Doporučujeme

Akční nabídka čerpadel pro dům a zahradu na rok 2020

Akční nabídka čerpadel pro dům a zahradu na rok 2020 | foto: WILO CS, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Akční nabídka čerpadel pro dům a zahradu na rok 2020

Dovolujeme si vás oslovit s výběrem čerpací techniky pro dům a zahradu. Nyní můžete získat vysoce kvalitní a spolehlivé výrobky za akční cenu.

Součástí akční nabídky DOMESTIC 2020 od společnosti WILO jsou novinky WILO-HWJ M samonasávací domácí vodárny a automatické přečerpávače na dešťovou vodu řady WILO-RAIN.

Domácí samonasávací vodárny Wilo – HWJ M

Chybí vám v domě či zahradě dostatečný tlak vody? Automatické samonasávací domácí vodárny WILO-HWJ M jsou řešením pro vás díky kvalitním materiálům a komponentům, ochraně proti suchoběhu a bezúdržbové membránové tlakové nádobě. Dlouhá životnost zajištěna i díky záruce 5 let na celý systém.

Dešťové přečerpávače WILO - RAIN3 a WILO-RAIN1

Používání pitné vody na splachování, zalévání zahrady, mytí a praní je plýtváním vzácného zdroje. Řešením je využívání dešťové vody pomocí systému nádrže, rozvodů a chytrých přečerpávačů dešťové vody řady WILO-RAIN, které umí přepínat čerpání vody z dešťové nádrže či vodovodního řadu. Na tato řešení je v dnešní době poskytována dotace „Dešťovka“.