Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

IGY Centrum nabízí zákazníkům věrnostní program

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Největší jihočeské nákupní centrum IGY v Českých Budějovicích nabízím svým návštěvníkům možnost výrazných slev a zákaznických bonusů ve svých obchodech. Všichni návštěvníci totiž mohou využít výhody rozsáhlého IGY věrnostního programu, zavedeného už v březnu letošního roku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

IGY Centrum nabízí zákazníkům věrnostní program | foto: IGY Centrum

V informačním stánku IGY Centra proti vchodu z Pražské třídy si každý může zdarma vyzvednout IGY kartu, která ho po vyplnění jednoduchého registračního formuláře opravňuje k levnějším nákupům v téměř dvaceti obchodech, nabízejících držitelům karty až třicetiprocentní slevu.

Do věrnostního programu se mohou zájemci přihlásit i prostřednictvím internetu na stránkách www.igycentrum.cz/igy-vernostni-klub. Červenou kartu se zlatým pruhem pak automaticky získají na informačním stánku.

IGY Centrum

IGY Centrum

Nabídka slev přitom není konečná, každá měsíc mohou přibývat další. S každým novým nákupem se držitelům věrnostní karty načítají body, přinášející nové bonusy. Věrní klienti IGY Centra se mohou těšit mimo jiné na atraktivní ceny v podobě dárkových šeků na nákupy v centru, dárků nebo služeb zdarma. Aktuální nabídku zákaznických bonusů najdou účastníci věrnostního programu na webových stránkách www.igycentrum.cz. Informace o nových nabídkách a dění v centru lze získat také prostřednictvím sociální sítě Facebook.

Rozsáhlý věrnostní program zavádí IGY Centrum jako výraz poděkování všem návštěvníkům, kteří si oblíbili širokou a kvalitní nabídku tohoto největšího obchodního centra v Jihočeském kraji. Lidé zde mohou nejen výhodně nakupovat, ale zároveň například navštívit 5D kino, posedět v kavárnách a restauracích, využít služeb fitness centra nebo si zaplavat v bazénu. Rodiče jistě ocení možnost hlídání dětí v oblíbeném dětském koutku s bohatým programem a řadu dětských atrakcí pro nejmenší návštěvníky. IGY Centrum s vlastním parkovacím domem je také dlouhodobě pověstné pořádáním kulturních a hudebních představení či plesů. 

IGY Centrum

IGY Centrum

V prostorách centra najdou návštěvníci jako v jedné z mála obchodních pasáží interaktivní mapu, která jim umožní snadnou orientaci v nabídce obchodů a služeb. Na webových stránkách www.igycentrum.cz každý nalezne i seznam aktuálních akcí. IGY Centrum se také po celou dobu své existence snaží svou nabídku neustále inovovat a přicházet s pravidelnými novinkami. 

Doufáme, že IGY věrnostní program přispěje k tomu, že jedno z nejoblíbenějších míst pro nákupy a zábavu v jižních Čechách se bude i nadále těšit Vaší přízni. 

IGY Centrum

IGY Centrum

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Nakupujeme zdravě s Ternem

Nakupujeme zdravě s Ternem

Českobudějovické Terno zve své zákazníky na akci Nakupujeme zdravě, která se bude konat v pátek 19. ledna 2018 od 10 do...

Služby Ledaxu využívají klienti v 80 obcích

Centrum sociálních služeb Emausy.

Naše služby by měly seniory podpořit v tom, aby mohli stárnout co nejvíc podle své představy, říká Irena Lavická,...

K sestavení jedné lyže je potřeba až 35 dílů

K sestavení jedné lyže je potřeba až 35 dílů. Musí se poskládat do formy a...

Ve firmě Head v Českých Budějovicích za 15 let výroby vytvořili už více než 4,5 milionu párů. Jak taková výroba vypadá?...

Kompletní dětská výbavička za hubičku
Kompletní dětská výbavička za hubičku

Vše pro miminko pořídíte za výhodnou cenu v Bazaru eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz