Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hypotéka na dům s GEPARD FINANCE

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hypotéka na dům patří k velmi oblíbeným způsobům financování výstavby nového domu. Jak může být hypotéka na dům vysoká? Jaké jsou nutné dokumenty pro podání žádosti o hypotéku na dům? A jak postupovat při výběru hypotéky na dům? Vše si můžete zjednodušit s hypotečním makléřem GEPARD FINANCE.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hypotéka na dům s GEPARD FINANCE | foto: GEPARD FINANCE a.s. - hypotéky, úvěry

Hypoteční makléř = snadná cesta k novému domu

Zajištění financování pro vlastní dům, případně jeho rekonstrukci, nemusí být vůbec tak náročné, jak si myslíte. Ovšem pouze za předpokladu, že víte, na koho se můžete s důvěrou obrátit. Pokud se chcete vyhnout starostem, pak byste měli svěřit otázku volby té nejvýhodnější hypotéky na dům hypotečnímu makléři, který garantuje správný výběr bankovního domu.

Hypotéka na dům s GEPARD FINANCE1

GEPARD FINANCE zaručuje svým klientům výběr nejvýhodnější hypotéky na dům nebo na pozemek, která je na trhu aktuálně dostupná, nejvýhodnějšího úvěru ze stavebního spoření i nejvýhodnějšího pojištění. To si může dovolit díky tomu, že spolupracuje se všemi hypotečními bankami v České republice, se stavebními spořitelnami a významnými pojišťovnami.

Díky velikosti firmy a dobrému postavení na hypotečním trhu pro vás mnohdy dokáže v bance dohodnout lepší podmínky, než vy sami. A nejde jenom o peníze. Kromě peněz Vám hypoteční makléři z GEPARD FINANCE ušetří spoustu času a starostí. Jednoduše nejlepší hypotéka na dům.

Hypotéka na dům s GEPARD FINANCE2

Hypotéka na dům – nutné předpoklady

Hypotéka na dům a její případné získání stojí zcela pevně na dvou aspektech. Jedním z nich je nemovitost, příp. pozemek, stavební parcela, kterou vlastníte, zejména její hodnota, tedy schopnost bance dobře zajistit případné nesplácení hypotéky.

Druhým aspektem je schopnost hypotéku splácet, tedy prokázat bance příjmy, jimiž je klient dle jejích parametrů schopen hypotéku splácet. Jedno nelze nahradit druhým a i u sebelepšího zajištění nemovitostí jsou prokazatelné příjmy bankami shodně vyžadovány.

Hodnocení příjmu je již u jednotlivých bank individuální a ti samí žadatelé mohou u různých bank dosáhnout jinak vysoké hypotéky. Proto je potřeba prověřit vaše možnosti u všech hypotečních bank. To si můžete zařídit na jednom místě a během jediné schůzky na obchodním místě GEPARD FINANCE, kde získáte přehled o nabídce všech hypoték od všech bank.

Hypotéka na dům, kdy vlastním pozemek

Pokud už máte ve vlastnictví pozemek, můžete právě ten dát na začátku do zástavy za hypoteční úvěr. Vzhledem k tomu, že ceny pozemků jsou v současné době relativně vysoké, většinou jako zástava postačí do doby dokončení hrubé stavby. Po jejím dokončení ji necháte zanést do katastru nemovitostí a dál pak už za úvěr dáváte do zástavy nemovitost.

Stejně pak postupujete i nadále - každou další dokončenou fázi stavby zanesete do katastru, aby sloužila jako zástava na následující práce až do chvíle, kdy je dům kompletně hotový.

Hypotéka na dům, kdy nevlastním pozemek, ale mám finance

Pro někoho je vhodnější uhradit cenu pozemku hypotékou a vlastní finanční prostředky vložit do první etapy výstavby.

Budeme mít tedy hypotéky dvě: jednu 100 % na pozemek, jejíž anuitu začneme splácet po podpisu kupní smlouvy, a druhou na výstavbu domu. Hypotéka na dům bude splácena po kolaudaci a její postup už jsme popsali výše. Ještě nutno dodat, že tyto dvě hypotéky musí být od stejného hypotečního domu.

Druhou variantou je jediná hypotéka na dům i pozemek, přičemž vlastní prostředky se použijí k uhrazení části kupní ceny pozemku. Nevýhodou oproti předchozímu řešení je to, že mezi koupí pozemku a výstavbou domu nemůže být libovolná časová prodleva. Jednak jsme nuceni hradit úroky z vyčerpané části úvěru na pozemek, jednak banka standardně vyžaduje kolaudaci domu do 24 měsíců od schválení hypotečního úvěru.

Hypotéka na dům s GEPARD FINANCE4

Efektivní hypoteční proces

Účast hypotečního makléře, který se aktivně zapojuje do všech fází hypotečního procesu (výběru banky, schvalování žádosti o úvěr a čerpání úvěru) vaši cestu k novému bydlení maximálně zefektivní.

V první fázi se makléř postará o správný výběr bankovního domu, který poskytne úvěr nejvhodnější pro vaši situaci, nejvýhodnější hypotéka na dům pro váš případ. Makléř vám zcela bezplatně zpracuje kompletní analýzu vašich možností v jednotlivých bankách. Tato analýza slouží jako podklad pro finální volbu hypoteční banky, kterou učiníte vy sami.

Díky znalostem makléřů můžete svůj úvěr i maximálně zlevnit. Například kombinace několika typů financování vám může přinést značnou finanční úsporu.

Hypotéka na dům je reálná, ale co administrativa? Také ta leží na bedrech Vašeho makléře. Jediné, co musíte pro uzavření hypotéky na dům udělat, je předložit potřebné doklady a podepsat smluvní dokumentace.

Pokud jde o schvalování žádosti o úvěr v bance, tento proces netrvá několik týdnů, jak je obvyklé, ale pouze 3 až 5 dní. Také během třetí fáze, tj. čerpání úvěru, za vás makléř koordinuje celý proces. Vyřizuje veškerou administrativu na katastrálním úřadě nebo např. v pojišťovně.

Sečteno a podtrženo v případě využití služeb makléře GEPARD FINANCE bez starostí získáváte kompletní, bezplatné, profesionální a rychlé vyřízení úvěru s nejvýhodnějšími podmínkami na trhu, nejvýhodnější hypotéku na trhu, úvěr ze stavebního spoření a související pojištění.

Zapomeňte na starosti ohledně bydlení a jednou provždy je vyřešte. Využijte služeb profesionálních hypotečních makléřů. Jednoduše nejlepší hypotéka na dům. Schůzku ohledně hypotéky na dům si můžete sjednat ještě dnes na www.gepardfinance.cz.

Více o GEPARD FINANCE

 Není náhodou, že každá 12. hypotéka na dům v ČR je zprostředkována makléři GEPARD FINANCE. Kdybyste se zeptali více než 15 000 klientů, proč si vybrali právě GEPARD FINANCE, pravděpodobně by se Vám dostalo podobné odpovědi: spolehlivost, osobní přístup, jistota a garance nejlepšího výběru hypotéky na dům.

Exkluzivní služba nejvýhodnější hypotéky na dům, kterou GEPARD FINANCE svým klientům poskytuje již osmým rokem, vám totiž ušetří nejen spoustu starostí a administrativní zátěže, ale přinese ty nejlepší podmínky nastavené právě na vámi vybranou nemovitost a ten nejlepší servis.

Společnost GEPARD FINANCE je mezi odbornou veřejností považována za špičku mezi hypotečními makléři. Hypoteční makléři pracují pro klienta ZDARMA, jsou honorovaní přímo od bank. Klient nemá žádné výdaje spojené se servisem hypotečního makléře.

Hypotéka na dům s GEPARD FINANCE3

Zaujala vás hypotéka na dům od GEPARD FINANCE? Více se dozvíte na www.gepardfinance.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Bang, Bang, bitcoinový break even point je tu - náklady na těžbu se právě vyrovn...

Bang, Bang, bitcoinový break even point je tu - náklady na těžbu se právě vyrovn...

Kurzy.cz Podle výpočetního modelu společnosti Fundstrat náklady na těžbu bitcoinů aktuálně dosáhly tzv. break even pointu, když ...

Najdete na iDNES.cz