Hubatá černoška si získává pozornost nejen vtipným názvem

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vítěz nedávno vyhlášené soutěže Shop roku v kategorii Masky a kostýmy má vskutku originální název. Jmenuje se totiž Hubatá černoška a kromě karnevalového zboží nabízí celkem nevšední a originální dárkový sortiment. Svůj smysl pro humor dokládá e-shop i mimo svou nabídku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hubatá černoška si získává pozornost nejen vtipným názvem | foto: Hubatá černoška

Originalita e-shopu spočívá především v jeho sestavě zaměstnanců. Když se s nimi budete chtít na stránkách e-shopu seznámit, narazíte na zaměstnance v maskách. To by samo o sobě nebyla zas až taková specialita, jenomže tito „zaměstnanci“ tu formou videí, fotek a článků prezentují své „reálné“ příběhy, životy a povahové charaktery, jako by šlo o skutečné lidi. Aby toho nebylo málo, do těchto příběhů vtipně zakomponují sortiment e-shopu a velmi originální a nenásilnou formou jej tak propagují.

Hlavní myšlenkou videí na YouTube kanále Hubaté černošky je zjevně zábava, o kterou tu vskutku není nouze. Zaměstnanci vyrážejí na vodu, hrají vtipné scénky, testují prodávané zboží nebo jednoduše blbnou a žertují. Mnohé e-shopy ve snaze zaujmout mají své blogy, které zpravidla zejí prázdnotou a jsou plněny tak trochu „aby se neřeklo“. Když ale navštívíte blog Hubaté černošky, dostanete se rázem do jejich originálního světa plného zábavy a netradičního pohledu, který si vás získá.

Svou nabídku umí představit vskutku originálně. Dozvíte se tak, že u nich najdete například nic v plechovce, prsatý polštář pro muže, samomíchací hrnek, elektrickou plácačku na mouchy, utíkající budík, vtipnou noční košili i s čepičkou a potiskem „Nás krásných je málo“, alkoholickou ruletu, zpívající rybu, hrnek s revolverem místo ucha a spoustu dalších originálních a vtipných dárků.

Dárky se tu vybírají doslova samy, protože jsou jednak nápadité, jaké jinde moc nevídáte, jednak jsou velmi přehledně rozděleny. Můžete vybírat podle toho, komu je dárek určen (například dárky pro ženy, pro muže, pro babičku, kamarádku, pivaře, motorkáře, rybáře…), k jaké příležitosti (dárek ke svatbě, k odchodu do důchodu, k Valentýnu, vánoční dárky, k narozeninám) nebo podle druhu dárku, jestli jde třeba o polštář, hrnek, skleničku, hru, dárkový balíček, kanadský žertík a tak dále.


Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Podělme se o sílu čisté vody

P&G

Věděli jste, že více než miliarda lidí nemá přístup k pitné vodě? Na otravu kontaminovanou vodou zemře každý den více...

Super aktivní látky, které se staly hitem v kosmetice

Denní sérum s magnólií a mechem

Kosmetické firmy v současnosti stále více investují do výzkumů a hledají nové látky, které mají blahodárný vliv na vaši...

Najdete na iDNES.cz