Doporučujeme

Wellness Hotel Tommy Náchod | foto: A-HOTEL TOMMY SPA s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Wellness Hotel Tommy Náchod

Přijměte naše pozvání do příjemných a zcela originálních interiérů zrekonstruovaného rodinného Wellness Hotelu TOMMY, který najdete v malebné příměstské části města Náchod-Babí. K Vašemu pohodlí v rámci ubytování poslouží 30 dvoulůžkových pokojů, zařízených nábytkem v moderním zámeckém stylu.

Hotelové pokoje jsou rozděleny do kategorie Economy, Standard a Superior class. Vyberte si z nabídky romantických, relaxačních, aktivních a seniorských pobytových balíčků, například: „Kouzelný romantický víkend pro dva“, „Pohádkový pobyt s Amorem“, „Buddha Imperial“, „Andělské pohlazení“, „Aktivní pobyt v blízkosti Adršpachu“ nebo „Seniorský pobyt“ a přijeďte relaxovat do podhůří kladské kotliny. Výchozí bod na výlety: Adršpašsko-teplické skály, Ratibořice – Babiččino údolní, skalní hřiby a klášter na Broumovsku, Hospital Kuks – perla českého baroka a polské lázeňské město Kudowa Zdrój.

Wellness Hotel Tommy Náchod
Wellness Hotel Tommy Náchod

Večeře se podávají formou teplých a studených bufetových stolů, v nabídce je výběr z několika teplých masových pokrmů, příloh, polévek a salát baru nebo výběrem z jednoduchého jídelního lístku. V hotelové hale můžete využít i lobby bar, který nabízí vynikající italskou kávu Tonino Lamborghini, alkoholické i nealkoholické nápoje a dezerty.

Wellness Hotel Tommy Náchod
Wellness Hotel Tommy Náchod

Po celodenním výletě nechte své tělo hýčkat v hotelovém wellness a vyzkoušejte širokou nabídku našich wellness procedur: krytý bazén s protiproudem, vířivou vanou whirpool a infra kabinu, aromatické koupele a soukromé zóny pro dva: BUDDHA a ANGEL (hydromasážní vana, finská sauna, vyhřívané lehátko, ochlazovací sprcha, občerstvení - sekt, alko/nealko nápoje, župany). Neváhejte a přijeďte, jste srdečně zváni!

Wellness Hotel Tommy Náchod
  • Nejčtenější

Chraňte sebe i ostatní stylově

Čeká nás promoření koronavirem.

Pár informací o paměťové kartě?