Doporučujeme

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

VŠ vzdělání je jistota i v době koronaviru

Nevíte, kdy a jak se letos bude maturovat? Pro přihlášku nebo přijetí na vysokou školu to nemusí být problém. Univerzita Pardubice nabízí u některých fakult nyní mimořádně prodlouženou dobu k podání přihlášky a přijetí většinou i bez kontaktních přijímaček.

Získat možnost studovat na vysoké škole je možné i přes dnešní nejistotu s maturitními zkouškami. Všechny fakulty Univerzity Pardubice nabízí maturantům šanci se přihlásit a dostat se na vybraný obor i bez okamžitého doložení maturitního vysvědčení. Tento doklad stačí mít až při zápisu ke studiu.

Navíc o studium na 4 ze 7 fakult Univerzity Pardubice se zájemci mohou ucházet i bez kontaktních přijímacích zkoušek. Hodnotí se na dálku a podle předchozích výsledků ze střední školy. Je to Fakulta chemicko-technologická, Fakulta ekonomicko-správní, Fakulta elektrotechniky a informatiky a Dopravní fakulta Jana Pernera. Další tři fakulty, které plánují kontaktní přijímací zkoušky, uvažují například o druhých kolech, které by mohly organizovat v době, kdy to bude bezpečné a neohrozí tím zdraví budoucích studentů

V tuto chvíli je mimořádně stále možnost se přihlásit na obory z Fakulty elektrotechniky a informatiky a ke studiu na Fakultě chemicko-technologické. Otevřeny zůstávají přihlášky také pro studium na Fakultě filozofické, Fakultě restaurování a na Dopravní fakultě Jana Pernera Univerzity Pardubice. Právě dopravní fakulta, jako jediná v zemi, letos otevřela unikátní profesní obor, který bude připravovat budoucí profesionální piloty a techniky letecké údržby.

Rozhodnout se pro studium na Univerzitě Pardubice znamená být součástí odpovědné komunity vysokoškoláků. Právě v této nejisté době pandemie studenti pomáhají v nemocnicích, při péči o seniory, šijí roušky a zapojí se také do analýz vzorků lidí s podezřením na nákazu koronavirem.