Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Imagine interiér: dokonalý interiér nemusí být jen sen

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Realizace interiérů vašeho domu či bytu nemusí být noční můra, pokud si vyberete odborníky. V Plzni, Mariánských Lázních, Přešticích a brzy také Berouně je hledejte ve studiích Imagine interier.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Interiérové studio v Plzni | foto: Thorn Metal, s.r.o.

Studia Imagine Interier na českém trhu fungují již několik let a na svém kontě mají stovky úspěšných realizací. Dalším interiérem může být třeba ten váš a nezáleží na tom, jestli rekonstruujete celý byt nebo jen jeho část. Potřebujete novou koupelnu, dveře či podlahu? Nebo vám stará kuchyně už nevyhovuje? Hledáte inspiraci? Pak jste v Imagine Interier na správné adrese.

Přijďte načerpat inspiraci do moderních studií, prohlédněte si zajímavá řešení vzorových interiérů a využijte kreativity kvalifikovaného personálu Imagine Interier. Bytový designeři navrhnou a upraví dispoziční rozmístění vašeho domu či bytu tak, aby odpovídalo požadavkům na kvalitní a moderní bydlení. Doporučí vám také vhodné materiály a poskytnou, na rozdíl od jiných firem, zdarma 3D vizualizaci a cenovou nabídku. A od té už je jen krůček k samotné realizaci bydlení vašich snů.

IMAGINE INTERIER: DOKONALÝ INTERIÉR NEMUSÍ BÝT JEN SEN

3D vizualizace koupelny

Vybírat můžete z nepřeberného množství koupelnového vybavení, obkladů, podlahových krytin či dveří od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Studia Imagine Interier dlouhodobě spolupracují s firmou Hanák. Tento přední český výrobce nábytku, který své produkty vyváží do více než 15 zemí světa, nabízí široké portfolio sortimentu od kuchyňských linek, po kompletní vybavení interiéru.

IMAGINE INTERIER: DOKONALÝ INTERIÉR NEMUSÍ BÝT JEN SEN

3D vizualizace kuchyňské linky

Designová studia Imagine Interier najdete v Plzni, Přešticích a Mariánských Lázních. Začátkem roku 2015 bude otevřeno ještě studio v Berouně. Více informací o nabízených službách najdete na stránkách www.imaginekoupelny.cz.

Jak vůbec vznikl nápad na vytvoření obchodní značky Imagine Interier jsme se zeptali p. Davida Šloufa, jednatele a spolumajitele společnosti Thorn Metal s.r.o.: "Na stavební trh společnost Thorn Metal vstoupila v roce 1996 a naším hlavním zaměřením byl prodej instalatérského a topenářského sortimentu. V roce 2008 jsme s příchodem ekonomické krize, která velmi podstatně zasáhla i stavební trh, stáli před rozhodnutím, jakým směrem společnost dále směřovat. Zvolili jsme proaktivní strategii a vytvořili designovou značku Imagine Interier, která ve svém portfoliu zahrnuje širokou nabídku koupelen, podlah, dveří, kuchyní a dalšího interiérového vybavení. Hlavní předností naší nabídky jsou "všechny služby pod jednou střechou", takže zákazníci nemusí extra hledat architekta, designové studio k výběru materiálu a realizační firmu. Analýza jejich požadavků, grafické zpracování, cenové nabídky a následný podpis realizační smlouvy proběhne na jednom místě a za naši společnost celý projekt zaštiťuje vždy konkrétní osoba, která je po celý průběh realizace plně k dispozici. Vzhledem k tomu, že všechny poradenské a grafické služby jsou zcela zdarma, je jedinou investicí, kterou před samotnou realizací vynaložíte, pouze Váš čas."

IMAGINE INTERIER: DOKONALÝ INTERIÉR NEMUSÍ BÝT JEN SEN

Kompletní realizace interiéru

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Absolventi technických oborů se o práci bát nemusejí

Za výborné výsledky v soutěžích odborných dovedností udělil Krajský úřad...

V posledních letech si společnost stále více uvědomuje úbytek a nedostatek strojařů a absolventů technických oborů...

Plzeň zažívá realitní show. Z nabídky vyčnívá projekt Zlatá Belánka

Plzeň zažívá realitní show. Z nabídky vyčnívá projekt Zlatá Belánka

Město Plzeň zažívá neuvěřitelné realitní show ve výstavbě bytových domů. Historicky nikdy současně neprobíhalo tolik...

Novela zákona o zaměstnanosti přinesla změny v agenturním zaměstnávání

Novela zákona o zaměstnanosti přinesla změny v agenturním zaměstnávání.

Spolupracuje vaše firma s agenturou práce? Máte informaci, že má agentura zaplacenou povinnou kauci? Jste si jisti, že...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz