Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Husky Pro: centrální vysavače s automatickým splachováním do kanalizace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už nechcete vynášet prach z vysavače do popelnice? Chcete, aby Váš centrální vysavač měl pořád stejný výkon? Máte bazén, saunu a nechcete mokrou podlahu vytírat hadrem? Pořiďte si centrální vysavač Husky s automatickým splachováním do kanalizace!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Husky Pro - centrální vysavače s automatickým splachováním do kanalizace

Já sám…

Tento centrální vysavač Vám bude sloužit jako vynikající pomocník s úklidem klasického domácího prachu s tím rozdílem, že prach nekončí v odpadní nádobě vysavače nebo v papírovém sáčku, ale přímo v kanalizaci. Maximální uživatelský komfort je tedy zaručený.

Jak takový systém funguje? Prach přichází od jednotlivých vysavačových zásuvek v domě k centrální jednotce, kde je na vstupu skrápěn pomocí trysek vodou a v nádobě je shromažďován do doby jejího naplnění. Když k němu dojde, sondy vypnou jednotku, která během několika vteřin obsah vypustí do kanalizace.

Husky Pro - centrální vysavače s automatickým splachováním do kanalizace

Pro domov i podnikání

Husky Pro - centrální vysavače s automatickým splachováním do kanalizace

Husky Pro jsou v nabídce v komplexní řadě, odstupňované podle velikosti a výkonu. Základní jednotka Husky Pro 300 má jeden motor a velikost přepouštěcí nádoby 18 l. Tento model je ideální pro běžné byty a rodinné domy. 

Jednotka Pro 400 využívá již motory dva a díky velkému průměru kanalizační výpusti a velké přepouštěcí nádobě o objemu 29 l zvládá jednotka obsloužit nejen opravdu velké rodinné domy, ale i pensiony, kancelářské prostory a malé výrobní provozy. Model Husky Pro 500 je pak prakticky stejný jako Pro 400, jen má možnost připojení přídavných výkonových dvoumotorových jednotek Husky BOOSTER. Ty lze zapojit v sérii nebo paralelně v závislosti na požadavku na větší průtok či podtlak. Výkon takové sestavy je pak doslova ohromný.

 

Systém Aqua Pro

K vysavačům Husky Pro si můžete nechat zhotovit rozvod vody s čistící směsí Aqua Pro, která Vám umožní mytí podlah, šamponování čalouněného nábytku, mytí interiéru aut nebo vytírání s dezinfekčním prostředkem v okolí bazénů, saun či SPA. Systém funguje velmi jednoduše. Spolu s hadicí, kterou zapojíte do vysavačové zásuvky, zároveň připojíte hadičku pro přívod centrálního rozvodu čistící směsi. Speciální nástavce zajistí současné mytí a odsávání odpadní vody, kterou na konci vypustí do kanalizace profesionální stroj Husky Pro. Speciální zásuvky Aqua Pro™, které byly vyvinuty ve spolupráci s firmou ABB, mohou být zapojeny ve společném dvourámečku s vysavačovou zásuvkou.

Husky Pro - centrální vysavače s automatickým splachováním do kanalizace

 

Garantovaná kvalita

Na vysavače Husky Pro je poskytována 5 letá záruka nejen pro domácnosti, ale i pro hotely a pensiony. Zvláště v těchto aplikacích systém splachování do kanalizace minimalizuje údržbu a zrychluje a zkvalitňuje úklid, který navíc neruší ostatní hosty.

Firma Newag s.r.o., která je výhradním dovozcem vysavačů Husky Pro, má s vysáváním vody 20leté zkušenosti. Proškolení profesionálové Vám rádi poradí a navrhnou optimální výkon systému pro Váš dům či jiný objekt. Návrh řešení do projektové dokumentace spolu s cenovou nabídkou provádí zdarma. Tým Newag se těší na Vaše poptávky.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Zelený čaj: účinný spalovač tuků a elixír mládí

Zelený čaj – účinný spalovač tuků a elixír mládí

Moderní žena pije zelený čaj. O moderní ženě, která si chce udržet štíhlou linii a být vitální, to platí dvojnásobně....

Další z rubriky

Proč je topení uhlím v domácnostech stále oblíbené

Proč je topení uhlím v domácnostech stále oblíbené

V dnešní době nadvlády nekritického zeleného myšlení je v módě vše, co se tváří jako bio, obnovitelné, eko a podobně.

Vánoční osvětlení vyřešte s předstihem. Budete mít před Vánoci klid

Vánoční osvětlení vyřešte s předstihem. Budete mít před Vánoci klid!

Pokud se podíváte do nabídky mnohých eshopů, najdete s velkým předstihem kompletní vánoční sortiment. Není se čemu...

Běžné WC je minulostí. Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena dokáže více

Běžné WC je minulostí. Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena dokáže více

Zapomeňte na všechno, co víte o toaletách. Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena umí všechno lépe. Dopřejte si...

Najdete na iDNES.cz