I vy můžete mít moderní bezdotykovou domácnost, kde nemá špína místo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo by nechtěl mít útulnou moderní a hygienicky čistou domácnost bez každodenního úklidového maratonu? Účinnými pomocníky se mohou stát i běžné domácí potřeby jako jsou odpadkové koše, chlebníky či dávkovače na mýdlo. Stačí si pořídit bezdotykové. Přesvědčte se sami.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bezdotykové odpadní koše nedají špíně šanci | foto: Bezdoteku.cz

Bezdotykové odpadní koše nedají špíně šanci

Právě odpadkový koš je nejproblémovějším místem pro čistotu vaší domácnosti. Odpadky nemusí ani z koše čouhat na všechny strany, stačí, když při otvírání a zavírání koše na vašich rukou ulpí nečistota, kterou můžete přenést kamkoliv dál. Mikrobi a bakterie se začnou vesele množit a infekce na sebe nenechá dlouho čekat.

Proč sebe a členy rodiny vystavovat zbytečně takovému riziku, když existuje jednoduché řešení. Bezdotykový odpadkový koš.

Bezdotykové odpadkové koše jsou vyrobené pomocí nejmodernějších technologií za použití nejkvalitnějších materiálů: Nejen že skvěle vypadají, ale přinesou do vaší domácnosti absolutní čistotu a hygienu.

Vybírat můžete z bohaté nabídkové palety košů různých tvarů a velikostí. Například si můžete pořídit bezdotykový odpadkový koš EXCLUSIVE, který je kulatý, nebo hranatý MODERN. Oba jsou 30 litrové, senzorové, z nerezu, s plastovou otvírací částí víka.

Bezdotykové odpadní koše nedají špíně šanci

Bezdotykové odpadní koše nedají špíně šanci

S praktickými bezdotykovými odpadkovými koši je konec kompromisů. 

Automatické otevírání a zavírání koše je zabezpečeno mechanismem, který je uložen ve víku koše. Při pohybu zhruba 20 cm před senzorem dojde k automatickému otevření víka a po vhození odpadků se koš opětovně zavře. Systém myslí i na situace, kdy vyhazujete větší množství odpadků, stačí jednoduše podržet ruku před senzorem a víko se nezavře, dokud objekt od sensoru nezmizí. Variantně můžete využít i tlačítko a koš otevřít a zavřít manuálně tlačítkem. Dokonalé řešení! Tyto koše jsou vysoce výkonné, nehlučné, s nízkou spotřebou a dlouhou životností. Navíc svými elegantními tvary vhodně doplní design vaší kuchyně.

Díky bezdotykovému dávkovači mýdla budou vaše ruce skutečně čisté

Chcete-li skutečně účinně předcházet nemocem, zapomeňte na běžné nádoby na tekuté mýdlo, kterých se dotýkáme špinavýma rukama před mytím, a tím na nich zanecháváme všechny bakterie. Nemluvě o skutečné špíně, když si jdeme umýt ruce třeba od hlíny ze zahrady. Mýt sebe, dávkovač, pořád dokola. I tady můžete nad špínou a původci nemocí jednoduše vyzrát. Pořiďte si bezdotykový senzorový dávkovač mýdla. Na výběr máte několik typů.

Bezdotykový dávkovač mýdla

Bezdotykový dávkovač mýdla

Senzorový dávkovač pomáhá chránit před bakteriemi, automaticky zaznamená vaše ruce a uvolní potřebnou dávku mýdla (dávkování je možné nastavit na tři úrovně). Komfortní použití, dokonalá hygiena, krásný design – to je CLASSIC 500ml.

Použití bezdotykových odpadkových košů a dávkovačů mýdla je velmi široké, hodí se pro domácí účely i do veřejných prostor. Jsou vynikajícími pomocníky v kuchyni, koupelně, na toaletách, v kancelářských budovách, v restauračních zařízeních, ale uplatnění najdou i v čekárnách nemocnic, na klinikách nebo v ordinacích lékařů, kde je kladen obzvláště velký důraz na perfektní antibakteriální a čisté prostředí.

Kuchyňské potřeby, které potěší

elektrická vývrtka na víno LCD s teploměrem / nerez

elektrická vývrtka na víno LCD s teploměrem / nerez

Hledáte tip na originální a účelný dárek? Určitě nešlápnete vedle, když mužům pořídíte tvarově krásnou elektrickou vývrtku na víno LCD s teploměrem. S ní vždy zabodují a nikdy nezkazí dojem z otvírání kvalitní lahve vína. Navíc budou mít pod kontrolou teplotu vína.

Exkluzivní elektrická vývrtka na víno má zabudovaný teploměr a displej.

Obsluha přístroje je velice jednoduchá – stačí nasadit na hrdlo láhve, podržet tlačítko a láhev je rázem otevřená. Velkou předností přístroje je, že láhev otevře tiše (78 db). Balení obsahuje rovněž řezač na odstranění fólie z hrdla láhve pro usnadnění práce s lahví. Životnost zabudovaných nabíjecích baterií je až 9000 otevření láhví vína.

Automatický bezdotykový NEREZ chlebník

Automatický bezdotykový NEREZ chlebník

Ženám může zpříjemnit přípravu snídaně automatický bezdotykový NEREZ chlebník.

Dokonalý design, moderní vzhled a perfektní funkčnost s důrazem na ekologický aspekt potěší každého. A navíc chléb a pečivo v něm vydrží několik dní čerstvé. 

Chlebník se velice snadno používá a udržuje v čistotě díky velkým plochám. Automatický senzor, napájený 4 monočlánky typu D, je zabudovaný v horní části předního panelu a slouží k plynulému otevírání dvířek. Díky automatickému otevírání/zavírání chlebníku je zaručena stoprocentní čistota.

Elektrické autíčko

Elektrické autíčko

A tip na dárek do třetice pro děti: elektrické autíčko! 

Vlastní auto si přeje každý kluk. Tak proč mu nepořídit licencovanou repliku skutečného vozu Mercedes, s výrazným znakem na přední masce, prima jízdními vlastnostmi a hlavně s důrazem na bezpečnost, kterou zajišťuje dálkové ovládání. 

vyhřívané vložky do bot

vyhřívané vložky do bot

Je vhodné pro všechny děti ve věku od 3 do 8 let (nosnost do 25 kg). Autíčko podporuje jemnou motoriku dětských rukou. Zároveň napomáhá rozvoji jízdních dovedností, znalostí dopravních předpisů a orientaci v prostoru.

Zmiňované produkty nemusíte nikde složitě shánět, stačí je on-line objednat za super ceny na internetové adrese: www.bezdoteku.cz a přidat k nim třeba praktický dárek pro prarodiče: vyhřívané vložky do bot.

.

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

S varnými deskami De Dietrich grilovací sezóna nikdy nekončí

S varnými deskami De Dietrich grilovací sezóna nikdy nekončí

Grilování s rodinou a přáteli patří mezi oblíbené letní aktivity, zejména v našich zeměpisných šířkách. Na grilu se...

Hygienická koupelna. Jak jí co nejlépe docílit?

Hygienická koupelna – jak jí co nejlépe docílit?

Hygienická koupelna nemusí být jen planým snem. Záleží především na tom, jak si ji zařídíme. Lépe se tak udržuje čistá.

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Úžasné vánoční povlečení! Inspirujte se

Hledáte perfektní vánoční dárek? Nebo si jen chcete udělat radost něčím pěkným, příjemným a veselým, co bude dýchat...

Najdete na iDNES.cz