Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hypotéka s GEPARD FINANCE – hypotéky na bydlení

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zajímá vás nejvýhodnější hypotéka, kterou můžete získat? O nic se nemusíte starat, s GEPARD FINANCE máte jistotu nejlepší hypotéky pro financování vašeho bydlení za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Finance pro život | foto: GEPARD FINANCE

Pro klienta je GEPARD FINANCE cenná tím, že mu dává paletu řešení. Ušetří čas, protože u ní má všechno na jednom místě, za její služby nic neplatí a dostává okamžitý propočet a výstup s nejvýhodnější hypotékou.

GEPARD FINANCE není bankou a bankou v tomto smyslu ani být nechce, její služba spočívá v něčem jiném. Je blíž zákazníkovi, neboť je tam, kde banka chybí nebo je pouze jedna s jednou nabídkou. A tímto klient neuspoří. Neušetří ani, když má realitní subjekt sjednanou spolupráci s dvěmi nebo třemi bankami, protože mu nedokáží udělat okamžitý propočet a výstup.

Cílem je, aby klient ušetřil čas a nemusel dlouze hledat, jestli právě pro jeho investice do nemovitostí je daná banka vhodná, jestli mu nabídne výhodné podmínky jeho hypotéky na bydlení nebo aby po dlouhém pátrání zjistil, že se v oné bance nemůže o financování nemovitosti ucházet, protože se nevejde do jejich metodických škatulek.

GEPARD FINANCE poradí, jak získat nejvýhodnější hypotéku

Filozofický cíl a strategický záměr GEPARD FINANCE se od doby založení společnosti nezměnil. Je jím zadlužovat lidi správným směrem, to znamená správnými investicemi do svých nemovitostí. GEPARD FINANCE nedělala a nechce dělat žádné kreditní karty a spotřebitelské úvěry na cokoli.

Člověk, který chce investovat do nemovitostí a chce uspokojit svou primární potřebu bydlení, se k tomu ani za dvacet či třicet let neprošetří, neboť cena nemovitosti, to nejsou tisíce, ale miliony.

Společnosti GEPARD FINANCE dává logiku chápat hypotéky na bydlení jako pasivní formu spoření, kdy navíc člověk může ten produkt, tj. nemovitost užívat. A i když se stane něco nepříjemného, nemovitost má stále svou reálnou hodnotu a lze s ní naložit. Není to dovolená, která je sice hezká, ale vrátíte se a máte dluh a dalších 12 měsíců na něj vyděláváte a splácíte ho. To se do naší filozofie opravdu nehodí.

Vítáme vás

Zároveň GEPARD FINANCE nechce dělat obchod za každou cenu, proto raději řekne klientovi, který by chtěl nový byt nebo dům, přestože na tyto investice do nemovitostí nemá, že v portfoliu bank není pro něj vhodná možnost financování. Protože i rychlé ne je pro něj v daný okamžik informace.

Řekne, ať přijde, až bude mít například dostatečný příjem. On třeba změní zaměstnání, dostane se ve firemní struktuře na vyšší pozici výš nebo bude mít lepší daňové přiznání, a pak najdou společně cestu financování.

Správná adresa

Vyberte si svou hypotéku na bydlení

GEPARD FINANCE vychovává klienta, aby nebral to první, co se mu nabídne. Aby nešel jenom do banky, kde má účty nebo kterou má za rohem. Pro klienta je cenná tím, že mu dává paletu řešení.

Ušetří čas, protože u ní má všechno týkající se investice do nemovitostí na jednom místě, za její služby neplatí a navíc má pro naše klienty v rámci objemu dodávaného do bank speciální velkoobchodní podmínky, ať se jedná o zvýhodnění cenové, úrokové nebo slevu na poplatku za sjednání hypotéky na bydlení nebo za odhady.

GEPARD FINANCE chce klienty vychovávat k tomu, aby v rámci této služby nechodili jen do banky, protože banka, ať už chce nebo nechce, je ve svých metodických postupech dost ortodoxní. Hodně záleží na člověku, který jednotlivého klienta a jeho hypotéku dostane na starosti.

Makléři GEPARD FINANCE se dokáží postarat o člověka, protože dobře vědí, že spokojený klient jim přinese dobré reference a ty dalšího klienta.

Další informace o hypotékách www.gepardfinance.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Musk dále upřesňuje. Poradci pro privatizaci Tesly budou Goldmani a Silver Lake....

Musk dále upřesňuje. Poradci pro privatizaci Tesly budou Goldmani a Silver Lake....

Kurzy.cz Zakladatel a šéf automobilky Tesla Elon Musk dnes upřesnil otázky kolem financování jeho avizovaného plánu na převzetí ...

Najdete na iDNES.cz