Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Imunita dětí může být ohrožena. V období nachlazení pomáhají zasněžené multivitamíny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Není náhodou, že vlna chřipky a nachlazení udeří plnou silou s první výraznější zimní oblevou. Teplejší a vlhký vzduch udrží viry déle životaschopné. Imunita dětí tak může být ohrožena. Dětský kolektiv je navíc přímo rájem pro bacily, viry a bakterie. Ačkoli se většina rodičů snaží, aby jejich dítě nemocné nebylo, boj s nepřátelskými organismy imunita dětí často prohrává.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obranyschopnost dětí podpoří i IMUNIT® Donald dětský sirup s betaglukanem a laktoferinem. | foto: Simply You Pharmaceuticals

Imunita dětí proto potřebuje podpořit. Jedinečným, jednoduchým a dětmi oblíbeným pomocníkem je IMUNIT ® Multivitamíny CARS / Hannah Montana. Populární jsou také další přípravky z řady IMUNIT®, které mají krásné krabičky s obrázky myšáka Mickeyho, Minnie nebo kačera Donalda z obalu IMUNIT® Donald dětský sirup s betaglukanem a laktoferinem. Děti je znají z kreslených filmů z dílen Walta Disneyho.

Imunit Cars + hodinkyUnikátní přípravek dodává dětskému organismu potřebné a důležité látky, imunita dětí tak sílí. Díky komplexnímu a vyváženému poměru vitamínů a minerálních látek je zajištěn jejich optimální přísun, který je právě u dětí velmi důležitý. Zejména pak při zvýšené tělesné i duševní námaze, v období vyššího výskytu nemocí nebo v rekonvalescenci, kdy je imunita dětí oslabena.

Imunita dětí může být podpořena multivitamíny, které obsahují PROBIO komplex, velmi účinnou kombinaci speciálně vybraných a vyrobených probiotických kmenů pro děti. Jedná se o komplex, který podporuje zdravou střevní mikroflóru, pomáhá eliminovat střevní potíže po užívání antibiotik a přispívá k posílení imunity organismu.

Přípravek IMUNIT ® Multivitamíny CARS a Hannah Montana je unikátní i v dalších ohledech. Jeho nespornou výhodou je to, že příjemná pomerančová příchuť, kterou si děti samy vybraly, není do tabletek dodávána uměle, ale naopak je vyrobena z přírodního džusového koncentrátu.

Imunita dětí díky tomu získá naprosto přirozeným způsobem velmi účinnou podporu. Děti však multivitamíny Imunit® milují i proto, že se prodávají v krásné designové krabičce v dárkovém balení, a to hned ve dvou variantách.

Imunit HM
Balení Hannah Montana, určené děvčatům, jim udělá radost originální peněženkou Hannah Montana. Krabička s obrázkem CARS zase potěší kluky, kteří uvnitř najdou hodinky CARS se světelnou projekcí.

Dětskému srdci však udělají radost také přípravky z řady IMUNIT® s oblíbenými pohádkovými postavičkami Walta Disneyho a dárkem navíc: svítícím pery s motivy Mickeyho a Minnie.Přípravky jsou vhodné jako vánoční dárky a jsou k dostání v lékárnách. Pozor, jedná se o limitované edice.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Originálním dárkem jsou adrenalinové a letní zážitky

Věnujte úžasný dárek, na který se jen tak nezapomene! Komu uděláte radost? Adrenalinové nebo letní zážitky můžete...

Velký den v životě každé ženy

Velký den v životě každé ženy

Možná manželství už nemá tu váhu jako kdysi, svatební den však stále zůstává výjimečnou událostí, která spojí dva...

Nový život bez kil navíc

Ke konci programu Cambridge Weight Plan se účastnice sešly při focení s...

Přihlásily se do výzvy s programem Cambridge Weight Plan a začaly nový život. Tři odvážné ženy díky podpoře výživových...

Najdete na iDNES.cz