Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

IGY Centrum nabízí zákazníkům věrnostní program

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Největší jihočeské nákupní centrum IGY v Českých Budějovicích nabízím svým návštěvníkům možnost výrazných slev a zákaznických bonusů ve svých obchodech. Všichni návštěvníci totiž mohou využít výhody rozsáhlého IGY věrnostního programu, zavedeného už v březnu letošního roku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

IGY Centrum nabízí zákazníkům věrnostní program | foto: IGY Centrum

V informačním stánku IGY Centra proti vchodu z Pražské třídy si každý může zdarma vyzvednout IGY kartu, která ho po vyplnění jednoduchého registračního formuláře opravňuje k levnějším nákupům v téměř dvaceti obchodech, nabízejících držitelům karty až třicetiprocentní slevu.

Do věrnostního programu se mohou zájemci přihlásit i prostřednictvím internetu na stránkách www.igycentrum.cz/igy-vernostni-klub. Červenou kartu se zlatým pruhem pak automaticky získají na informačním stánku.

IGY Centrum

IGY Centrum

Nabídka slev přitom není konečná, každá měsíc mohou přibývat další. S každým novým nákupem se držitelům věrnostní karty načítají body, přinášející nové bonusy. Věrní klienti IGY Centra se mohou těšit mimo jiné na atraktivní ceny v podobě dárkových šeků na nákupy v centru, dárků nebo služeb zdarma. Aktuální nabídku zákaznických bonusů najdou účastníci věrnostního programu na webových stránkách www.igycentrum.cz. Informace o nových nabídkách a dění v centru lze získat také prostřednictvím sociální sítě Facebook.

Rozsáhlý věrnostní program zavádí IGY Centrum jako výraz poděkování všem návštěvníkům, kteří si oblíbili širokou a kvalitní nabídku tohoto největšího obchodního centra v Jihočeském kraji. Lidé zde mohou nejen výhodně nakupovat, ale zároveň například navštívit 5D kino, posedět v kavárnách a restauracích, využít služeb fitness centra nebo si zaplavat v bazénu. Rodiče jistě ocení možnost hlídání dětí v oblíbeném dětském koutku s bohatým programem a řadu dětských atrakcí pro nejmenší návštěvníky. IGY Centrum s vlastním parkovacím domem je také dlouhodobě pověstné pořádáním kulturních a hudebních představení či plesů. 

IGY Centrum

IGY Centrum

V prostorách centra najdou návštěvníci jako v jedné z mála obchodních pasáží interaktivní mapu, která jim umožní snadnou orientaci v nabídce obchodů a služeb. Na webových stránkách www.igycentrum.cz každý nalezne i seznam aktuálních akcí. IGY Centrum se také po celou dobu své existence snaží svou nabídku neustále inovovat a přicházet s pravidelnými novinkami. 

Doufáme, že IGY věrnostní program přispěje k tomu, že jedno z nejoblíbenějších míst pro nákupy a zábavu v jižních Čechách se bude i nadále těšit Vaší přízni. 

IGY Centrum

IGY Centrum

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Další z rubriky

Den regionálních výrobků v Ternu České Budějovice

Den regionálních výrobků se v Ternu České Budějovice uskuteční 15. září.

Na pátek 15. září zve českobudějovické Terno všechny příznivce potravin vyrobených nebo vypěstovaných v našem...

Terno dále rozšiřuje síť oblíbených nápojových center

Nápojové centrum Terno v Týně nad Vltavou

Již od roku 2006 budují supermarkety Terno postupně specializovaná nápojová centra.

Jak vybrat finančního poradce? Hledejte parťáka pro různé oblasti života

Jak si vybrat finančního poradce? Hledejte parťáka pro různé oblasti života

Svět financí je spletitý a málokdo se vyzná ve všech jeho oblastech. Pokud člověk potřebuje poradit, nejsnazší cesta je...

Najdete na iDNES.cz