Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

ImunoBran aneb proč je při léčbě rakoviny důležitá imunita

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Denně se 156 Čechů dozví, že má rakovinu a zhruba stejný počet na ni denně umře. I přes nesporné pokroky v léčbě této zákeřné nemoci rakovina zůstává tichým vrahem, který na nás někde čeká.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ImunoBran - 1000 | foto: aje

Bezesporu nejúčinnější zbraní v boji s tímto onemocněním je včasná prevence formou pravidelného screeningu (mammograf, test na okultního krvácení ve stolici apod.). Ne vždy se však podaří nemoc zachytit včas. Přichází na řadu tedy léčba, která v mnohých z nás vyvolává nemalé obavy.

Dnešní medicína se stále více snaží proti rakovině bojovat a vyvíjet nové proti-nádorové terapie, které dokáží výrazně snížit počet rakovinových buněk (např. chemoterapie, radioterapie, operace).

Problém je však v tom, že při podstoupení těchto terapií můžeme v nejlepším případě doufat v 95 až 98 % úspěšnost zničení rakovinových buněk.

Zbytek musí zlikvidovat imunitní systém, který je po chemoterapii paradoxně téměř nefunkční. Pokud imunitní systém zbylé buňky nezničí, objeví se rakovina znova a nastane tzv. recidiva. Ta se však může objevit s ještě větší krutostí a s větší odolností vůči podávaným lékům. Zde nastává otázka: Jak tedy zničit zbylé nádorové buňky? 

Odpověď zní takto - posílený imunitní systém dovolí tělu zničit rakovinové buňky, kterým se podařilo uniknout chemoterapii, ozařování nebo chirurgovi. V otázce imunity a obranyschopnosti organismu může pacient udělat mnohem více než jeho lékař. Kromě základních podmínek jako je dodržování správné životosprávy a zdravého životního stylu, by měl pacient přemýšlet o podpůrné substituci pomocí přírodních imunomodulátorů.

Mnozí lékaři již pochopili jejich význam a doporučují je jako samozřejmou součást onkologické léčby. Vždyť již Hippokrates tvrdil, že koho neuzdraví léky, toho uzdraví příroda.

NK buňky

Mezi silné a cílené přírodní imunomodulátory na českém trhu patří ImunoBran, doplněk stravy obsahující výtažky z houby Shiitake a rýžových otrub. ImunoBran příznivě působí na obranné schopnosti organismu i při nejzávažnějších problémech. Pomáhá překonávat nežádoucí účinky onkologické léčby. Prokazatelně až trojnásobně zvyšuje aktivitu NK buněk - přirozených zabíječů.

NK buňky jsou považovány za buňky první linie v boji proti nádorovým nemocem. Zvyšuje aktivitu T a B lymfocytů. Je tedy vhodnou volbou při snížené buněčné imunitě. ImunoBran je absolutně netoxický a bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Jeho účinky jsou důkladně klinicky i laboratorně ověřeny.

ImunoBran nemůže nikdy nahradit klasickou léčbu, je však velice účinným doplňkem pro onkologické pacienty. Dovoluje pacientům žít plnohodnotný život i při tak vážné nemoci jakou rakovina je. Nejlepší je s ImunoBranem začít souběžně nebo ihned po ukončení léčby. S takovouto strategií je nejvyšší šance vyhrát.

Imunita je základ zdraví. Imunitní systém není jen obranou proti nemocem, ale také systémem, kterým si naše tělo udržuje svou celistvost, funkci a vitalitu. V našem sortimentu IMUNOTOP CZ kromě ImunoBranu najdete další kvalitní přírodní imustimulanty a imunomodulátory.

Logo Imunotop

Projekt

Konto "HERMÍNKA"

Od 1.5.2009 byl rozjet projekt – Konto "HERMÍNKA".

Na toto konto ukládá firma Imunotop CZ 10,- Kč z každé tisícikoruny (bez DPH), kterou u nich utratíte.

Tyto peníze pak putují na konkrétní místo, kde jsou skutečně použity pro lidi, kteří to potřebují.

Více informací naleznete na: www.imunotop.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Získejte krásný úsměv, o kterém jste vždy snili! Rovné zuby vám nejen zvýší sebevědomí, ale můžete se také vyhnout...

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Arome.cz Přetřít rtěnkou a hotovo? Kdepak, jen se nebojte věnovat líčení svých rtů pár minut navrch a použijte k tomu víc než jen...

Najdete na iDNES.cz