Získejte práci svých snů ve společnosti Continental

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vycházíte právě školu nebo toužíte vyměnit stereotypní zaměstnání za kariéru, která vás bude naplňovat a ve které můžete nadále rozvíjet své schopnosti? Pak pro vás máme dobrou zprávu, společnost Continental rozšiřuje svůj tým ve vývojovém a výrobním centru v Trutnově.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Získejte práci svých snů ve společnosti Continental | foto: Continental

Tradiční, a přitom inovativní společnost Continental má v České republice v současné době přes 14 000 zaměstnanců, ale díky vysoké poptávce po jejích kvalitních komponentech pro automobilový průmysl svůj tým neustále rozšiřuje. V Trutnově nabízí uplatnění ve svých třech výrobních divizích a v oddělení vývoje s mezinárodní působností nejen profesionálům, ale i čerstvým absolventům všech oborů.

I vy se tak můžete podílet na vývoji nebo výrobě komponentů pro automobilový průmysl jako jsou rotační ventily a moduly pro recirkulaci výfukových plynů, aktuátory, vysokotlaká dieselová a benzínová čerpadla, turbochargery a cylindry.

V Trutnově vás ohromí nejmodernější výrobní zařízení a technologie a čisté prostředí automatizované výroby. Výrobní haly jsou klimatizované a vysoce automatizované. Také laboratoře jsou vybaveny špičkovou technikou. Spolehnout se můžete na standardizované výrobní postupy a fungují zde metody trvalého zlepšování. Přestože je společnost Continental špičkou ve svém oboru, neusíná na vavřínech. Neustále se snaží být ještě lepší. Vyvíjet se zde můžete i vy. Budujte svou kariéru v inovativní společnosti s mezinárodní působností.

Získejte zaměstnání, kde si vás budou vážit

Ve společnosti Continental se můžete neustále rozvíjet a kariérně růst. Čeká vás zajímavá práce v dynamickém prostředí nadnárodní společnosti, kde můžete uplatnit i své jazykové dovednosti. Svou kariéru můžete ve společnosti Continental budovat nejen v České republice, ale i v jejích zahraničních závodech, jejichž zastoupení je po celém světě.

Získejte práci svých snů ve společnosti Continental

Velkou pracovní motivací je atraktivní finanční ohodnocení, a to i pro čerstvé absolventy. Těšit se můžete i na týden dovolené navíc nebo na program zaměstnaneckých výhod Gallery Beta. Dále získáte příspěvek na firemní dopravu, na stravování, na penzijní připojištění nebo na rekreaci pro vaše děti. Firma svým zaměstnancům nabízí také jazykové kurzy zcela zdarma.

Má práce je plná výzev, říká Ing. Josef Ferda

Oslovili jsme Ing. Josefa Ferdu, který v Trutnově vede prestižní tým R&D Turbodmychadla, a zeptali jsme se ho na několik otázek.

Získejte práci svých snů ve společnosti Continental

Co je předmětem vaší práce? Baví vás?
Ve společnosti Continental pracuji na pozici vedoucího vývoje Turbodmychadel. Jsem odpovědný za skvělý tým, se kterým se nám daří plnit požadavky našich zákazníků z celého světa. Má práce je plná výzev počínaje hledáním nových technických řešení až po výběr dalších členů týmu. A díky tomu mě má práce baví.

Je vaše práce různorodá a inovativní?
S takto komplexním a technologicky vyspělým „sexy“ produktem je to práce více než zajímavá. I přesto, že se objev turbodmychadla datuje do doby, kdy jsme krotili páru, daří se nám neustále posouvat hranice „objeveného“. Vlivů, změn a inovací je nespočet. Inovativní materiály, změny simulačních metod a výrobních technologií, stále náročnější zákaznické požadavky a v neposlední řadě také nálady kolegů :). Se všemi těmito vstupy pracuji každý den a naplno si to užívám.

Využíváte firemních benefitů?
Pro mě je jeden z největších a nejvíce využívaných firemních benefitů flexibilní pracovní doba. Dále oceňuji příspěvek na vzdělávání a volnočasové aktivity, kterých je v Trutnově a okolí nespočet.

Jaký je u vás kolektiv a vztahy s nadřízenými? Vycházejí vám v něčem vstříc?
Tým je složen z mladých vysoce specializovaných techniků, kteří se nespokojí s průměrem a hledají vždy nejefektivnější řešení. Abychom však mohli plně využít jejich potenciál, musíme jim k tomu připravit motivující podmínky a prostředí. Pro jednoho je to možnost odřít si kolena na trutnovských trailech, pro jiné vzdělávání, konference a pro všechny páteční grilování. Důkazem dobrých vztahů s nadřízenými a podpory vedení firmy je možnost cíleného a na míru nastaveného vzdělávání nejen v rámci České republiky, ale i v zahraničí. Například se pravidelně účastníme konferencí, zaškolení probíhá i formou rotace na pozicích v rámci týmu.

Proč byste doporučil uchazečům zaměstnání v Continental?
Continental nabízí obrovské zázemí mezinárodní společnosti, která se více a více zaměřuje na inovativní technologie a zajišťuje si tak přítomnost v budoucnosti. Je zde možnost účastnit se stáží v zahraničí, rotovat na pracovních pozicích a mnoho dalších možností, které společnost nabízí.

Výchova dalších generací techniků a inženýrů

Trutnovský závod společnosti Continental se významně podílí na výuce studentů. Na půdách škol firma pořádá odborné přednášky a workshopy, a to nejen pro studenty, ale i pro vyučující. Nabízí také možnost odborné praxe pro studenty nebo možnost zpracování diplomových, bakalářských či absolventských prací v podmínkách svého závodu. Dále poskytuje studentům vysokých škol mentoring a podporuje studentské projekty. Školy se mohou přijít podívat i na exkurzi do výrobního provozu.

Trutnovský závod společnosti Continental pořádá University Days, Student Days a úspěšný je také jejich Trainee program.

Trainee program: Uplatnění teorie v praxi

Firma pomáhá rozvíjet mladé talenty, proto nabízí studentům vysokých a vyšších odborných škol možnost uplatnit teoretické znalosti ze studia v praxi. Studenti zde pracují v konkrétních odděleních na menších projektech a pomáhají s odbornými i administrativními záležitostmi.

Trainee Program absolvoval na pozici Engineer of Supplier Quality Management také Ivan Jadrný, kterému se posléze úspěšně podařilo přejít do hlavního pracovního poměru.

Na otázku, proč se rozhodl při studiích pracovat ve společnosti Continental, odpověděl: „Byl to souhrn více faktorů. Získat praxi a zkušenosti v nadnárodní společnosti, stát se finančně nezávislý na rodině, která mi do té doby přispívala na školu, a seberealizovat se.“

Continental Corporation

Německá společnost Continental AG má tradici dlouhou již 145 let a v současné době patří se svými více než 208 000 zaměstnanci v 53 zemích světa k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu.

V České republice firma působí ve výrobních závodech v Brandýse nad Labem, Adršpachu, Frenštátě pod Radhoštěm, Jičíně, Otrokovicích a Trutnově a od roku 2014 také ve výzkumném a vývojovém centru s celosvětovou působností v Ostravě.

Získejte práci svých snů ve společnosti Continental

Získejte práci svých snů ve společnosti Continental

Zaujala vás práce ve společnosti Continental? Podívejte se na seznam volných pozic a získejte povolání svých snů. Více na www.continental.jobs.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

5 trendy sedaček, které rozzáří váš interiér

Sedačka Sammy se hodí do velkých obývacích pokojů.

Chystáte se obléct svůj obývací pokoj do nového designu? Mrkněte se na trendy sedačky, které váš interiér doladí,...

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Ať již přemýšlíte, kam dát studovat svého potomka, až skončí základní školu, či byste si sami chtěli rozšířit vzdělání,...

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Další z rubriky

Vyrazte na slevy do Auparku! Už vám tam chystají červený koberec

Vyrazte na slevy do Auparku! Už vám tam chystají červený koberec

Kristýna a Martina. Dvě manažerky hradeckého obchodního centra Aupark, které v těchto chvílích finišují s přípravami...

Do Hradce Králové míří experti Dorothea

Do Hradce Králové míří experti Dorothea

Známý aukční dům tu vybírá předměty do dražeb s uměním a starožitnostmi. Obrazy, grafiky a kresby, stejně jako...

Wellness Hotel Tommy Náchod

Wellness Hotel Tommy Náchod

Přijměte naše pozvání do příjemných a zcela originálních interiérů zrekonstruovaného rodinného Wellness Hotelu TOMMY,...

Najdete na iDNES.cz