Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ideální předvánoční dárek pro obchodníky aneb Ušetři jim čas

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Existují Ježíškové, kteří mají napilno více než ostatní. Kdo to je? Mrazíci? Santa Clausové? Superježíšci? Skřítci? Kdo je ten, kdo vám – Ježíškům, nabízí koupi vánočních dárků?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

AdmWin - ekonomický software | foto: AdmWin

V období Vánoc se objevuje koloběh darujících a obdarovávaných, který se složitě proplétá a překrývá jako spletené větve adventního věnce. Ten ale vytvořily a prodaly něčí ruce. Ve světě vánočních nákupů a trhů jsou jimi obchodníci, kteří se snaží naplnit vaše vánoční sny. Během toho překonávají nástrahy přetíženého provozu prodejen a sní svůj vánoční sen o spokojených zákaznících. Kdo ale plní přání jim? Kdo jsou jejich Ježíšci?

Někdy to jsou oni sami. Častěji jejich blízcí lámající si hlavu s tím, jak takovým ʹsuperježíškůmʹ udělat na Vánoce radost. My se o to taky snažíme. Nejen ve vánoční čas, ale v průběhu celého roku. Poskytujeme majitelům obchodů dárek ve formě ušetřeného času, a protože víme, že obzvlášť v době Vánoc je to to nejcennější, chceme ukázat, jak na to.

Výběr zboží u dodavatelů, hlídání splatností a placení faktur, evidence zboží a pohyb hotovosti, dokonce schraňování a kontrola správnosti dokladů pro různá daňová přiznání a hlášení zatěžuje práci obchodníků neustále. Navíc přibyla obava o povinnou EET.

Co kdyby se takové starosti jednou vyřešily? Není to obchodníkův sen? Asi křičíte, že navýšení zisků je tím snem. Co to spojit?

AdmWin

Máme systém, ve kterém nejen že při prodeji položku vyberete ze seznamu a ta se s ostatními vytiskne na účtence EET, ale současně i dostanete skoro hotovou objednávku na dodavatele na chybějící (již prodané) zboží. Tu můžete upravit dle svých zkušeností nebo pohledem do přehledů o ziskovosti a prodejnosti jednotlivých položek. Budete tak k ziskům vedeni a ušetřený čas budete moci věnovat do budování vztahů se zákazníkem, růstu podnikání a své rodině.

Účetní program AdmWin obdaruje volným časem svého majitele na dlouhou dobu. Uleví mu od starostí a ušetří i podnikatelské výdaje spojené s EET, protože se s programem AdmWin podnikatel vyhne pořizování pokladního systému. Stačí mu počítač nebo notebook a tiskárna, které pravděpodobně pro své obchody už využívá. Software AdmWin s EET slouží dobře jako pokladna i jako dohled nad veškerou evidencí a finančním tokem podnikání s tím, že vše se zadává jen jednou a díky hluboké provázanosti pak jen vybírá ze seznamů.

AdmWin

K nejčastěji prováděným činnostem jsou volně dostupné videonávody i detailní nápověda. Jakmile zjistíme, že potřebujete víc, najdeme pro vás řešení formou rozšíření programu. A protože Ježíšek nerad vidí, když dárky nesplní svůj účel a nevzbudí štěstí a úsměv, nabízíme vždy možnost si program AdmWin zdarma vyzkoušet.

Pokud hledáte cenově nenáročný vánoční dárek pro svůj obchod nebo milovaného obchodníka, nastal pravý čas objevit pod vánočním stromečkem ideální řešení. Protože taky chceme být ʹsuperježíškemʹ a vidět na tvářích našich klientů radost a úsměv, těšíme se, až budete v kruhu svých blízkých ukusovat cukroví a broukat si koledy, zatím co program AdmWin bude pracovat za vás.

AdmWin

www.admwin.cz


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz