Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hypotéka na míru. Specialista vám ji pohodlně celou zařídí a zdarma

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nákup domu, bytu či jiné nemovitosti a jejich financování hypotékou je procedura provázená řadou nepříjemných administrativních kroků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hypotéka na míru. Specialista vám ji pohodlně celou zařídí. | foto: HYPO - consulting

Abyste se při sjednávání hypotéky nemuseli složitě prokousávat papírováním a jednání s bankou či jinou úvěrovou společností se postupně nestalo nejhorším zážitkem vašeho života, doporučují odborníci vyhledat pomoc erudovaného hypotečního specialisty s bohatými zkušenostmi s hypotékami a jejich sjednáváním.

Hypoteční specialista vyřídí hypotéku na klíč

Anebo refinancování dosavadních úvěrů. I taková varianta leží na stole. A v dnešní době nízkých úrokových sazeb je častokrát dokonce velmi žádoucí. Dají se tak totiž uspořit značné finanční prostředky, neboť novou hypotéku můžete uzavřít za mnohem výhodnějších podmínek.

Specialisty, kteří vám odborně a nezávisle poradí a pomohou, najdete ve společnosti HYPO-consulting. Stačí jeden telefonát, sjednat si schůzku, seznámit hypotečního poradce se svými představami a specialista vám následně dokáže vyřídit hypotéku na klíč. Bez zbytečného otálení.

Hypoteční servis zdarma

A to vše úplně zdarma a navíc s možností pravidelných akčních nabídek. Například bezplatným odhadem nemovitosti, jejíž hodnota přesahuje 3 miliony korun. Anebo 20-ti procentní slevou na pojištění vaší nemovitosti.

Hypoteční specialista vám nejen odborně poradí a vybere z široké nabídky bank úvěrový produkt přesně šitý na míru, ale ušetří vám i peníze a také drahocenný čas, protože vás celým procesem pohodlně provede.

Prakticky kompletní potřebnou administrativu vyřídí za vás a vy se nebudete muset trápit s každou zbytečnou cestou do banky či na úřad podle toho, jaké další a další dokumenty bude třeba předložit.

Porovnání hypoték všech bank

Hypoteční specialisté z HYPO-consulting vám vyberou produkt přesně podle vašich potřeb. Porovnávají totiž nabídky všech tuzemských bank a mají tudíž dokonalý přehled o tom, který úvěr na trhu by pro vás byl nejvhodnější.

Hypoteční specialista z HYPO-consulting zároveň není žádný automat a dokáže vnést do diskuse s vámi i invenci. Zejména pokud si nejste jisti svými přesnými požadavky, ochotně vám poradí a nasměruje vás tak, abyste byli spokojeni. Prioritou hypotečních specialistů je spokojenost klienta, nikoliv profit hypotečních bank.

Hypoteční specialista vás supluje

Hypoteční specialista za vás supluje spoustu činností, o které se nemusíte starat. Zároveň s vámi všechny své kroky dopředu probere a podrobně prokonzultuje. Zkrátka nic se nebude dít za vašimi zády.

Poradce pro vaši hypotéku za vás například prodiskutuje s odhadci výši možné tržní ceny nemovitosti, o jejíž koupi uvažujete. Díky tomu společně s poradcem získáte reálný obraz o možných parametrech úvěru a technice jeho čerpání.

Při čerpání záleží i na tom, co chcete pořizovat. Zda kupujte byt, dům, sklad, jestli chcete nemovitost navrch ještě rekonstruovat, anebo zda byste rádi své dosavadní úvěry refinancovali novou hypotékou za výhodnějších podmínek. Vše je možné, na všem se dá dohodnout.

Hypoteční specialista za vás shromáždí podklady pro ocenění, vyzvedne potřebné listiny z katastru nemovitostí jako je list vlastnictví, snímek z katastrální mapy a podobně.

Podpis hypoteční smlouvy

Zároveň vede jednání s bankou, na níž se s klientem dopředu dohodne. Komunikuje i s realitní kanceláří a k dispozici má i právníky, na jejichž bedrech leží preciznost uzavíraných smluv. Úvěrové smlouvy následně odladí a zkontroluje jak s bankou, tak s klientem a dojedná schůzku ke klíčovému aktu: podpisu smlouvy klienta a banky.

Klient poté může poradce pověřit, aby doručil zástavní smlouvy do katastru nemovitostí a sesbíral potřebné podklady pro čerpání úvěru.

Hypoteční specialista také zajistí potřebné pojištění pro plynulé čerpání úvěru. Jde zejména o pojištění zastavované nemovitosti a jeho vinkulaci ve prospěch banky. Je-li k hypotéce třeba, poradce vám zajistí i životní pojištění.

Ještě detailnější informace o hypotékách a hypotečních specialistech najdete na webových stránkách www.hypo-consulting.cz.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Najdete na iDNES.cz