Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hrát tenis můžete, ať je vám 5 nebo 50 let

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Hrát tenis můžete, ať je vám 5 nebo 50 let. Stačí jen chtít. O tom vás přesvědčí v pražské tenisové škole Karla Janduse. Výuka tenisu je zde zajišťována jedním z nejzkušenějších trenérů s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Karel Jandus - Tenisová škola | foto: Karel Jandus - Tenisová škola

Výuka tenisu je na Tenisové škole Karel Janduse zajišťována již od roku 1991 a specializuje se na komplexní pojetí tenisu pro děti i dospělé. Karel Jandus ve své stejnojmenné tenisové škole naučil více jak 2 500 hráčů bílému sportu.

"Mým cílem je poskytovat výuku tenisu na co nejvyšší profesionální úrovni a uplatňovat individuální přístup ke každému hráči," vysvětluje zdánlivě jednoduchou filozofii trenér Karel Jandus. 

Je držitelem nejvyšší licence PROFESSIONAL 1 největší světové trenérské organizace United States Professional Tennis Association (USPTA) působící aktivně v České republice.

Karel Jandus je zakládajícím členem, bývalým dlouholetým předsedou a TRENÉREM 1 (ČATT) České asociace trenérů tenisu. Má také nejvyšší licenci TRENÉR 1. TŘÍDY Českého tenisového svazu získanou na Fakultě tělesné výchova a sportu UK. Výuka tenisu na Tenisové škole Karla Janduse se Vám vyplatí.

Výuka tenisu s ambicí i "jen" pro radost

Nemusíte mít vůbec mistrovské ambice, přestože řada svěřenců Jandusovy tenisové školy se vysoko umisťuje na mistrovstvích republiky jednotlivců nebo družstev, na celostátních žebříčcích nebo úspěšně získává tenisová stipendia na amerických univerzitách. Výuka tenisu může být jen pro radost. Stačí mít jen chuť k pohybu a vztah k raketě a míčku.

Tenisová škola Karla Janduse ve třetím dubnovém týdnu (od 18. 4. 2011) opět zahajuje letní tenisový program pro děti i dospělé. Standardně tu najdete individuální i skupinovou výuku tenisu pro děti, juniory a dospělé.

Kurzy tenisové školy, které budou probíhat ve školním týdnu odpoledne, budou navíc rozšířeny o turnaje v "minitenisu" pro nejmenší, již od pěti let věku dítěte, a s tenisem začínající děti. Tedy "zmenšený" tenis, ale se vším všudy.

Karel Jandus - Tenisová škola II

S přihláškou neotálejte, výuka tenisu začíná už před Velikonocemi

Výuka tenisu probíhá do 30. září s výjimkou letních prázdnin v tenisovém areálu TJ Bohemians v Praze 10, Izraelská 3160/6, 200 metrů od stanice metra Želivského. V zimní sezóně probíhá výuka tenisu v tenisových halách Vysoké školy ekonomické v Praze 10, v ulici na Třebešíně a v tenisové hale Novotech v Praze 10, v ulici V Chotejně 1297/11.

Podrobné informace včetně on-line přihlášek a cen najdete na webových stránkách školy: www.jandustenis.cz. Dotazy vám přímo zodpoví sám Karel Jandus na telefonu 603 554 041.

Již teď doporučuje: "Veškeré přihlášky doručte do 15. dubna na naši emailovou adresu info@jandustenis.cz. Přihlášky po termínu akceptujeme pouze po telefonické domluvě, protože jen tak zjistíte, zda-li jsou ještě volná místa."

Co stojí ještě za úspěchy tenisové školy Karla Janduse vedle erudice

"Tenis je možné naučit se nebo zlepšit tenisovou hru rychleji, než se domníváte," říká Karel  Jandus. Výuka tenisu je opravdu pro každého.

"Je to tím, že při výuce máme vždy na mysli váš cíl, který nám sdělíte. Po prvních tréninkových lekcích provádíme videoanalýzu, která ukáže silné stránky i slabiny. Následují cvičení na zapamatování správného provedení úderu. Pokračujeme s cvičeními s proměnlivou dráhou, rychlostí a odskokem míče. Dalším krokem jsou cvičení simulující herní situace s různými rotacemi, rychlostí míče a umístěním ve dvorci. A následuje nácvik strategie tenisového utkání," vysvětluje důvody. 

Dospělí účastníci výuky tenisu jsou podle zájmu a cílů zařazováni do dlouhodobých i krátkodobých kurzů. Výuka tenisu může být zajištěna také individuální formou. Individuálním nárokům na nepravidelné tenisové lekce v tenisové škole Karla Janduse vyhoví převážně v dopoledních hodinách a o víkendech.

Obohacením tenisových zážitků je i plánovaný červencový tenisový kemp ve Špindlerově Mlýně - Bedřichově. Navnaďte se fotkami z předchozích ročníků na www.jandustenis.cz.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Další z rubriky

Povyšte firemní akci či obchodní jednání na nevšední zážitek

Povyšte firemní akci či obchodní jednání na nevšední zážitek.

Firemní večírky, odborná sympozia, tiskové konference, nebo jen obchodní schůzky mají společného jmenovatele – jsou...

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou.

Finančním produktem, který v posledních měsících zaznamenává zvýšený zájem klientů, je investiční životní pojištění.

Čestné uznání pro stavební projekt továrny WITTE

Čestné uznání pro stavební projekt továrny WITTE.

16. ročník soutěže Stavba roku Karlovarského kraje zveřejnil své výsledky. Průmyslová hala WITTE získala čestné uznání...

Najdete na iDNES.cz