Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ideální čas na pořízení firmy je před koncem roku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sníte o nové životní etapě s vlastním podnikáním? Představu vlastní společnosti můžete snadno zrealizovat. Stačí kontaktovat firmu Společnosti pro Vás s.r.o., která nabízí komplexní služby pro začínající podnikatele a disponuje desítkami ready-made společností. Stačí si vybrat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ideální čas na pořízení firmy je před koncem roku

Neztrácejte čas, s ready-made společností můžete podnikat okamžitě

V bohaté databázi Společnosti pro Vás najdete nabídku tří základních typů ready-made společností - s ručením omezeným, akciové a evropské. Společné mají jedno - jsou to již existující společnosti zapsané v obchodním rejstříku, které mají stoprocentně splacený základní kapitál a nevyvíjely žádnou činnost, protože byly založeny výhradně za účelem dalšího prodeje.

Společnost s ručením omezeným, akciová, nebo evropská společnost?

Při rozhodování hraje důležitou roli záměr. Projekty menšího rozsahu spolehlivě zastřeší společnost s ručením omezeným.  Přitom společnost s r.o. může expandovat ať už navýšením vkladů, či přistoupením nových společníků.

S.r.o. s každým rokem své existence buduje obchodní jméno a historii firmy, čímž zvyšuje svůj kredit a hodnotu, která se může násobit po generace. Výhodou s.r.o. ready-made společností nabízených Společnostmi pro Vás je fakt, že garantují stoprocentně splacený základní kapitál ve výši 200 000 Kč.

Uvažujete-li o realizaci většího projektu, je akciová společnost forma podnikání, kterou určitě oceníte. Společnosti pro Vás nabízejí akciové společnosti za jedny z nejnižších cen na trhu při zachování všech výhod. Jednou z nich je anonymita vlastnictví, kterou zákon stále připouští. Akciové společnosti nabízené firmou Společnosti pro Vás mají akcie na majitele (doručitele), což poskytuje akcionářům zabezpečení anonymity vlastnické struktury.

A opět tu získáte garanci plně splaceného základního kapitálu ve výši 2 000 000 Kč. Při koupi ready-made akciové společnosti a následném podnikání tedy není riziko, že by akcionáři ručili za závazky společnosti svým majetkem.

Evropská společnost je výhodným řešením pro střední a větší podnikání. Nadnárodní image je to, oč tu běží. Prestiž názvu evropské společnosti může hrát svoji pozitivní roli při jednáních a obchodních záměrech nejen se zahraničními partnery.

Výhodou je i možnost přemístit sídlo společnosti v rámci EU. U větších podniků potom snaha o daňovou optimalizaci. Díky evropské společnosti může i začínající podnikatel získat jednoduchou vnitřní strukturu blížící se s.r.o., ale s hodnocením a právním režimem v podstatě akciové společnosti. 

Pořiďte si novou firmu ke své stávající

S blížícím se koncem účetního období se logicky nabízí možnost nákupu nových subjektů. Jedině získáte. Kromě daňové optimalizace si zvýšíte svůj firemní kredit.
Argumentem pro pořízení společnosti před koncem kalendářního roku je navýšení ceny. Od Nového roku cena ready-made společností založených v roce předešlém roste.

Se Společnostmi pro Vás můžete navíc získat benefit skvělé adresy. V rámci zajištění kompletních služeb spojených s prodejem ready-made akciových společností nebo asistencí při zakládání společností nabízí svým klientům poskytnutí sídla (tzv. virtuální sídlo) i na lukrativních adresách, např. v Praze 1, Revoluční 1082/8.

Podrobnosti o jednotlivých typech nabízených společností, jejich databáze, ceníky i možnost on-line koupě včetně dalších služeb poskytovaných firmou Společnosti pro Vás najdete na firemních webových stránkách www.spolecnostiprovas.cz.

Ideální čas na pořízení firmy je před koncem roku

Ideální čas na pořízení firmy je před koncem roku

 

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Čína je na střet s USA připravena, s Bílým domem je to horší

Čína je na střet s USA připravena, s Bílým domem je to horší

Kurzy.cz Ve stejné chvíli, kdy čínský prezident Si Ťin-pching odhaloval dalekosáhlou reformu diplomacie pro lepší distribuci čín...

Najdete na iDNES.cz