Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hubnutí bez nervozity, únavy a věčné chuti na sladké? Jde to

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pravidlo číslo jedna pro hubnutí je: nemít hlad. V praxi to znamená jíst každé 2 - 3 hodiny, sacharidy ideálně pouze v první polovině dne a pokud možno jen ty s nízkým glykemickým indexem. Přiznejme si, že uhlídat tohle všechno a docílit hubnutí bez únavy a chuti na sladké může dát pěknou fušku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hubnutí bez nervozity, únavy a věčné chuti na sladké? Jde to! | foto: RosenPharma a.s.

Jakmile se zabereme do práce, přestaneme vnímat čas, a tak se velice často stane, že i přes nejlepší vůli pravidlo 2 - 3 hodin neuhlídáme a z naší činnosti nás vytrhne až nepřekonatelná únava nebo pekelný hlad. V tu chvíli se snadno sáhne po něčem nezdravém, co nás sice rychle zasytí, ale hubnutí neprospívá.

Tyčinky pro vysoký výkon

Řešení přitom můžeme mít kdykoli po ruce: theBRAINER® tyčku od české farmaceutické společnosti RosenPharma a.s. Jedná se o energetickou tyčku, která se od běžných tyčinek liší hlavně přídavkem přírodních látek taurin, kofein a glucuronolakton, které dokáží stimulovat lidský organizmus k vysokému energetickému i mentálnímu výkonu. TheBRAINER® tyčky se vyrábějí v příchutích rumová a chilli, přičemž právě chilli je vhodná i v případě, že právě shazujeme přebytečná kila. TheBRAINER® chilli tyčka totiž obsahuje pouhých 99 kcal, což je ideální porce na dopolední svačinku.

Hubnutí bez únavy a věčné chuti na sladké

V tyčce obsažený taurin, tedy druhá nejrozšířenější aminokyselina lidského těla, imituje vlastnosti inzulinu, aniž by jeho působením docházelo k poklesu krevního cukru. Pomáhá také snižovat LDL cholesterol (to je ten špatný), zvyšuje fyzický i mentální výkon, a dokonce zvyšuje odolnost proti stresu. V kombinaci s pozitivními účinky kofeinu pak taurin zvyšuje stimulační účinky na nervový systém, mozkovou činnost a schopnost koncentrace, tělo také snadněji spaluje. Tělu vlastní sacharid glukuronolakton pak zlepšuje paměť, koncentraci a snižuje únavu. V malé 35gramové tyčce tak máme dokonalou svačinku, která zasytí, povzbudí, zažene chuť na sladké, a hlavně nenaruší náš denní kalorický příjem.

Vynikající chuť

Ženy, které již theBRAINER® chilli tyčku vyzkoušely, potvrdily, že je velice chutná, a nedají dopustit zvláště na její čokoládovou chuť zvýrazněnou jemně pikantní notou chilli. Ocenily ji nejen v práci, ale také na výletech v přírodě nebo při sportu. A mezi námi, určitě bude tyčka ideálním společníkem třeba i při zdlouhavém běhání po úřadech, kterému se nikdo z nás čas od času nevyhne, a jen velice složitě pak uhlídá ono zmiňované pravidlo 2 - 3 hodin mezi jídly.

TheBRAINER® chilli tyčka je přesně to, co můžeme mít kdykoli u sebe a ideálně i v šuplíku pracovního stolu. Dodá nám potřebnou energii a ještě si díky ní můžeme zamlsat zcela bez výčitek. Dopřejte si pomocníka pro hubnutí bez únavy a chuti na sladké.

Potřebné informace o tyčkách theBRAINER® najdete na webových stránkách www.thebrainer.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Vyberte ten správný party stan

Vyberte ten správný party stan

K létu neodmyslitelně patří venkovní zábava. Když se ale občas objeví nějaký mráček, je dobré být připraven. Pokud...

Přezouvání na zimní pneumatiky. Řešíte, co s těmi ojetými?

Přezouvání na zimní pneumatiky – řešíte, co s těmi ojetými?

Blíží se čas, kdy je třeba opět přezout pneu. Také hledíte při přezouvání na zimní pneumatiky především na cenu? Pokud...

Najdete na iDNES.cz