Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ideální bydlení pro rodiny nabízí rodinné domy Unhošť

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Unhošť je klidným městem nedaleko pohádkové Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Má veškerou potřebnou infrastrukturu a vynikající dopravní spojení do Prahy i Kladna. Rodinné domy v Unhošti tedy nabízejí skvělé bydlení pro celou vaši rodinu, navíc za dobrou cenu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ideální bydlení pro rodiny nabízí rodinné domy Unhošť | foto: Jung.cz a.s.

Unhošť svým obyvatelům nabízí vše potřebné. Najdete zde mateřskou i základní školu, zdravotní péči, státní správu, obchody, fitcentrum a knihovnu. Nechybí v něm ani sportovní a kulturní vyžití. To vše je šetrně zakomponováno do překrásné přírody Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko.

I vy si můžete pořídit bydlení v této krásné lokalitě. Společnost JUNG.CZ zde právě nabízí za příznivou cenu řadové dvojdomky s garáží, předzahrádkou a zahradou za domem, která poskytuje dostatek soukromí pro vaše příjemné chvilky u kávy nebo večerního grilování.

Díky obklopení přírodou zde můžete brzy ráno vyrazit na houby nebo se procházet se psem či kočárkem v okolních lesích. Je příjemné po náročném dni v práci poslouchat zpěv ptáků.

Ideální bydlení pro rodiny nabízí rodinné domy Unhošť

Rodinné domy Unhošť - variabilní bydlení přesně podle vašeho přání

V Unhošti si můžete vybrat nízkopodlažní domy o dispozicích 1+kk, 3+1 a 3+kk, které jsou navrženy tak, že si kdykoliv můžete dle své potřeby dostavět podkroví s až dvěma samostatnými místnostmi, rodinné domy s dokončeným podkrovím v dispozicích 2+kk, 4+1 a 5+1 nebo dvoupodlažní domy s plnohodnotným druhým podlažím v dispozicích 4+kk.

Stavbu podkroví značně zjednodušuje a umožňuje docílit značných úspor použití sádrokartónu systému Knauf nebo Rigips. Toto řešení je ideální například pro mladé rodiny, které si bydlení dobudovávají podle svých finančních možností a zvyšujících se nároků na prostor.

Ideální bydlení pro rodiny nabízí rodinné domy Unhošť

Společnost JUNG.CZ staví domy postupně podle množství zákazníků, díky tomu si můžete vybrat úpravy půdorysu nebo zařízení domů dle svého přání. Nabízí také konzultaci změn s architektem.

Unhošť je klidným městem mimo hlavní silniční tahy, ale přesto v dobré dostupnosti do Prahy, která je vzdálená pouhých 12 km. Autobusem 307 se pohodlně dostanete na metro B – Zličín, linkovými autobusy na metro A – Hradčanská, nebo vlakem na Masarykovo nádraží.

Kvalitní rodinné domy od společnosti s tradicí a letitými zkušenostmi

Společnost JUNG.CZ a.s. projektuje, staví a prodává rodinné domky v lokalitách u Prahy jako je Unhošť, Velvary a Dolní Kamenice u Velvar již od roku 1991. Prodává také atraktivní pozemky v Dolních Jirčanech. Více než 10 let je držitelem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001 a od roku 2010 vlastní také certifikát kvality ČSN EN ISO 14001.

Ve všech svých projektech využívá systém dodávek od prověřených dodavatelů stavebních prací, jakož i výrobců materiálů. Velký důraz společnost JUNG.CZ klade na nadstandardní vztahy se zákazníky, jejich přáním a požadavkům vychází v rámci svých možností maximálně vstříc.

Více informací o společnosti a nabízených projektech najdete na

www.jung.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Pět rad, jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Zdraví a úspěch – co více si přát? Cesta k nim ale může být jednodušší, než si myslíte. Držte se pěti rad a uvidíte, že...

Střepy přináší štěstí! Z vytříděných do kontejneru se raduje i příroda

Střepy přináší štěstí! Z vytříděných do kontejneru se raduje i příroda!

Sklenice od majonéz, kečupů, marinád, lahve od vína, nepotřebné nebo rozbité zavařovačky… V každé domácnosti se jich...

Nové trendy pro renovace dřevěných podlah vás okouzlí a inspirují

Nové trendy pro renovace dřevěných podlah vás okouzlí a inspirují

Vdechněte své původní podlaze nový život! Dřevěné podlahy využívají jedinečné vlastnosti tohoto přírodního materiálu....

Najdete na iDNES.cz