Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Implementace systému Pixee TV v závodě společnosti Conteg v Pelhřimově

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost Conteg je jedním z největších výrobců rozvaděčů, dodavatelů systémových řešení a služeb pro datová centra v regionu EMEA. Vývoji a výrobě telekomunikačních a datových rozvaděčů včetně příslušenství se věnuje od svého založení v roce 1998.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Implementace systému Pixee TV ve výrobním závodě společnosti Conteg v Pelhřimově | foto: Casablanca INT

Od roku 2008 se Conteg profiluje také jako dodavatel celkových řešení pro serverové místnosti a datová centra. V současnosti firma disponuje globálním obchodním a technickým zázemím, testovací laboratoří a výrobními závody s nejnovějšími výrobními technologiemi. 

Systém Pixee TV je představitelem inovativního přístupu k problematice průmyslových a domácích kamerových systémů, která navzdory stoupajícímu počtu instalací spíše stagnuje v jakési konzervativní rovině a jen velmi zřídka se na trhu objeví nové a skutečně inovativní prvky. 

Hlavními atributy služby Pixee TV jsou spolehlivost, dostupnost a mobilita jdoucí ruku v ruce s jednoduchostí ovládaní klientských aplikací.

Spolupráce mezi společností Conteg a provozovatelem systému Pixee TV je výsledkem dlouhodobého vztahu na poli informačních technologií a celá infrastruktura systému je instalována právě do rozvaděčů Conteg. Příležitostí byl pak investiční záměr Contegu na rozšíření své výrobní kapacity v pelhřimovském závodě o nové výrobní prostory o celkové rozloze 7 000 m².

Implementace systému Pixee TV bude prováděna ve dvou etapách. První je vybavení nových prostor moderním kamerovým systémem na bázi technologie IP a jeho propojení se serverovou částí systému prostřednictvím internetu. Druhou pak je modernizace stávajícího systému, který je více jak 10 let v provozu a v současnosti již nevyhovuje požadavkům společnosti.

„Důvodem volby systému Pixee TV je dlouhodobá spolupráce s provozovatelem systému, který jako jeden z předních poskytovatelů služeb technologických center v ČR je naším zákazníkem od roku 2000. Díky zkušenostem s provozováním kamerového sytému v jejich vlastních serverovnách nám nabídli elegantní a moderní cloudové řešení, které zásadně snižuje investiční náročnost na realizaci kamerového systému pro naše nové výrobní prostory,“ říká Vít Voláček, CEO společnosti Conteg.

„Celé technické řešení se díky inovativnímu cloudovému systému omezilo pouze na instalaci IP kamer a potřebné infrastruktury. Díky přenosovému protokolu jsme měli možnost částečně využít i bezdrátové technologie  WiFi, která přispěla ke snížení investiční náročnosti. Záběry kamer jsou pak přenášeny přes internet,  a dále zpracovávány a ukládány na serverech Pixee TV. Klientské aplikace poskytují komfortní sledování i procházení záznamů vždy, když potřebujeme,“ říká vedoucí IT oddělení společnosti Václav Havel.

„Systém Pixee TV je skutečně navržen tak, aby byl schopen poskytnout všechny standardní funkce kamerových systémů a zároveň  poskytl nové rozšířené nástroje zvyšující komfort, například při vyhledávání mimořádných událostí. Zvláštní kategorií nástrojů jsou pak obrazové filtry zajišťující, aby zákazník mohl provozovat svůj kamerový systém například v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a podobně,“ říká projektový manažer a vedoucí vývoje Jakub Jedlička.

Pixee TV je moderní cloudové řešení pro provozování firemního i domácího kamerového systému, dostupné 24 hodin denně, kdykoli a odkudkoli, prostřednictvím přehledného a intuitivního webového, nebo mobilního klienta. 

Systém je navržen tak, aby vyhověl potřebám všech. Zákazníkům od řemeslníků, přes obchodní a ekonomické profese až po IT specialisty přináší rychlou a dostupnou službu pro realizaci vlastního řešení domácí i firemní CCTV (Cloud Circuit Television).

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Siemens buduje špičkové technologické centrum v Plzni a nabízí příležitosti pro vývojáře

Siemens buduje špičkové technologické centrum v Plzni a nabízí příležitosti pro...

Technologická společnost Siemens otevře na přelomu roku nové vývojové a prototypové centrum v Plzni, pro které hledá až...

Prožijte Cool letní zážitky s datovým centrem Coolhousing

Prožijte Cool letní zážitky s datovým centrem Coolhousing.

Nenechte si ujít cool letní akci datového centra Coolhousing! Těšit se můžete na luxusní jízdu ve Ferrari, projet se v...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.