete jednorázové inovace i pravidelné aktualizace. Společnost Tresoft, která software vyvinula a stále jej zdokonaluje, pro vás připravila i řadu účinných školení. Možné jsou také osobní konzultace přímo na vašem pracovišti.

Informační systém musí být stále funkční a bezpečný, abyste při jeho výpadku nepřišli o cenná data a potenciální tržby. Na software Signys se můžete spolehnout, případné potíže obratem vyřeší zkušený tým, který šetří váš čas i finanční prostředky. Méně závažné problémy a úpravy v nastavení hravě zvládnou pomocí vzdáleného přístupu.

Informační systém Signys je zde pro vás již 22 let a firma Tresoft vám jej chce nabízet na té nejvyšší možné úrovni i za deset let. Proto své podnikání staví na osvědčených hodnotách, které nikdy nezestárnou. Signys není jen produkt, který prodává, ale velké dílo, o které bude vždy oddaně pečovat stejně jako o vás, jeho uživatele.

Spokojenost zákazníků je prvořadá

O kvalitě systému Signys i péči o jeho uživatele svědčí i fakt, že 81 % zákazníků využívá tento informační systém již více než 5 let.

Informační systém Signys podpoří rozvoj vaší firmy

„Signys je mapa celé firmy. Ukazuje historii, současnost i budoucnost jednotlivých výrobků, dodavatelů i zákazníků či obchodních sezon. K tomu poskytuje datové a tiskové výstupy přesně podle našich potřeb. Signys naši práci provází téměř 20 let a nedovedu si to představit jinak. K hledání jiného řešení totiž nemám žádný důvod,“ říká spokojený uživatel Pavel Habětín.

Zaujal vás ekonomický systém Signys a přejete si jej vyzkoušet? Vyzkoušejte si jej přímo na svých firemních datech!

Více informací najdete na www.signys.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Veletrh Dřevostavby a Moderní vytápění 2018

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami...

Čtyři výstavní dny budou nabité vším, co s dřevem a kvalitními dřevostavbami souvisí, včetně nejnovějších trendů v...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Ondřej Moravec v kampani Procter & Gamble vzkazuje „Děkuji, maminko“

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem...

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

Uživatelé softwaru AURY z celého světa zasedali v Brně

V Brně se konalo již 22. setkání Skupiny uživatelů informačního systému MC CATALOGUE pro podporu kodifikace podle...

Další z rubriky

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

The Baby Gang: Když se vám narodí dvojčata
The Baby Gang: Když se vám narodí dvojčata

Představte si, že jste mladý pár, rozhodnete se pro miminko a narodí se vám dcerka. Po chvíli se shodnete, že by malá měla mít sourozence, ale namísto jednoho jí dopřejete hned tři. A všechny tři naráz

Najdete na iDNES.cz