Hypotéku lze sjednat i po webu, aktuálně s nízkou sazbou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S výhledem růstu úrokových sazeb je vhodné pojistit si nízké splátky volbou co nejdelší fixace. Můžete také ušetřit čas a hypotéku sjednat kompletně přes internet.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hypotéku lze sjednat i po webu, aktuálně s nízkou sazbou

Určitě jste to již zaregistrovali: úrokové sazby u hypoték jsou delší dobu velmi nízké a ceny bytů i rodinných domků více než příznivé. Sečteno a podtrženo, tato doba přeje pořízení vlastního bydlení. A navíc, kromě peněz můžete uspořit také svůj čas!

Jak? Úplně jednoduše, sjednáním hypotéky přes internet. Když lze dnes online vyřídit cestovní pojištění nebo spotřebitelský úvěr, proč ne hypotéku? Například Hypoteční banka již několik let nabízí Hypotéku po webu, která umožňuje projít celým procesem vyřizování financování svého vysněného bydlení online, od nabídky, přes výměnu potřebných dokumentů, až po schválení úvěru. Na pobočku pak stačí zajít až k finálnímu podpisu smlouvy.

Pokud místo písmenek na monitoru počítače nebo notebooku preferujete rozhovor s bankéřem, ale máte plno práce a nestíháte obvyklé úřední hodiny, nevěšte hlavu. I to lze dnes bez problému po internetu, pomocí videohovoru prostřednictvím tzv. Virtuální pobočky. Stačí si zarezervovat termín a pak z pohodlí domova využít komfort osobní konzultace s bankéřem. Banka také ví, že bydlení chcete řešit raději v klidu doma, než ve stresu v práci, proto jsou tomu uzpůsobeny i otevírací hodiny - s bankéřem si můžete promluvit až do deváté hodiny večerní.

Kromě toho, že vám Hypotéka po webu ušetří čas, ušetří také vaše finanční prostředky. Při sjednání hypotéky totiž neplatíte poplatky za její zpracování. Navíc můžete v době převládajících nízkých úrokových sazeb využít i delší fixaci úrokové sazby. Je sice pravda, že sazby u delších fixací jsou o něco vyšší, než je aktuální nejnižší nabídka bank, ale jde o přiměřenou cenu za jistotu, že se vám po dobu několika následujících let úroky nezmění a neporostou. Nikdy totiž nevíte, jak se bude vyvíjet ekonomická situace a jestli sazby v budoucnu neporostou mnohem výše.

A že o delší fixace mají Češi zájem, svědčí i statistiky bank, které ukazují na popularitu pětiletých fixací. Samotné banky si tento zájem uvědomují a přizpůsobují mu svou nabídku. Například právě u Hypoteční banky si můžete vedle oblíbené tříleté a pětileté zvolit letos nově také sedmiletou fixaci, takzvanou "sedmiletku“. Při současném vývoji a zvýšení sazby o jedno procento klient ušetří na splátce u 1,5 milionové hypotéky se sedmiletou fixací oproti hypotéce s tříletou fixací až tisíc korun měsíčně.

"Lidé pozorně sledují současnou ekonomickou situaci, stabilní ceny nemovitostí a hlavně nízkou úroveň úrokových sazeb. Naše nová nabídka sedmileté fixace hypotéky je tak dalším přirozeným krokem, jak co nejvíce vyjít vstříc aktuálním požadavkům zájemců o hypotéku,“ vysvětluje Jiří Ochec, ředitel marketingových analýz Hypoteční banky.

Úrokové sazby u sedmiletých fixací tak u Hypoteční banky nyní začínají na 3,49 procenta. Za pár let může kupříkladu nastat doba, kdy se úroky u hypoték vyšplhají zpátky nad pět procent. Vy však budete moci v klidu usínat s pocitem, že vaše splátka je nízká a ještě několik dalších let neporoste.

 

 

Autor:

Nejčtenější

Umělá inteligence úspěšně dokončila dílo Antonína Dvořáka

Antonín Dvořák

Dvořákův rozepsaný fragment si nastudovala a úspěšně dokončila umělá inteligence AIVA. Vznikl tak unikátní kulturní...

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout?...

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tepelná čerpadla prošla v uplynulých 20 letech významnými konstrukčními změnami a výrobci vždy dbali především na...

Teď na Lotyše! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Teď na Lotyše! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Tři zápasy, šest bodů a skóre 12:7. Taková je bilance české hokejové reprezentace na právě probíhajícím světovém...

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Mistrovství světa v hokeji na Slovensku nabírá grády. Česká reprezentace se den po bitvě s Lotyšskem postaví Italům,...

Další z rubriky

Břizolit se vrací na fasády – má totiž výrazně delší životnost

Břizolit se vrací na fasády – má totiž výrazně delší životnost

Osobně si pamatuji, že břizolit byl velkým hitem v 80. letech. Kdo chtěl skutečně trvanlivou omítku, ten po něm sáhl. A...

Úložné prostory mimo domov

Úložné prostory mimo domov

Boj s místem je věčný problém většiny českých domácností. Sezónní věci jako lyže, jízdní kola nebo pneumatiky se do...

Nová jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Svěží vzduch bez zápachu je velmi příjemný komfort, který každý ve své koupelně uvítá. Jak toho ale docílit? Inovativní...

Najdete na iDNES.cz