Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hrajte dětem loutkové divadlo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zkusili jste si někdy zahrát loutkové divadlo? Vše, co chcete vpravit do dětí svých či svěřených, a nejen do dětí, chcete-li něco naťuknout, naznačit nebo připomenout a nevíte, jak začít, zkuste to vše vložit do pohádkového příběhu. Půjde to samo a funguje to výborně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

HEDA export-import - Hračky pro děti | foto: HEDA export-import, spol. s r. o.

Příběhy o neposlušných bytostech od kůzlátek po Smolíčka snad znáte všichni a ponaučení z nich také. Navíc můžete zapojit fantazii a použít vlastní téma, šité na míru vlastnímu dítěti i partnerovi.

K sehrání takového rafinovaného výchovného kousku vám jistě postačí cokoliv, ale firma HEDA export-import, spol. s r.o. vám k tomu nabízí perfektní vybavení v podobě loutek všeho druhu.

Vyberte si loutku sádrovou, která má krásný ručně malovaný obličej nebo dřevěnou se soustruženou a potištěnou hlavičkou, které se ale zase nic nestane, když upadne na zem.

Firma HEDA nabízí kolem 1 000 kusů loutek různých materiálů a velikostí od kašpárků, klaunů, princů a princezen,víl, rytířů a králů přes Sněhurku a trpaslíky, Karkulku a vlka, Jeníčka a Mařenku po Krakonoše, Švejka, Kocoura v botách, čaroděje, ježibaby…..atd. Najdete zde i loutky podobající se Harry Potterovi, Makové panence, Pipi nebo Pinokiovi.

HEDA export-import - Loutkové divadlo

Spejbl + Hurvínek a jiné speciality

Ke slušnému chování děti nabádají i známé postavičky Hurvínek a Spejbl, které se společně s Máničkou vyrábí ve spolupráci s Divadlem Spejbla a Hurvínka v licenci paní Štáchové.

Kdyby vám snad loutka s vodícími šňůrkami připadala příliš složitá, můžete zakoupit i loutky bez nití a loutky hranolkové vhodné pro nejmenší děti.

Pak potřebujete už jen divadlo a to u firmy HEDA naleznete také a hned několik typů. Dřevěné, papírové, s rekvizitami, krásnými kulisami, s loutkami i bez.

Ale pokud hrát divadlo nechcete nebo nemáte komu, dá se loutka použít i jako originální dárek s podobou obdarovaného nebo kohokoliv jiného. Firmou tak prošla i Stefi Gráfová, Bill Clinton, Jan Kraus a mnoho jiných známých osob v podobě na zakázku vyrobené marionety.

Dřevěné hry a hračky

Firma Heda má skladem také ještě spoustu dřevěných hraček, her a hlavolamů – zahrajte si společenskou hru VĚŽ - barevná varianta: hodíte kostkou a podle toho, jaká barva vám padla, vytáhnete z postavené věže jeden hranolek, a to tak šikovně, aby věž nespadla a vy neprohráli. Věž může být vysoká až 1 metr a hrát se totiž dá o cokoliv.

Ale věží to nekončí. Dále firma HEDA nabízí výchovné pomůcky Montessori, bytové doplňky do kuchyně i dětských pokojů, smaltované zboží, pomůcky pro vinaře a zahradníky, pro chovatele drobného zvířectva apod. a to vše od českých a EU výrobců, který firma HEDA zajišťuje distribuci v České republice i v zahraničí již více než 15 let.

HEDA export-import - bočky v tepleNovinky: Naleznete zde i módu

Firma chystá také novinku a to v oblasti módy a zdraví dohromady. Ženy a dívky všeho věku, ale i vy, muži, těšte se, protože naše holá záda či "bočky", vykukující z nízkých kalhot, jsou již minulostí. Prababičky by vás jen pochválily, kdyby vás viděly s tímto malým ale geniálním kouskem látky, který udržuje váš pas v teple a navíc vypadá bezvadně.

Tento patentovaný výrobek je skutečným módním doplňkem, vyplňujícím mezeru v kompletnosti oblečení. Hodí se, ať už sportujete, sedíte v kanceláři, ve škole anebo vyrazíte do společnosti. Vyrábí se v 16 barvách a šesti velikostech, takže bude ladit ke každému oblečení a ke každé z nás. Až ho zkusíte, už ho neopustíte. Hledejte na stránkách firmy HEDA "boky v teple" .

Kašpárek

V rámci firmy HEDA byla otevřena miniškolka, kde se tato slova potvrzují….pravdu má …ne paní učitelka nebo teta, ale vždy kašpárek, a proto je tento klub pro děti pojmenován " U kašpárka".

Více naleznete na stránkách: www.heda.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

Zámek Ruegers v Rakousku ožije minulostí

První srpnový víkend se příznivci historie, skvělé zábavy, ale i napětí můžou těšit na premiérový 1. ročník...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Najdete na iDNES.cz