Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hypotéka levně, rychle, pohodlně. S NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o. je to možné

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR je jedním z mála specialistů na hypoteční úvěry, nemovitosti, pojištění a investice současně. Díky spolupráci s partnery, všemi bankovními i nebankovními domy v České republice může nabídnout nejvýhodnější hypoteční produkt šitý klientovi na míru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nemovitosti, pojištění - jízda s NEJLEPŠÍM VÝBĚREM pokračuje | foto: NEJLEPŠÍ VÝBĚR s.r.o.

Pro většinu lidí nepředstavitelné spojení hypotéka levně, rychle a pohodlně se podařilo společnosti NEJLEPŠÍ VÝBĚR úspěšně uvést v život. Už se nemusíte prokousávat nabídkou hypotečních produktů jednotlivých bankovních domů, složitě porovnávat, abyste vybrali pro sebe ten nejvhodnější.

Stačí se obrátit na opravdové odborníky v oboru. Na internetových stránkách společnosti www.vyberhypoteku.cz pod záložkou "Hypotéky" pohodlně vyplníte jednoduchý formulář a hypoteční poradce společnosti NEJLEPŠÍ VÝBĚR vás do dvou pracovních dnů informuje o vašich možnostech.

Říkáte si: no jo, ale kolik mě to bude stát? Jsou opravdu dobří? Odpověď je jednoduchá, mají na svém kontě už stovky klientů z celé ČR a za jejich doporučení nezaplatíte vůbec nic. Služby zadarmo a od skutečných profesionálů..? To už stojí za to. A tím výčet výhod nekončí.

Pro vaši hypotéku je NEJLEPŠÍ VÝBĚR správnou volbou

Společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR v současné době realizuje prostřednictvím svých partnerů značné obraty u finančních institucí, díky kterým je schopna nejen čelit tlaku konkurence, ale je schopna svým klientům především nabídnout skutečně ty nejvýhodnější podmínky na trhu a exkluzivní produkty, které v současné době český trh vůbec nabízí.

Díky širokému portfoliu nabízených hypotečních produktů a dobrým vztahům s obchodními partnery v jednotlivých bankovních domech, společnost NEJLEPŠÍ VÝBĚR nabízí svým klientům individuální a seriózní přístup při objektivním výběru a posouzení nejvhodnějšího hypotečního produktu, skutečně šitého na míru.

Pracovníci společnosti NEJLEPŠÍ VÝBĚR jsou schopni řešit i některé nestandardní situace, které mohou mnohdy i u dobrých klientů znamenat stopku v úvěrování od hypotečních bank. Zároveň respektují váš čas a přizpůsobí termín schůzky vašim potřebám.

Nemovitosti, pojištění - jízda s NEJLEPŠÍM VÝBĚREM pokračuje

Adresu společnosti NEJLEPŠÍ VÝBĚR se vyplatí si zapamatovat i pro doplňkové služby. K ruce vám bude při hledání vhodné nemovitosti či při prodeji té vaší.

Společnost spolupracuje s řadou partnerských firem - realitních kanceláří, developerských a stavebních firem, které jsou důsledně prověřené, a u nichž portfolio nemovitostí je široké. Pro poptávku je opět na www.vyberhypoteku.cz pod záložkou "Nemovitosti" k dispozici jednoduchý formulář. Stačí jen vyplnit a získáte aktuální nabídku.

V případě zájmu o pojištění úvěru nebo nemovitosti najdete u NEJLEPŠÍHO VÝBĚRU všechny druhy produktů, které jsou na trhu dostupné, a komplexní portfolio všech pojišťoven. Stačí v záložce "Pojištění" na www.vyberhypoteku.cz vyplnit kontaktní formulář a pracovníci společnosti zdarma zpracují finanční plán pro váš záměr.

vyberhypoteku.cz

Investovat s NEJLEPŠÍM VÝBĚREM se vyplatí

Nevíte, co s volnými prostředky na účtu nebo chcete měsíčně investovat, ale nevíte zrovna kam? I v tomto případě má pro vás NEJLEPŠÍ VÝBĚR řešení.

Dobře vám poradí, jak svou investici ochránit a zhodnotit třeba i nadstandardními výnosy až 20 % p.a., a připraví pro vás bezplatný individuální plán investování.

Pro více informací volejte 800 444 55 a dozvíte se víc.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Kvalitní studium MBA: poslední volná místa se slevou 41 000 Kč

Kvalitní studium MBA: poslední volná místa se slevou 41 000 Kč

Business Institut již za několik dní zahajuje nový cyklus studia manažerských programů MBA, BBA, LLM a DBA. Uzávěrka...

Vejce mezi sekačkami

Vejce mezi sekačkami

Zima už konečně řekla své poslední sbohem, teploty jdou pomalu nahoru a jaro už opravdu klepe na dveře. Všem...

Najdete na iDNES.cz