Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hrajte dětem loutkové divadlo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zkusili jste si někdy zahrát loutkové divadlo? Vše, co chcete vpravit do dětí svých či svěřených, a nejen do dětí, chcete-li něco naťuknout, naznačit nebo připomenout a nevíte, jak začít, zkuste to vše vložit do pohádkového příběhu. Půjde to samo a funguje to výborně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

HEDA export-import - Hračky pro děti | foto: HEDA export-import, spol. s r. o.

Příběhy o neposlušných bytostech od kůzlátek po Smolíčka snad znáte všichni a ponaučení z nich také. Navíc můžete zapojit fantazii a použít vlastní téma, šité na míru vlastnímu dítěti i partnerovi.

K sehrání takového rafinovaného výchovného kousku vám jistě postačí cokoliv, ale firma HEDA export-import, spol. s r.o. vám k tomu nabízí perfektní vybavení v podobě loutek všeho druhu.

Vyberte si loutku sádrovou, která má krásný ručně malovaný obličej nebo dřevěnou se soustruženou a potištěnou hlavičkou, které se ale zase nic nestane, když upadne na zem.

Firma HEDA nabízí kolem 1 000 kusů loutek různých materiálů a velikostí od kašpárků, klaunů, princů a princezen,víl, rytířů a králů přes Sněhurku a trpaslíky, Karkulku a vlka, Jeníčka a Mařenku po Krakonoše, Švejka, Kocoura v botách, čaroděje, ježibaby…..atd. Najdete zde i loutky podobající se Harry Potterovi, Makové panence, Pipi nebo Pinokiovi.

HEDA export-import - Loutkové divadlo

Spejbl + Hurvínek a jiné speciality

Ke slušnému chování děti nabádají i známé postavičky Hurvínek a Spejbl, které se společně s Máničkou vyrábí ve spolupráci s Divadlem Spejbla a Hurvínka v licenci paní Štáchové.

Kdyby vám snad loutka s vodícími šňůrkami připadala příliš složitá, můžete zakoupit i loutky bez nití a loutky hranolkové vhodné pro nejmenší děti.

Pak potřebujete už jen divadlo a to u firmy HEDA naleznete také a hned několik typů. Dřevěné, papírové, s rekvizitami, krásnými kulisami, s loutkami i bez.

Ale pokud hrát divadlo nechcete nebo nemáte komu, dá se loutka použít i jako originální dárek s podobou obdarovaného nebo kohokoliv jiného. Firmou tak prošla i Stefi Gráfová, Bill Clinton, Jan Kraus a mnoho jiných známých osob v podobě na zakázku vyrobené marionety.

Dřevěné hry a hračky

Firma Heda má skladem také ještě spoustu dřevěných hraček, her a hlavolamů – zahrajte si společenskou hru VĚŽ - barevná varianta: hodíte kostkou a podle toho, jaká barva vám padla, vytáhnete z postavené věže jeden hranolek, a to tak šikovně, aby věž nespadla a vy neprohráli. Věž může být vysoká až 1 metr a hrát se totiž dá o cokoliv.

Ale věží to nekončí. Dále firma HEDA nabízí výchovné pomůcky Montessori, bytové doplňky do kuchyně i dětských pokojů, smaltované zboží, pomůcky pro vinaře a zahradníky, pro chovatele drobného zvířectva apod. a to vše od českých a EU výrobců, který firma HEDA zajišťuje distribuci v České republice i v zahraničí již více než 15 let.

HEDA export-import - bočky v tepleNovinky: Naleznete zde i módu

Firma chystá také novinku a to v oblasti módy a zdraví dohromady. Ženy a dívky všeho věku, ale i vy, muži, těšte se, protože naše holá záda či "bočky", vykukující z nízkých kalhot, jsou již minulostí. Prababičky by vás jen pochválily, kdyby vás viděly s tímto malým ale geniálním kouskem látky, který udržuje váš pas v teple a navíc vypadá bezvadně.

Tento patentovaný výrobek je skutečným módním doplňkem, vyplňujícím mezeru v kompletnosti oblečení. Hodí se, ať už sportujete, sedíte v kanceláři, ve škole anebo vyrazíte do společnosti. Vyrábí se v 16 barvách a šesti velikostech, takže bude ladit ke každému oblečení a ke každé z nás. Až ho zkusíte, už ho neopustíte. Hledejte na stránkách firmy HEDA "boky v teple" .

Kašpárek

V rámci firmy HEDA byla otevřena miniškolka, kde se tato slova potvrzují….pravdu má …ne paní učitelka nebo teta, ale vždy kašpárek, a proto je tento klub pro děti pojmenován " U kašpárka".

Více naleznete na stránkách: www.heda.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Najdete na iDNES.cz