Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hubněte s hot-jogou. Jóga pro harmonii těla i mysli

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nové centrum jógy a meditace v Praze na Vinohradech nabízí cvičení jógy pro začátečníky i pokročilé a kromě klasických hodin se zde cvičí i současný nejtrendovější směr v jogové praxi - hot jóga.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dům jogy na Vinohradech | foto: Dům jogy

Někdo to rád horké

Chcete vyzkoušet cvičení, které vám skutečně pomůže zhubnout, vyladí vaší psychiku a srovná zdravotní problémy? Zkuste hot-jogu, cvičení jógy v místnosti vyhřáté na 37 až 41 stupňů a minimální vlhkostí 40 %.

hot-jogA

Navštivte Jóga - Dům jógy v Praze.

Proč cvičit v takovém teple? Se stoupající teplotou se jógová praxe stává intenzivnější a má mnohem hlubší účinky. Cévy se rozšiřují, svaly uvolňují a dovolí tak tělu protáhnout se do maximálních poloh, aniž by hrozilo svalové zranění nebo křeč.

Během lekcí navíc dochází díky vysokým teplotám k silnému pocení a potažmo ke zvýšené detoxikaci vnitřních orgánů a velmi rychle se vylepšuje flexibilita svalů, vytrvalost i odolnost organizmu. Pročišťuje se lymfatický systém a stimulují se endokrinní žlázy, zvyšuje se kapacita plic, posiluje srdeční činnosti a zklidňuje mysl.

Dům jogy 1
Ostrov klidu v srdci velkoměsta.

Na zhubnutí? Není nic lepšího!

Popularitu hot - jógy i bikram jogy jistě zvyšuje i fakt, že při cvičení v horku dochází nejen k velmi rychlému vylepšení fyzické kondice, ale i maximálnímu spalování kalorií. Za 90 minut hot-jógy spálí vaše tělo až 1200 kalorií.

Při pravidelném praktikování tak můžete vidět rozdíl na váze velmi rychle. Svaly se zpevní, tělo vytvaruje, hormonální hladina se stabilizuje a tak se zmenší i chuť k jídlu.

Gravid jóga a jóga s dětmi

Praxe hot jógy se ale nehodí pro každého a tak Dům jógy nabízí i další cvičení různých stylů pro začátečníky i pokročilé pod vedením špičkových zkušených lektorů. Eurojógu, power-jogu, jógu zaměřenou na bolavá záda, jógu pro seniory, tantrajógu ale také gravid jógu či jógu pro maminky s malými dětmi.

Do příjemného a tichého prostředí přímo v srdci města můžete přijít i na hodiny řízené meditace, hry na tibetské mísy či bubny, afrotance nebo si zacvičit legendární omlazující sestavu Pěti Tibeťanů.

Dům jogy 2
V sále hot-jogy spolehlivě zhubnete i zklidníte svou mysl.

I při klasické józe spolehlivě zhubnete

Jógou lze odbourávat kila efektivněji, než s mnohými jinými sporty. Při aerobním pohybu typu spining spaluje tělo 90 % sacharidů, 5% bílkovin ale pouze 5 % tuků.

Při józe však zatěžujeme více svaly posturální a svalová práce je spíše izometrická, jde tedy o pohyb, při kterém dochází naopak ke spalování tuků. Nakonec vliv jógy na štíhlou linii podpořila i celá řada dlouhodobých studií.

Hubnutí s jógou se však nevztahuje jen na počítání kalorií. Jednotlivé cviky - asány - jsou propojeny s akupresurními body, které cvičení stimuluje a díky kterým dochází k ovlivnění činnosti žláz s vnitřní sekrecí. Upravuje se chuť k jídlu a metabolismus je nastartován k vyššímu výkonu.

"Jóga nevyžaduje víru, pouze odvahu to zažít!" Osho

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Sluneční dioptrické brýle. Chytrá vychytávka na jaro a léto

Sluneční dioptrické brýle – to je chytrá vychytávka na jaro a léto

Nosíte brýle a nevíte, co a jak na sluníčku? Nechte nás hádat. Nosíte jen čiré dioptrické a na sluneční jste...

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz