Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hypotéka s GEPARD FINANCE – hypotéky na bydlení

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zajímá vás nejvýhodnější hypotéka, kterou můžete získat? O nic se nemusíte starat, s GEPARD FINANCE máte jistotu nejlepší hypotéky pro financování vašeho bydlení za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Finance pro život | foto: GEPARD FINANCE

Pro klienta je GEPARD FINANCE cenná tím, že mu dává paletu řešení. Ušetří čas, protože u ní má všechno na jednom místě, za její služby nic neplatí a dostává okamžitý propočet a výstup s nejvýhodnější hypotékou.

GEPARD FINANCE není bankou a bankou v tomto smyslu ani být nechce, její služba spočívá v něčem jiném. Je blíž zákazníkovi, neboť je tam, kde banka chybí nebo je pouze jedna s jednou nabídkou. A tímto klient neuspoří. Neušetří ani, když má realitní subjekt sjednanou spolupráci s dvěmi nebo třemi bankami, protože mu nedokáží udělat okamžitý propočet a výstup.

Cílem je, aby klient ušetřil čas a nemusel dlouze hledat, jestli právě pro jeho investice do nemovitostí je daná banka vhodná, jestli mu nabídne výhodné podmínky jeho hypotéky na bydlení nebo aby po dlouhém pátrání zjistil, že se v oné bance nemůže o financování nemovitosti ucházet, protože se nevejde do jejich metodických škatulek.

GEPARD FINANCE poradí, jak získat nejvýhodnější hypotéku

Filozofický cíl a strategický záměr GEPARD FINANCE se od doby založení společnosti nezměnil. Je jím zadlužovat lidi správným směrem, to znamená správnými investicemi do svých nemovitostí. GEPARD FINANCE nedělala a nechce dělat žádné kreditní karty a spotřebitelské úvěry na cokoli.

Člověk, který chce investovat do nemovitostí a chce uspokojit svou primární potřebu bydlení, se k tomu ani za dvacet či třicet let neprošetří, neboť cena nemovitosti, to nejsou tisíce, ale miliony.

Společnosti GEPARD FINANCE dává logiku chápat hypotéky na bydlení jako pasivní formu spoření, kdy navíc člověk může ten produkt, tj. nemovitost užívat. A i když se stane něco nepříjemného, nemovitost má stále svou reálnou hodnotu a lze s ní naložit. Není to dovolená, která je sice hezká, ale vrátíte se a máte dluh a dalších 12 měsíců na něj vyděláváte a splácíte ho. To se do naší filozofie opravdu nehodí.

Vítáme vás

Zároveň GEPARD FINANCE nechce dělat obchod za každou cenu, proto raději řekne klientovi, který by chtěl nový byt nebo dům, přestože na tyto investice do nemovitostí nemá, že v portfoliu bank není pro něj vhodná možnost financování. Protože i rychlé ne je pro něj v daný okamžik informace.

Řekne, ať přijde, až bude mít například dostatečný příjem. On třeba změní zaměstnání, dostane se ve firemní struktuře na vyšší pozici výš nebo bude mít lepší daňové přiznání, a pak najdou společně cestu financování.

Správná adresa

Vyberte si svou hypotéku na bydlení

GEPARD FINANCE vychovává klienta, aby nebral to první, co se mu nabídne. Aby nešel jenom do banky, kde má účty nebo kterou má za rohem. Pro klienta je cenná tím, že mu dává paletu řešení.

Ušetří čas, protože u ní má všechno týkající se investice do nemovitostí na jednom místě, za její služby neplatí a navíc má pro naše klienty v rámci objemu dodávaného do bank speciální velkoobchodní podmínky, ať se jedná o zvýhodnění cenové, úrokové nebo slevu na poplatku za sjednání hypotéky na bydlení nebo za odhady.

GEPARD FINANCE chce klienty vychovávat k tomu, aby v rámci této služby nechodili jen do banky, protože banka, ať už chce nebo nechce, je ve svých metodických postupech dost ortodoxní. Hodně záleží na člověku, který jednotlivého klienta a jeho hypotéku dostane na starosti.

Makléři GEPARD FINANCE se dokáží postarat o člověka, protože dobře vědí, že spokojený klient jim přinese dobré reference a ty dalšího klienta.

Další informace o hypotékách www.gepardfinance.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Víkendář: Američany prý okrádá každá země na světě, platit za to mají hlavně Něm...

Víkendář: Američany prý okrádá každá země na světě, platit za to mají hlavně Něm...

Kurzy.cz Zdá se, že americký prezident Donald Trump skutečně neváhá s vyhlášením obchodní války. Podle německého Der Spiegel tak...

Najdete na iDNES.cz