Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Husky Pro: centrální vysavače s automatickým splachováním do kanalizace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už nechcete vynášet prach z vysavače do popelnice? Chcete, aby Váš centrální vysavač měl pořád stejný výkon? Máte bazén, saunu a nechcete mokrou podlahu vytírat hadrem? Pořiďte si centrální vysavač Husky s automatickým splachováním do kanalizace!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Husky Pro - centrální vysavače s automatickým splachováním do kanalizace

Já sám…

Tento centrální vysavač Vám bude sloužit jako vynikající pomocník s úklidem klasického domácího prachu s tím rozdílem, že prach nekončí v odpadní nádobě vysavače nebo v papírovém sáčku, ale přímo v kanalizaci. Maximální uživatelský komfort je tedy zaručený.

Jak takový systém funguje? Prach přichází od jednotlivých vysavačových zásuvek v domě k centrální jednotce, kde je na vstupu skrápěn pomocí trysek vodou a v nádobě je shromažďován do doby jejího naplnění. Když k němu dojde, sondy vypnou jednotku, která během několika vteřin obsah vypustí do kanalizace.

Husky Pro - centrální vysavače s automatickým splachováním do kanalizace

Pro domov i podnikání

Husky Pro - centrální vysavače s automatickým splachováním do kanalizace

Husky Pro jsou v nabídce v komplexní řadě, odstupňované podle velikosti a výkonu. Základní jednotka Husky Pro 300 má jeden motor a velikost přepouštěcí nádoby 18 l. Tento model je ideální pro běžné byty a rodinné domy. 

Jednotka Pro 400 využívá již motory dva a díky velkému průměru kanalizační výpusti a velké přepouštěcí nádobě o objemu 29 l zvládá jednotka obsloužit nejen opravdu velké rodinné domy, ale i pensiony, kancelářské prostory a malé výrobní provozy. Model Husky Pro 500 je pak prakticky stejný jako Pro 400, jen má možnost připojení přídavných výkonových dvoumotorových jednotek Husky BOOSTER. Ty lze zapojit v sérii nebo paralelně v závislosti na požadavku na větší průtok či podtlak. Výkon takové sestavy je pak doslova ohromný.

 

Systém Aqua Pro

K vysavačům Husky Pro si můžete nechat zhotovit rozvod vody s čistící směsí Aqua Pro, která Vám umožní mytí podlah, šamponování čalouněného nábytku, mytí interiéru aut nebo vytírání s dezinfekčním prostředkem v okolí bazénů, saun či SPA. Systém funguje velmi jednoduše. Spolu s hadicí, kterou zapojíte do vysavačové zásuvky, zároveň připojíte hadičku pro přívod centrálního rozvodu čistící směsi. Speciální nástavce zajistí současné mytí a odsávání odpadní vody, kterou na konci vypustí do kanalizace profesionální stroj Husky Pro. Speciální zásuvky Aqua Pro™, které byly vyvinuty ve spolupráci s firmou ABB, mohou být zapojeny ve společném dvourámečku s vysavačovou zásuvkou.

Husky Pro - centrální vysavače s automatickým splachováním do kanalizace

 

Garantovaná kvalita

Na vysavače Husky Pro je poskytována 5 letá záruka nejen pro domácnosti, ale i pro hotely a pensiony. Zvláště v těchto aplikacích systém splachování do kanalizace minimalizuje údržbu a zrychluje a zkvalitňuje úklid, který navíc neruší ostatní hosty.

Firma Newag s.r.o., která je výhradním dovozcem vysavačů Husky Pro, má s vysáváním vody 20leté zkušenosti. Proškolení profesionálové Vám rádi poradí a navrhnou optimální výkon systému pro Váš dům či jiný objekt. Návrh řešení do projektové dokumentace spolu s cenovou nabídkou provádí zdarma. Tým Newag se těší na Vaše poptávky.

Autor:

Nejčtenější

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Vyberte si spolehlivé elektrokolo

Díky výkonným elektrokolům SCOTT můžete zjednodušit a zrychlit svůj pohyb po městě, vyjet si na delší výlet, ale i...

Nový Scott Genius 2018. Geniální kolo do terénu

Nový Scott Genius 2018. Geniální kolo do terénu!

Takový je nový Scott Genius 2018. Je pátou generací špičkových celoodpružených trailových kol této modelové řady. A je...

ALPINE PRO: značka, která pronikla až na stupně olympijských vítězů

ALPINE PRO: značka, která pronikla až na stupně olympijských vítězů

Když Václav Hrbek a Vladislav Fedoš zakládali v roce 1998 novou značku sportovního oblečení, netušili, že jejich ALPINE...

HOPI: Na čem vyrostl český přepravní gigant?

HOPI: Na čem vyrostl český přepravní gigant?

S názvem HOPI se většina z nás setká nejčastěji na silnici. Někdejší menší firma, která v 90. letech začínala s...

Vsaďte si na MS v Rusku v Tipsportu a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Obhájí titul Němci, nebo konečně na trůn vrátí Brazilce? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS...

Další z rubriky

Jaké výhody nabízejí posuvné systémy balkónových dveří?

Jaké výhody nabízejí posuvné systémy balkónových dveří?

Posuvné systémy balkónových dveří vpustí do vašeho domova maximum slunečních paprsků a zajistí vám dostatek výhledu....

Slovník realitních makléřů . Rozumíte všemu?

Slovník realitních makléřů - rozumíte všemu?

Máte v plánu prodat byt nebo dům a obrátili jste se na realitní kancelář? Máte občas pocit, že nerozumíte všemu, co vám...

Litinové nádobí: skvělá volba zdravého a jednoduchého vaření

Litinové nádobí - skvělá volba zdravého a jednoduchého vaření

Vaření a příprava stravy jsou nedílnou součástí života každého z nás. A jako takové si jistě zaslouží naši náležitou...

Najdete na iDNES.cz