Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Implementace systému Pixee TV v závodě společnosti Conteg v Pelhřimově

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost Conteg je jedním z největších výrobců rozvaděčů, dodavatelů systémových řešení a služeb pro datová centra v regionu EMEA. Vývoji a výrobě telekomunikačních a datových rozvaděčů včetně příslušenství se věnuje od svého založení v roce 1998.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Implementace systému Pixee TV ve výrobním závodě společnosti Conteg v Pelhřimově | foto: Casablanca INT

Od roku 2008 se Conteg profiluje také jako dodavatel celkových řešení pro serverové místnosti a datová centra. V současnosti firma disponuje globálním obchodním a technickým zázemím, testovací laboratoří a výrobními závody s nejnovějšími výrobními technologiemi. 

Systém Pixee TV je představitelem inovativního přístupu k problematice průmyslových a domácích kamerových systémů, která navzdory stoupajícímu počtu instalací spíše stagnuje v jakési konzervativní rovině a jen velmi zřídka se na trhu objeví nové a skutečně inovativní prvky. 

Hlavními atributy služby Pixee TV jsou spolehlivost, dostupnost a mobilita jdoucí ruku v ruce s jednoduchostí ovládaní klientských aplikací.

Spolupráce mezi společností Conteg a provozovatelem systému Pixee TV je výsledkem dlouhodobého vztahu na poli informačních technologií a celá infrastruktura systému je instalována právě do rozvaděčů Conteg. Příležitostí byl pak investiční záměr Contegu na rozšíření své výrobní kapacity v pelhřimovském závodě o nové výrobní prostory o celkové rozloze 7 000 m².

Implementace systému Pixee TV bude prováděna ve dvou etapách. První je vybavení nových prostor moderním kamerovým systémem na bázi technologie IP a jeho propojení se serverovou částí systému prostřednictvím internetu. Druhou pak je modernizace stávajícího systému, který je více jak 10 let v provozu a v současnosti již nevyhovuje požadavkům společnosti.

„Důvodem volby systému Pixee TV je dlouhodobá spolupráce s provozovatelem systému, který jako jeden z předních poskytovatelů služeb technologických center v ČR je naším zákazníkem od roku 2000. Díky zkušenostem s provozováním kamerového sytému v jejich vlastních serverovnách nám nabídli elegantní a moderní cloudové řešení, které zásadně snižuje investiční náročnost na realizaci kamerového systému pro naše nové výrobní prostory,“ říká Vít Voláček, CEO společnosti Conteg.

„Celé technické řešení se díky inovativnímu cloudovému systému omezilo pouze na instalaci IP kamer a potřebné infrastruktury. Díky přenosovému protokolu jsme měli možnost částečně využít i bezdrátové technologie  WiFi, která přispěla ke snížení investiční náročnosti. Záběry kamer jsou pak přenášeny přes internet,  a dále zpracovávány a ukládány na serverech Pixee TV. Klientské aplikace poskytují komfortní sledování i procházení záznamů vždy, když potřebujeme,“ říká vedoucí IT oddělení společnosti Václav Havel.

„Systém Pixee TV je skutečně navržen tak, aby byl schopen poskytnout všechny standardní funkce kamerových systémů a zároveň  poskytl nové rozšířené nástroje zvyšující komfort, například při vyhledávání mimořádných událostí. Zvláštní kategorií nástrojů jsou pak obrazové filtry zajišťující, aby zákazník mohl provozovat svůj kamerový systém například v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a podobně,“ říká projektový manažer a vedoucí vývoje Jakub Jedlička.

Pixee TV je moderní cloudové řešení pro provozování firemního i domácího kamerového systému, dostupné 24 hodin denně, kdykoli a odkudkoli, prostřednictvím přehledného a intuitivního webového, nebo mobilního klienta. 

Systém je navržen tak, aby vyhověl potřebám všech. Zákazníkům od řemeslníků, přes obchodní a ekonomické profese až po IT specialisty přináší rychlou a dostupnou službu pro realizaci vlastního řešení domácí i firemní CCTV (Cloud Circuit Television).

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě

Panasonic LUMIX GX800: pro špičkové 4K fotky a videa na sociálních sítě.

Stylová kompaktní bezzrcadlovka LUMIX GX800 upoutá pozornost stylovým designem, speciálními funkcemi pro selfíčka,...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Najdete na iDNES.cz